IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
3. máj 2011

@hope2011 na zajtra rano drzim palceeeee 🙂

cmelica
3. máj 2011

@sally8 ahoj!!ja som z okolia tn a tiez sa pripravujeme na iui,ale ze sa to robi aj v tn som nevedela...prosim ta ak nieco zistis daj vediet...k lekarovi chodim do banoviec a som zvedava co nam on odporuci...tebe bolo odporucene ist do tn???

fomarik
3. máj 2011

@petuska123 teším sa, že je už maličký na svete, no ešte sa treba modliť za jeho mamičku!
Zlatko, a vy čo máte nové. ako pokračujete? Či máte teraz pauzičku?

@zofi81 😔 😔 😔 😔 . Viac písať snád netreba. len dufať, že další cyklus bude úspešný!!!!! Inak ja som utroš tiež papala 3x1. Nie preto, že by mi robil odspodu zle, ale bolo to tak pohodlnejšie.

@hope2011 aj ja budem zajra držať palčiská!!!! Ja viem, aké to je , ked aj moj mm bol veľmi-preveľmi sklamaný z neuspechu 1a2 IUI. Bolo to ťažké a srdce ma bolelo ešte viac ked som sa na neho pozerala ako plače. Veľmi vám fandím a nech vám to vyjde slniečko moje!!!!!!!! 😅

petuska123
3. máj 2011

@fomarik my cakake kym sa ozvu z poistovne. 😠

apolenka6
3. máj 2011

@cmelica jééj aj ja mám v Bánovciach gynekológa ja chodím ku dr. Paulovi aj ty? 😉 😕

apolenka6
3. máj 2011

@hope2011 Vieš my sa už snažíme 4 rôčky 😒 posledné 3 sa zaoberáme,len dieťatkom hlavne ja 😨 samozrejme aj mm,mám za sebou vyšetrenia ,laparku 3x IUI aj mm je v poriadku ,teraz chcem trošku vypnúť a netlačiť tak na pílu možno je to aj v tom 😕 jedno IUI bolo úspešné tak aspoň vieme,že nám to ide tak to som spokojnešia aj ked škoda,že to skoro skončilo ☹ teraz sa začínam tešiť na dovolenku ,premýšlame,že si kúpime s mm bicykle a začneme si život trošku viac užívať..... 😵

apolenka6
3. máj 2011

@ursula5 Dakujem za radu 🙂 🙂 🙂 !!

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 tak treba, len si poriadne užite dovolenku, poriadne si oddýchnite, naberte síl a myslite na niečo iného... a podarí sa aj prirodzene 🙂

hope2011
3. máj 2011

@alibabaa urcite to zvladneme....ziadnych pochyb...musime predsa verit....nadej nas bude vzdy drzat nad vodou....🙂

apolenka6
3. máj 2011

@tinasc tak ty si už picháš injekcie ? 😕 či som si zle prečítala

hope2011
3. máj 2011

@zofi81 no vidis...to su slova do boja....presne tak...treba uz len verit ze ivf vyjde...a len take myslinky v sebe pestovat....dakujem....zajtra rano dam vediet....uvidime...neviem, co si mam vlastne o tom mysliet....

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 áno pichám 🙂

apolenka6
3. máj 2011

@tinasc ja sa v tom vôbec nevyznám ,ale tuším je tam niečo ako protokol 😀 ty máš krátky či dlhý 😕 a ako vlastne budeš postupovať už ti budú potom vajká vyberať? a bolí tá pichačka 😖

apolenka6
3. máj 2011

@hope2011 ešte som zabudla zajtra držkám palce!!!!!!!!!!!!!!

hope2011
3. máj 2011

@fomarik hm...vsak len ta predstava, aky bude mi trha srdce...potom zabudnem aj na svoje pocity....a tie budu priserne....clovek proste caka....ma nadej....a to sklamanie je priserne....ach jaaaaj

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 mám dlhý protokol, ešte uvidím ako dlho budem pichať... ešte neviem kedy budem mať opu, lebo som ešte nedostala mrchu, tak som ešte nebola na kontrole... tak uvidím kedy dostanem, potom sa dozviem viac 🙂

apolenka6
3. máj 2011

@katy33 Kuriatko naše nejak si tu pomenej ...ako sa cítiš dúfam,že ste v poriadku 😕 zajtra sa vidíme 😉 🙂

hope2011
3. máj 2011

@apolenka6 to je skvely napad...aj my mame bicykle...a ked dostaviame domcek, tak hor sa na ne...uz mi to veru tiez chyba....a kam by ste chceli ist na dovolenku??? my sme boli minuly rok v egypte...a ked si na to spomeniem, tak ma vzdy zaleju nadherne spomienky...ja som precestovala naozaj kus sveta...ale tak nadherne more ako je tam, som nikde nevidela...a hlavne som tam bola s mojim milovanym a to boli najkrajsie dni naseho zivota...naozaj!!!!! takze len dobre vyberte a uzivajte si...uplne chapem, ze chces teraz vypnut....a tiez chapem, ze mas v sebe niekde ten pocit...vsak my to dokazeme....uz sa to podarilo...je to uzasne....ja som to este nikdy nepocitila...a tak by som chcela.....
dakujem moc na zajtra....napisem....

petuska123
3. máj 2011

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔

tinasc
3. máj 2011

@petuska123 čo sa stalo moja????

apolenka6
3. máj 2011

@petuska123 hádam sa nestalo to čo si myslím 🙄

tinasc
3. máj 2011

@apolenka6 bože teraz mi docvaklo hádam sa nestalo to čo si myslím?

petuska123
3. máj 2011

@apolenka6 😖 asi ano aj ked nie celkom

apolenka6
3. máj 2011

@petuska123 píšeš v hádankách ......kto? maminka či dieťatko?

tinasc
3. máj 2011

@petuska123 ale nieeeee ☹ ☹ ☹

apolenka6
3. máj 2011

@hope2011 neviem kam by sme išli určite more,zmena vzduchu ,prímorské jedlá a to všetko okolo dovolenky ...ách jáj už nech je to 😵 destináciu nemáme vybratú ešte je skoro a chceli by sme aj dobrú cenu ak by bolo, ak nie aj tak pôjdeme ....radi by sme boli keby išiel niekto s nami,bolo by veselšie ved s mm sme stále len dvaja ,no neviem či niekoho zoženieme kto má tiež vtedy voľno...ale by sme sa potešili
Ani ja som to moc nezažila ten pocit.... bolo to v úplnom začiatku ....ale mám v sebe vieru,že budem mamina a aj všetky ostatné snažilky 😵 !!!zajtra budem čakať čo napíšeš..ešte raz držím palce!!!

hope2011
3. máj 2011

@apolenka6 dakujem moc, naozaj si zlata...no my sme isli do toho eg len my dvaja, ale sme tam spoznali takych uzasnych ludi.....doteraz sa stretavame, aj ked su z Nitry, piseme si, volame...su to proste kamosi.....
je lepsie byt tam s niekym...ale aj byt dvaja ma svoje caro...tak som zvedava, kam nakoniec pojdete🙂 daj potom vediet🙂

hope2011
3. máj 2011

kocky moje, dakujem vam vsetkym, ako na mna myslite...idem ja off, prajem vam krasny vecer a dufam, ze nasi hokejisti zvitazia🙂🙂🙂

apolenka6
3. máj 2011

@hope2011 no to sa ešte načakáš 😀 dovolenku mám až prvé dva augustové týždne a hľadať budeme asi tak 2 týždne pred dovolenkou 😕 jasnačka dám vedieť,len si na to počkáme.. 🙂 ja viem naposledy sme boli dvaja bolo úžasne na Mallorke my máme smolu nikoho poriadneho sa nám nepodarilo spoznať ...škoda a s mm sme spolu aj s chodením 9 rôčkov tak nám neuškodí spoločnosť ak niekoho zoženieme a možno?! 😕 sa s niekým spoznáme tiež ako vy ,to je super,že ste v kontakte 🙂

apolenka6
3. máj 2011

@tinasc inak bodaj by si mala pravdu a bolo to prirodzene ..... 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre