IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
29. apr 2011

Dobré ránko dievčatá 😅 😅 😅 !!!už sa pomaly zvíkendieva ,pekný deň vám prajem 😉

tinasc
29. apr 2011

@apolenka6 aj tebe dobré ráno 🙂 nuž hej víkend sa blíži, manžel sa už nevie dočkať hokeja 😀 takže sa dnes musíme ponáhľať domov... 😉

aby
29. apr 2011

@hope2011 no asi tak 😒 už viac ako týždeň no ešte že som ešte doma fuuu 🙂

marvilka
29. apr 2011

@petuska123 juuuj, ja som len na zaciatku, ziadost sme boli podpisat tuto stredu 🙂 takze este mame casu, ale dufam a verim, ze to nebudu natahovat a stineme to do dalsieho cyklu 😅

hope2011
29. apr 2011

@tinasc ahojky, no tak si to skus dat do google a niekedy pridam aj fotocky sem, tak budes vidiet....je to take tvrdohave plemeno, je o nom aj film, nadhernyyy.....moj najoblubenejsi...vola sa Hachiko pribeh psa....hra tam Richard Gere, no to ti poviem....odporucam kazdemu...nadherny film, plny emocii a prenadherneho vztahu cloveka a psa....urcite odporucam!!!!!

lea101
29. apr 2011

@zofi81 anooooooo uurcite🙂

hope2011
29. apr 2011

ahojte kocky...dnes je teda vynimocny den...aj kralovska svadba, aj hokej...inak som zvedava ake bude mat Kate saty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lea101
29. apr 2011

@adikasala dobre ranko🙂 ja uzmam po hcg teste, a ty? uz len cakat kym mi zavolaju vysledok., okolo 12. Drzim velmi palceky aj tebe... aj... vsetkyyyyyym 🙂

lea101
29. apr 2011

@tinasc ahojky, ano ved to. Ale teraz je vsetko v poriadku uz nastastie . 🙂

tinasc
29. apr 2011

@hope2011 no našťastie som doma, takže to môžem pozerať 🙂 no veru, dnes bude deň nabitý udalosťami a emóciami 🙂

adikasala
29. apr 2011

@hope2011
@apolenka6
@tinasc @katy33@fomarik@pici@aby@zuzanka7834
a nakoho som zabudla nehnevajte sa ....
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nestihla som ani testovat,dnes rano o 6.30 som si dala este utros lahla som si lebo som doma,a chcela som ist na wc ze idem testnut lebo zatial to bolo ok,no aked som sa postavila tak to vsetko zomna vytieklo spolu aj s cervenymmmm takze mrcha je na ceste,aja som na dne...... ☹ ☹ ☹ ☹
dakujem vam velmi pekne ze ste na mna mysleli vsetky naozaj,bez vas by to bolo ovela tazsie.len si kladem otazku preco...co sa tam udialo sa oplodnilo ale neuchytilo,,,,,,

adikasala
29. apr 2011

@lea101 ja uz nemusim testovat mrcha je uz na ceste ☹ ☹ ☹

tinasc
29. apr 2011

@adikasala ale moja, to mi je ľúto... ani nevieš ako, až mi srdce stislo 😢 ... ja som tak verila, že sa ti podarí...

adikasala
29. apr 2011

@tinasc dakujem.za pekne slovaaaaa,keby ste ma videli....

zofi81
29. apr 2011

@adikasala To mi je luto, drzala som Ti palce, vyzeralo to tak nadejne ☹

zofi81
29. apr 2011

@adikasala Inak ja som si vzdy myslela, ze utros predsa menstruaciu drzi a pride az po jeho vysadeni ☹

adikasala
29. apr 2011

@zofi81 dakujem,,,, no mne vzdy prisla mrcha na 14 den aj s utrosom!!! ☹ ☹ ☹

lea101
29. apr 2011

@adikasala och to ma strasne mrzi ☹((( Netrap sa prosim, ja a aj ostatne snazilky - myslim - vieme ako ti asi je.. :(( ... ja mam teraz 3 hodiny cakania . ja mam dlhy cyklus a neviem povedat ci ano ci nie - 32 dnovy a dnes je len 27 DC☹ ale vsetko ma boli presne ako pred. mrchou ☹ adikasala, mozem sa prosim opytat, ze ci si IUI mala hned po sebe vsetky? Dnes potom ako mi zobrali krv mi povedala sestricka ze ak budem negativna tak sa uvidime az o mesiac pre dalsou mrchou, nie touto co mi ma dojst v stredu...to som nepochopila... ja nechcem medzeru. Aj ty si to tak mala? Neviem si predstavit cakat mesiac zase... mesiac a pol vlastne.

tinasc
29. apr 2011

@zofi81 mne tak vždy prišla mrcha až keď som vysadila utroš 🙂

tinasc
29. apr 2011

@adikasala netráp sa, slová sú zbytočné, tiež viem ako ti je, ale nevešaj hlávku, skúsite ešte iui, alebo už ivf? držím ti palce, aby si všetko zvládla, to čo ťa čaká, verím že uspeješ 🙂

tinasc
29. apr 2011

@lea101 ja som mala dve za sebou, potom pauza a zase dve iui za sebou... tak neviem prečo ti povedala, že až o mesiac, však by si mohla hneď ísť 🙂

zuzancek22
29. apr 2011

@adikasala Viem je to ťažké, ale treba isť dalej, ja tiež som sa včera tak potichučky vytešovala bo mi 1 den meškali a mne sa to nestáva, ale dnes dorazili, tak som to písala už aj môjmu gyndošovi a ten ma utešil a povedal že nech sa nebojím, že IVF víde.

adikasala
29. apr 2011

@lea101 toto bola moja tretia a posledna iui.ja som v zahranici tu robia iui hned po sebe,ale ja som mala problemy s predoslymi ,pri prvej som mala 2 cysty tak som musela mesiac pockat a pri druhej som mala zvassenu uzlinu tak som mala pauzu 2 mesiace.zalezi od centra ako postupuje...aj ja mavam cyklus 3o dnovy ale siui mi pride vzdy takto.este uvidim ako dalej lebo ked som bola na tejto som sa pytala dokiho co po tejto... aon mi povedal ze mi uz nic nebude treba,tak neviem ci by som mohla ist este na 4 😒

adikasala
29. apr 2011

@zuzancek22 dakujem zuzi len keby som nemala tie super tehu priznaky ,tak by som to brala hned inak

zuzancek22
29. apr 2011

@adikasala je to veľmi ťažké, a vieš čo ma vie vždy dožrať? ked sa dozviem, alebo vidím že nejaká baba otehotnela a nemá problém si zapáliť cigu, alebo dať nejaké to vinko. 😠 tak to ma nasere že prečo ja nie, ked by som to tak strašne chcela a obetovala kôli tomu všetko , aj mäso by som začala jesť 😀

adikasala
29. apr 2011

@zuzancek22 presne tak ako hovoris ty aj mna vie take nieco rozculit velmiiiiiiiii 🙄 🙄 🙄 🙄

lea101
29. apr 2011

@tinasc ja aj chcem ist hned a nedam sa odbit. Nech si nemysli 😀 Dakujem za posmelenie. 🙂 Musim ale pockat kym mi zavolaju vysledky. 😖

aby
29. apr 2011

@adikasala joj moja nebud na dne , vyplač sa neboj pomáha to . pozri sa nato tak, že na budúce sa to musí podariť 😉

@zuzancek22 to je mi ľuto mojka 😒 mno mne 2dni meškajú no nejak divne sa cítim , no bruško ani vaječník nebolí a ani prska tak neviem či sa mám tešiť, alebo báť čo sa zas deje.Stále sa kukám že či ide či nie 😒
a záha ma páli 😖

tinasc
29. apr 2011

@zuzancek22 ja som minule videla tehulu už v pokročilom štádiu ako si pekne vypaluje zobák 😠 😠 😠 😠 😠 asi si neváži čo má...

lea101
29. apr 2011

@adikasala skus sa opytat, to ti stoji za to. Ja nevidiem dovod preco nie. ale zase nie som ani doktor. 😕 Ja nie som pripravena na IVF este po prvom IUI a moja dr v centre mi to splietala uz minule pred zacatim prveho iui ze ak nic tak vyplnime vraj formular na IVF. Tka neviem c sa to dva cykli IUI vopred vyplnuje ... ale az teraz mi to zacalo rezonovat v pamati ked ma ta sestricka dnes naplasila. Ked som len teraz zacala IUI tak neviem co strasia hned. Aj ked jasne ze s tym pocitam, chcela by som dat sancu predsa aj tomuto. Ved clovek nikdy nevie. Niekedy im fakt nerozumiem. ta sestricka dnes mi zobrala hodnu cast energie na zbytok dna... namiesto toho aby tam povzbudila... ach jaj. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre