IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
10. máj 2011

😀 😝 @alibabaa no aspoň nebudem zajtra sklamaná ale utroš si dám kým mi nepovedia že ho mám vysadiť, to som nevedela že krv môže byť pozitívna aj keď test výjde nedatívne.... ja ale tomu neverím ... 🙂 nevaí aj tak som to viac menej čakala s tým spermiogramom sa asi nič nrdá iba IVF! no len do toho sa mi nechce....

ursula5
10. máj 2011

@nana123 ďakujem za pozitíva a že tu vlastne verít viac ako ja 🙂

ursula5
10. máj 2011

@nat28 IUI sa neplatí pisťovňou takže si to aj tak hradíme sami, to záleží o lekárov a od Vašich výsledkov či Vám to niekto urobí aj skôr ako je rok.... 🙂

ursula5
10. máj 2011

@fomarik dík moc!! 🙂

gombicka
10. máj 2011

ahojte dievcence, v najblizsej dobe ma caka IUI ale vlastne neviem,co ma caka.Mohli by ste mi niektora popisat,ako cely ten cyklus prebieha? chcem si totiz naplanovat dovolenku, tak potrebujem vediet, kedy musim byt doma. Dakujem

fomarik
11. máj 2011

@ursula5 jasné, že test može byť uplne biely, negatívny a krv na hcg pozitívna..., pretože v krvi je väčšia koncentrácia hcg. Držím palce!

fomarik
11. máj 2011

@gombicka pošlem ti IP, dobre? 😉

zuzancek22
11. máj 2011

@nana123 ja som bola tiež na laparke, a zistili mi endošku, a potom mi nasadil liečbu na 1/2 roka, a tiež okrem endošky nás nič iné netrápi, dokonca som bola aj na prefukoch a aj vajcovody sú ok. a aj tak mam už 3 neuspešné IUI, čakám na IVF.

walta
11. máj 2011

@gombicka ahoj gombicka.... no, tak priprava pred IUI nie je narocna, budes chodit na folikulometriu, a budes stimulovana liekmi,aby ti narastli a dozreli vajicka. A mozno, ked ovulujes aj bez liekov, urobia ti hned IUI a bude, aspon sa nemusis pchat hormonmi zbytocne. Ja som jednu IUI absolvovala, stimulovala som s clostilbegytom, pred prasknutim fulikulu mi bol pichnuty pregnyl-sluzi,aby zarucene praskol folik, a potom som dosla do centra a spravili mi IUI. Dalo sa to zvladnut, aj ked mna to bolelo, bo sa nemohol dr. dostat cez krcok, musel mi ho prepichnut a to zabolelo, ale inak nic strasne. IUI bola neuspesna, ale tak teraz idem v utorok na folikulometriu, nestimulujem, cize ak mi narastie folik, idem este na druhy pokus IUI a ak nenarastie, ideme na IVF, ziadost uz mame schvalenu. Neboj sa nic, zvladnes to.... 🙂 🙂 🙂

zuzancek22
11. máj 2011

@fomarik dik za opýtanie, ale sme v štádiu čakania...... 😉 takže trpezlivosť a zase trpezlivosť. myslím si, že tak začiatkom júna by mala byť schválená

nana123
11. máj 2011

@ursula5 Daj urcite vediet ako si dopadla...

nana123
11. máj 2011

@zuzancek22 Nestras ma, ja sa snazim pozitivne mysliet 🙂. Po kazdom nezdare ked si myslim ze uz len toto prekonam a bude dobre pride dalsi a dalsi ale stale sa skusam otriast a bojovat dalej ak ked niekedy to trva... no ale co ine nam uz ostava... nemienim sa vzat a zmierit s tym ze mozno sa dajak podari alebo zmierit s tym ze nikdy nebudem mat dieta to urcite nie 😵

tinasc
11. máj 2011

@zuzancek22 kedy ste písali žiadosť?

zuzancek22
11. máj 2011

@nana123 joj , vôbec som ťa nechcela vystrašiť, len práve na tu liečbu po laparke, bo mojej známej po tej laparke tiež dali liečbu a tá cca tak po 3 mesiacoch otehotnela

nana123
11. máj 2011

@zuzancek22 mojej znamej zase urobili laparku a potom nic ani liecba no proste len doma skusali a po 6 mes. otehotnela takze... neviem cim to zazrak 😵 Tak sa musime modlit aby mi sme boli tiez tie vyvolene na zazrak 🙂 A ja verim ze budeme... 😉

petuska123
11. máj 2011

@zuzancek22 ahoj v stadiu cakania sme teda dve. 😉

tinasc
11. máj 2011

@petuska123
tak nech sa ti to čakanie skráti na čo najmenej 🙂

petuska123
11. máj 2011

@tinasc joj veru nech u volaju z MT.ale aj tak sa to nestihne v nasledujuci cyklus bleeee ☹

tinasc
11. máj 2011

@petuska123 no tak sa trošku na to viac pripravíš 🙂 síce vieš čo to obnáša, ale budeš na to viac pripravená, ako keby si do toho mala skočiť rovnými nohami 😉

pici
11. máj 2011

@gombicka ahoj cca 15den cyklu musis byt doma :D vtedy sa inseminuje... cca

petuska123
11. máj 2011

@pici ahoj napises mi ako sa zacina s kratky a dlhym cylum???od ktoreho dna

pici
11. máj 2011

@petuska123 no ja som mala dlhy protokol a zacinala som 26dnom cyklu... kamoska ma tiez dlhy a zacina 24dencyklu... kratke neviem ako su.. nikto z mojich znamych nemal kratky tak neviem sa vyjadrit...

petuska123
11. máj 2011

@pici aha diky

pici
11. máj 2011

@nat28 a kam sa tak ponahlas?:D mas za sebou vysetrenia? spermiogram, priechodnost vajcovodov, folikulometriu, atd?
laparoskopiu?

pici
11. máj 2011

@petuska123 no moc som ti neporadila...

tinasc
11. máj 2011

@petuska123 ja som dokonca začala 20 dňom cyklu... 😉

hope2011
11. máj 2011

@alibabaa juuuuj, tak to je super, konecne sa dozvieme krasnu spravu, na ktoru urcite cakas🙂 ako sa citis???? urcite nervozita poriadna a co testik???? nebudes testovat???? 🙂drzkam moc, moc palce🙂

hope2011
11. máj 2011

@ursula5 ahojky moja....ale no taaaaak...mozno ta caka este krasne prekvapenie🙂 ach, jaj, keby to tak bola pravda!!!!

nat28
11. máj 2011

@pici ahoj. spg mame ako na hojdacke, raz katastrofa, raz vyborne. Ja som po MA a mam divne cykly, podla mna ani nebola ovu tento mesiac, neviem si ju vobec odsledovat, testy mi stale ukazuju nejake bludy. 😝 Len chceme proste zvysit sancu, to je vsetko. Navyse ked neviem vobec kedy mavam ovu a na folikulometriu chodit nemozem, pretoze moja dr. ordinuje len 1 den v tyzdni 😒

hope2011
11. máj 2011

@pici ahooooj, tak ako sa mi mas????? kedy by teda malo byt presne KET? uz viete???? dufam, ze sa uz chystas...lebo bude to urcite uspesne...veriiiiiiim tomu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre