IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
9. nov 2010

@katy33 ano, zajtra mam 9 CD a končím s costilom v piatok idem na folikulometriu a podla toho mi mali pichnuť pregnyl bud v sobotu alebo v nedelu. marná nádej nikde ma tak na rýchlo nezoberu, ☹ 😠 😨 , ale asi to tak má byť.

aby
9. nov 2010

@katy33 jasné , ale treba myslieť na zadné kolieska 😀
heh ako havko? no vianoce, vianoce prichádzajú heh 😀

@zuzancek22 držím prsty 😉

aby
9. nov 2010

@zuzancek22 nikdy si nehovor, že to tak má byť. Bude to len také ako si to urobíš,musíme bojovať 😉

zuzancek22
9. nov 2010

tento mesiac som zistila, že nemám čím 😖 , costil doberiem, dám si pichnuť pregnyl a budeme keksikovať a keksíkovat 😀 😀 😀

aby
9. nov 2010

@zuzancek22 no vidíš šikula aspoň to nejak využiješ 😠 😀

fomarik
9. nov 2010

@zuzancek22 Zlatko, prečo by ťa nemali ziobrať? ja som asi trochu mimo 😕 .

v555
9. nov 2010

@zuzancek a Helios?Volala si im,veď aj tak si to musíš zaplatiť,skúšala si tam brnknúť.Ja len tak, ma to napadlo lebo to by bola škoda vynechať to.

fomarik
9. nov 2010

@zuzancek22 áno, v helíku pracujú sviatok-nesviatok, víkend-nevíkend...a robia aj IUI-čka. mne to zatiaľ vždy vyšlo na sobotu. Skús....

apolenka6
9. nov 2010

@fomarik tak túto sobotku ideš......? 😉 je to zvláštne a pekné ako si to jedna druhej rátame a prežívame spolu

apolenka6
9. nov 2010

@zuzancek22 fúúú 😒 tak to máš teda pech ja neviem ako by som to riešila 😕 asi ti nič iné nezostáva len poctivo keksíkovať 😀 a možno? ešte niečo zoženieš

apolenka6
9. nov 2010

@katy33
@aby ani ja som to nemala so svokrou zo začiatku ružove a dnes si celkom rozumieme i ked sem-tam to zaškrípe 😀 😝

apolenka6
9. nov 2010

@v555 budú to tie najkrajšie Vianoce 😉 musia!!a dík

strelicia
9. nov 2010

@zuzancek22 pod do heliku

aby
10. nov 2010

@apolenka6 u nás je to naopak najprv bolo super, ale teraz normálne že nechápem niekedy, ale keď niečo potrebuje tak zavolá 😒

zuzancek22
10. nov 2010

babulky ste zlaté, že ma tak podporujete, ale este nevešám hlavu, moj gynekolog je naj na svete a povedal že on mi to skusi vybaviť, tak včera obvolával známych aj neznámych doktorov, takže dnes uvidím čo mi vybavili, sama som nič nevybavila , obvolala som všetky centrá na slovensku, proste bez nejakej vstupenej prehliadky a vyšetrení ma nezoberú takto narýchlo, povedali mi v jednom centre že môžem prísť vo štvrtok na konzultáciu , ale v 15,16 , to mi tam tá setrička povedala že asi ťažko, a potom mi to už bude jedno , lebo to bude po ovulke.

katy33
10. nov 2010

@zuzancek22 Fuu moja, to je super s tym tvojim dr., verim, že to vybavi a dnes ti povie dobru spravičku a pôjdeme inseminovat spolu 😅 Daj vediet zlatko, moc na teba myslim a držim palčeky 😉

zuzancek22
10. nov 2010

@katy33 aj ja mu verím

katy33
10. nov 2010

A dobre ranko žabky moje, vy ste už takmer všetky v praci a ja som sa ešte len vykuklila 😎 Tento opačny režim je hruuuza, ale aspon môžeme behat po dr. 😉 Inak vajko ma boli nehorazne, len sa modlim, aby som do piatku vydržala do MT a tam mi už konečne povedia, čo to vajo chce 😠 Pekny dnik, bambulky 😵

katy33
10. nov 2010

@zuzancek22 Kedy tam ideš?

zuzancek22
10. nov 2010

ešte vôbec neviem, idem k nemu na folikulometriu v piatok , a to mi asi povie či mi niečo vybavil bud na pondelok alebo utorok. nechcem ho otravovať, dnes mi napísal, že to skusi vybaviť, je fakt zlatý 😉

katy33
10. nov 2010

@zuzancek22 No ked ti pisal, moja, tak sa bude naozaj snažit a aj jeho by to mrzelo, keby to nevyšlo, takže z toho vyplyva, že ti určite zoženie nejaku dobru dušičku , kt. ti velmi rada dopomôže k fazulke 😉 Ved, ked on ich oboznami zo všetkym, ake maš za sebou vyšetrenia, a všetko okolo toho, tak oni ani potom viac nepotrebuju, či?

zuzancek22
10. nov 2010

@katy33 ja som vedela že nádej zomiera posledná , môj doktor je fakt kapacita, teraz mi volal , zajta sa mam hlásiť v BA a dohodneme termín insiminácie spravia mi tam sono a uvidíme, tak už len aby vajka boli OK 😉 , citim to v kostiach , že teraz to pojde ked sme to museli riešiť takto

zuzancek22
10. nov 2010

zajtra dám vedieť čo a ako 😀

jankaknm
10. nov 2010

Ahojte, tak dnes som bola na sono a krv...isla som odtial s takym divnym pocitom, vraj na 12DC mam velmi maly folikul nejakych 9mm, a mam sa ukazat az v nedelu rano na dalsie sono a podla toho usudi, ci bude IUI. Mna uz od dnes pobolieva pravy vajecnik tak ako vzdy, ale mi to vyvratil doktor, ze sa nic zatial nedeje 😒 A vysledky toho testu protilatok, nevie urcit kedy pridu, lebo to posielaju do Martina, a kym tam v labaku nenazbieraju vraj 50 vzoriek, tak to robit nebudu. No tak som zvedava, ako to cele tento mesiac dopadne. ☹ Chcem mysliet pozitivne, no neide mi to.

jankaknm
10. nov 2010

@zuzancek22 a kde v BA nakoniec pojdes? uvidis bude super, trosku zmena a prave preto to vyjde ...

strelicia
10. nov 2010

@zuzancek22 parada, drzim palce.

@jankaknm treba mysliet pozitivne. ja viem ze obcas sa to neda, ale jednym zlym cyklom sa nekonci sanca na babo. drzim palce.

jankaknm
10. nov 2010

@strelicia mas pravdu, viem a dakujem, som v centre sledovana len 3 cyklus...no jeden doktor mi povedal, ze mam PCO, druhy to nepotvrdil, ani moje priznaky tomu nenasvedcuju, tak som bola nejaka sklamana. Ale verim, ze porastie a v pondelok bude akurat pred prasknutim a rano sup na 3.pokus...

strelicia
10. nov 2010

@jankaknm to sa ako da zistit to PCO? ja som sledovana druhy cyklus....ale nemala som laparku.

jankaknm
10. nov 2010

@strelicia to mi raz pri sone povedal moj gynekolog, ze mam vajicka nejak v retiazke za sebou, ze to sa potom kazdy mesiac neuvolnuju, ci take nieco. No moja predchadzajuca gynekologicka a ani v centre mi to nepovedali. Laparku mam za sebou a bol aj upchaty pravy vajickovod, ale uz by to malo byt ok. Pred IUI odporucaju laparku, pred IVF nie. Neodporucali ti ju?

apolenka6
10. nov 2010

@zuzancek22 to som rada 😉 držkám palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre