• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
babulky.. pekny vikend vam prajem. idem sa bicyklovat kym je pekne... tesim sa coskoro na dobre spravicky....
30. apr 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby trdlo :dizzy_face:
30. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici uži si to a vypni :wink: :grinning:
@aby na akú svadbu? jáááj to aj opakujú?
@pici aj tebe krasny vikend, rozmyslam aj ja nad mojim bikom....ale uz sa tu zmrakava od zvolena, uaaaaaaaaaa....
@oknosmas jaaa ee ja som také malé trdielko heh :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ale na jojke zo včera opakujú , aj včera som bučala :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby aaaale, neplač :slight_smile:
30. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici pekný víkend aj tebe, ja práve rozmýšľam čo s načatým dňom, čo vlastne podnikneme :slight_smile:
30. apr 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to vieš homróny :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ja som včera tiež pri tej svadbe plakala, umývala som okná a revala som ako blbá. Teraz si to radšej ani neprepnem, lebo som rozcítená. Mne stačí raz do týždna Modré z neba a som vyplakaná na celý mesiac.
30. apr 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mne sa nic nechce, vyvesim pracku.. a idem von :D
30. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik :grinning: :grinning: :grinning: no, to aj ja sa vzdy poriadne rozprsim pri takychto veciach...radsej to nepozeram...uz...inak minule som si pozrela film A moment to remember.... som revala ako male dieta skoro cely film... fakt pekny....
30. apr 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik si hviezdy môžme ruky podať :grinning: :grinning: :grinning:
strašný doják a pritom ja také obyčajne neprežívam heh ja hustá na horory a krváky a teraz pri tomto sa rozbučím :grinning:
Joj modré z neba som minule kukala aj a mm ty kokos on nechápal :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz je tu mala hrmavica...nemam rada burky..ale tato je slabucka...a ticha...
30. apr 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
burka v šerbľu??? :unamused:
30. apr 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no jasneeee, ze sme....vsak tak sa zije lepsie, s optimizmom:slight_smile: tvoji snehuliacikovia uz na teba cakaju....a tesia sa na maminku.....ktora si bude pysne v maji hovorit, ze je tehulka!!!!! :slight_smile:
30. apr 2011 o 14:27  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahojky.....ja hovorim, ze vdaka modremu z neba mam kazdotyzdenny vylev emocii...my kolko krat aj s manzelikom placeme...no a co....vsak to je hlavne prejav empatie s tymi tazkymi osudmi???? clovek si hned rebricek hodnot pozmeni !!!!!!
30. apr 2011 o 14:29  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby krasna ta svadba, vsak???? mna vie kazda svadba rozcitit....ved to je take krasne....a oni sa k sebe neskutocne hodia, strasne zlaty par su.....:slight_smile:
30. apr 2011 o 14:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby inak mas nadhernu tu cicu-micu...aj ja skusim pridat moju lasku:slight_smile: teda my mame dve, tak pridam aj jedneho aj druheho:slight_smile: a ms by teda naozaj nemusela prist....a co ak nepride???? to bude nadherneeeee:slight_smile:
30. apr 2011 o 14:33  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su nase lasky.....ten v okuliaroch je ocko a ta druha je dcerka:slight_smile:
30. apr 2011 o 14:35  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby normalna....vonku :wink:
30. apr 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 nadherniiiii su .. juj, musis s nimi zazit kopec zabavy...a uzasne prechadzky po vonku....krasa
30. apr 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 mňo presne to ja som zas bučala pretože oni su fakt ideálny pár najkrajší čo bol a myslím najúprimnejší a Caty bude určite na koni :grinning: :grinning: :grinning:
Mňo mi máme lásiek teda 4nohých a nás lúbia teda hlavne mi ich .
No máte ich krásne, ja som neznášala mačky a moc mala rada psiska však táto moja má 11ty r. moje srdiečka.
No ak mm nepríde a clearblue bude pozitívny možno aj tomu uverím no aj tak krv je 100% a aj tak nebude vyhraté som realistka už :wink:

@oknosmas cicula si sa nadýchala čerstvého vzduchu a večer čoro moro :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ano, su to nase obrovske lasky....a moc ich lubime...oboch....su pre nas obrovskym zdrojom energie a stastia...travime s nimi kopec casu a vela prechadzky kazdy den:slight_smile: tie totiz zboznuju:slight_smile:
30. apr 2011 o 14:55  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 tomu verim...my sme mavali vzdy doma psika, macky boli na dvore, ale zvlast som ich neoblubovala... potom svokrovci mali doma kocura a zistila som, ze to nie je az take zle... a ked este aj moja kolegyna stale basnila o jej emilovi, tak som sa rozhodla pre macku... teda kocurika... a nelutujeme.. doda to vela energie, take zvieratko....
30. apr 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no tak kedy budes teda testovat????
30. apr 2011 o 14:59  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ano veru je to tak....a vies ta kombinacia, domace zvieratko a babatko...tak to je pre mna ta najkrajsia predstava....neviem sa dockat, ked bude nas havino pri nasom babatko...a budu sa laskat....ach, ja romanticka:slight_smile:
30. apr 2011 o 15:01  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 :wink: :wink: :wink: romanticka dusa...je to krasna predstava
30. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 ja mam strach, co bude nsa bobo robit, ked budeme mat babo.... ci nebude ziarlit.. a hlavne, on ked sa chce hrat, tak do nas niekedy skoci... a zadrapne trocha..tak sa bojim, aby mi potom neskocil do postielky .. ale to budem davat pozor...
30. apr 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok