• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@fomarik čo sa týka toho Dobrovoľného poistenia tak neviem ako to myslíš s tým že Ti bude zamestnávateľ týždeň platiť pretože PN a MD Ti platí SP???
ty na PN by si mala nastúpiť na MD 8 týždňov pred očakaványm pôrodom ja som aspoň tak išla ale to bolo pred 15 rokmi upozornili ma to :slight_smile:
ja robím učiteľom mzdy to je náhoda že :slight_smile:
2. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 no budeme mat malu,ale pokusim sa dat aj tam potom foto.ja som chcela vzdy malu svadbu.
2. máj 2011 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 No tak to je zhoda náhod. ja neviem, to mi hovorili v SP, že na matersku pojdem cca tretí junový týžden a to mám ešte zmluvu. Ked sa jnl skončí tak už nie. Ja mám v tom hokej.Bude ako bude a basta!!!! jééj, takže ty už máš doma veľku slečnu aleboveľkého fešáka :wink:
2. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 jaaaj keď si ja spomeniem na to ako som behala okolo svadby, vybavovačky, skúšky šiat a tak... to bolo super... :wink: toľko drobností a maličkostí ako rada som to robila :slight_smile:
2. máj 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 no ved jasne, kazdy ma taku svadbu, aku chce...my sme taka blazniva rodinka, nas bolo vela a este sme mali svadbu so vsetkymi tradiciami, ale existuju....do osmej rana sme tancovali a spievali...hlavne ze si nasla toho praveho, to je najdolezitejsie....a este dolezitejsie je, ze mas v brusku uz plod vasej lasky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
2. máj 2011 o 15:49  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no ved som to napisala aj mius....ze to naozaj bolo pre mna zatial najkrajsie zivotne obdobie...s vtedy este priatelom sme to velmi prezivali a boli sme stastni z kazdej malickosti, ktora pribudla na svadbu....a potom svadobny den, ach, jaaaaaj, no romantika nadhernaaaa:slight_smile: este by som sa vydavala....aj hned!!!!:slight_smile:
2. máj 2011 o 15:50  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 tiež by som si to zopakovala... škoda že u nás nie je ten zvyk ako v zahraničí, že si po určitej dobe obnovujú manželské sľuby a majú obrad ako na svadbe :slight_smile:
2. máj 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dakujeeem za T :slight_smile: .. no neviem ci si trufam dufat.... tak uz len vydrzat do buduceho stvrtka na krv...
2. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ja idem na krv den po tebe :slight_smile:
2. máj 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc
@hope2011
TIEZ BY som si to zopakovala keby to sloooooo :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ano, presne, to aj ja by som tak chcela...a zase ine svadobne saty...a obrad....a hostinaaa...juj, chcem sa vydavat...ale len za mojho muzika znova...lebo to je najlepsi chlap na svete:slight_smile: pre mna jasne:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
2. máj 2011 o 18:54  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no ved pockas....cas rychlo ide...aj mne to ubehlo a pozri uz pozajtra testujem....uvidime co bude.....ale stale verim...veru, vsak nadej zomiera posledna.....:slight_smile: a mozno sa dostavi zazrak, klop, klop, klop :slight_smile:
2. máj 2011 o 18:55  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 áno to by bolo krásne, znovu tie starosti, šaty si vybrať, obrad a tak, bolo by to krásne :slight_smile:
2. máj 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc anoooo....este chceeeeem...si aj na mojasvadba??? mas tam fotocky???
2. máj 2011 o 19:23  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 nie nemám... nevešiam fotky na web :wink: a my máme fotky nafotené na klasický foťák nie digitálom :slight_smile:
2. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DARUJEM Ahojte, zvysili mi dve cele balenia a jedno nacate Utrogestanu 100 mg / balenie 30 tbl. (použiteľné do 06/2012), ak mate niekto zaujem napiste mi IP (najlepsie z BA, ale ak bude vazny zaujem dohodneme sa aj na poste :o))
2. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ahoj citam ze tu pises o DNP ja si platim 18,78eura treti mesiac....teraz to ale asi zrusim a opat sa prihlasim ked budem tehu....bo som citala ze tych 270dni musi byt splnenych v sledovanom obdobi 2rokov...no najlepsie by bolo keby sa podarilo otehotniet :unamused: ....myslis ze to takto bude ok?
2. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 no to na najviac na to teskame,na nasho maleho Filipka.
2. máj 2011 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik
@alibabaa inak ked sa tak zamýšlam ja som po 2 IUI otehotnela a som si spomenula,že som tiež 2deň po IUI zvracala ?! :confused: :confused: síce som mala chrípku ,neviem či to bolo spojené ..alebo??? :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahaaa...no ved jasne...ale urcite radi spominate....a na to netreba niekedy ani fotky..hlavne ze je to v srdci:slight_smile:
3. máj 2011 o 06:43  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 naozaj je to krasa...svadba a babatko na ceste....:slight_smile: nadhera....prajem naozaj nadherny svadobny den, nech vam vsetko vyjde podla predstav a hlavne nech sa malickemu paci:slight_smile:
3. máj 2011 o 06:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 bolo to krásne a radi na to spomíname... fotky sú pekné :slight_smile:
3. máj 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 Jéé to je krásne čerpať nádej a energiu a zároveň ju odovzdávať...si veľmi zlatá :slight_smile: Ja tiež ráno nakuknem a potom na večer ked prídem z práce tak tu študujem čo je nové :confused: ja teraz nemám v pláne IUI ,ale som stále verná našej temé a časom ti tu vzniknú priatelstvá a za to som vdačná........
3. máj 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 už to tu dobojujeme, musíme, dotiahneme to do úspešného konca :slight_smile:
3. máj 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby...tak babo je na svete je ale velmi malicky
@apolenka6 ty vies o com pisem
3. máj 2011 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dobré ránko stíham ta ešte pozdraviť :slight_smile: dnes bude určite upršaný deň :unamused: Inak ja som pred mojou svadbou ochorela :frowning2: nemohla som si to tak vychutnať...prajem pekný deň !aj ked upršaný bude asi tu je zamračené
3. máj 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 áno viem :wink: aj sa teším aj som smutná neviem si to predstaviť čo bude dalej... :rolling_eyes: prajem dieťatku aj mamine veľa síl !!!! myslela som si včera na nich ...no nič už musím vypnúť PC a "valiť" do práce ...tak dobré ránko :slight_smile:
3. máj 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 to sa tej mamičke v kóme narodilo? a ona sa ako má?
3. máj 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj tebe pekný deň, aspoň ma to nebude ťahať von, keď prší... :slight_smile:
3. máj 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok