• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. marca 2017 
@lea101 dufam, ze statnice si zvladla.. s takymto rozpolozenim, neviem ci by som sa vedela sustredit. zlatko drzim ti do pondelka strasne palce nech je to dobra sprava co sem napises. zasa by sme tu potrebovali nejaku dobru spravicku, lebo sa mi zda, alebo nezda, skor je to skutocnost, ze baby sem stale pribudaju... a pozitivne vysledky... pribudaju ale velmi pomaly... chcelo by to nabrat vacsie obratky....
mysli pozitivne a uvidis, ze vsetko dobre dopadne.
26. máj 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Ahojky. Ja už neviem, či ma bolí brucho alebo sú to vaječníky. ale nejaú takú tupú bolesť cítim od prvého dňa. dnes je siedmy deň po IUI a neviem sa rozhodnúť, či už si mám alebo nemám urobiť test. :rolling_eyes: bojím sa sklamania :confounded:
26. máj 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadam88 vydrz to este...
26. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa Tiež si myslím, že to bude lepšie, keď s tým testom počkám. Dík :dizzy_face:
26. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa si velmi mila, dakujem ti, pomaha to. Mama ma presvecila ze mam ist s nou pod pyramidu k jej liecitelke ... tak idem... ucenie musi pockat... topiaci sa slamky chyta :slight_smile:
26. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 ku komu??
26. máj 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia tak to je super, že ti to už prešlo, držím palce, nech sa to teda podarí... ja teraz beriem utroš 3x2... a keď som ho zapila, čo bolo aj včera tak som bola ospalá, mala som pocit, ako keby som si vypila :slight_smile:
26. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 držím palce na štátnice, nech úspešne skončíš :slight_smile: to ostatné príde :wink:
26. máj 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tebe držím palce na veľký ultrazvuk.... no tak pomaličky to už pôjde do finále :slight_smile:
26. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak IUI mam za sebou...ja som odosielala ziadost o IVF asi pred 10-dňami...ale aj tak by som chcela ist na IVF asi az po dovolenkach t.j.koncom leta....aj ked neviem co by bolo lepsie..idete niekto na iVF pred dolenkou?
26. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona držím palce, nech sa iui podarí a nebudeš musieť na ivf... ale keby som bola na tvojom mieste, tak by som si chcela užiť dovolenku a potom by som začala ivf :wink: však žiadosť platí rok...
26. máj 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 Áno, som na Pn a tehulkovanie si maximálne užívam :sunglasses:
26. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia juj, to je dobre, že to už prešo. Mojenko, ako veľmi si sa zľakla. Teraz nech je to už v poriadku a embryjká nech sa pekne zahniezduju :grinning:
26. máj 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bobáčiky moje, už som doma, tak sa Vám hlásim, že ani popolček nám v návrate nezabránil :slight_smile: Čo nové na MK?
26. máj 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahoj, no ako bolo?
26. máj 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc najsamlepšie :slight_smile: Dokonca aj počasie nám vyšlo, celých 5 dní krásne svietilo slniečko (ale ja som mala pre istotu stále bundu na sebe :wink: ). Ako sa máš? Veď ja ani neviem, ako naposledy dopadli tie Tvoje vajká, tak šup sem s infoškami... hádam už máš za sebou aj vklad... či? :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik Ahojcek si ma petesila ze si si na mna spomenula :wink:. ako sa mavate ty a princeznicka? verim ze vsetko je ako ma byt :wink: U mna to furt viazne 3xiui po clomide nizke endometrium...tak v car navrhli dalsie iui ale stimulka menopurom injekcne zrovna dnes mi to poistovna schvalila teda aspon dufam je to vo flamstine musim prelozit :D no a tento mesiac mame pauzu akoze sme vypli od merania, testovania a stimulky...pred iui ideme s mm na predlzeny vikend do Portugalska k moru tak sa moc tesim. aspon nieco prijemne medzi tym behanim do car :slight_smile: vsimla som si ze to tu par snazilkam s iui vyslo tak aspon vylepsuju priemer :slight_smile:)
26. máj 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 hej včera som mala vklad, tak tu trochu oddychujem :slight_smile: to je super, že vám počasie vyšlo, takže výlet dopadol super, snáď ste pobehali všetky pamiatky :wink:
26. máj 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne tak nech vám dovolenka vyjde, bude to super, aspoň prídeš na iné myšlienky :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tu v bb v sasovej.... uz som naspat... velmi mi to pomohlo.. neviem ako to robia ale zaspala som tam za 2 minuty ... a prebrala som sa az ked bolo po.... :slight_smile: ja mam uzasnu maminku... dufam ze aj ja raz budem ...
26. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem :slight_smile: ved hej... musime tomu verit :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 určite :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ako sa dnes citis? vsetko dufam a verim ze v poriadku :slight_smile: oddychujes ako sa patri... ?
26. máj 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Vdaka :slight_smile:. a ty sa mas ako? si po ivf? neni som moc v obraze :frowning2:
26. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne ano som po ivf, včera bol vklad :slight_smile:
26. máj 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 normálne, len ma trochu bolí v podbrušku, otravuje ma ten hnusný utrogestan, ale zase nechcem ho jesť, lebo to by som celý deň prespala... :wink: oddychujem ale už ma bolí v krížoch...
26. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano.... ja sa viem stotoznit s tym pocitom... voci utrogestanu... ... na mna ma tiez kadejake vplyvy..... :unamused: ale pomaha nam... tak ho mam za to rada:slight_smile: aj voci prednisonu si budujem postupne priatelsky vztah... i ked to je dost narocne :wink: no pravda, v krizoch asi boli aj z nepohybu... este to kusok vydrz .... babatko sa ti potom podakuje :slight_smile:
26. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 neviem ale sestrička zase povedala, že ide leto a pod. a predsa len vonku sa to nedá nejako nainštalovať :grinning: tak sa to dá kombinovať, že ráno vložiť, naobed zjesť, večer vložiť, no nejako to vydržíme, keď budeme v tom, tak budeme brať aj 10 naraz no nie?
26. máj 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 a co ta liecitelka vlastne robi??
26. máj 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru aj 10 naraz :grinning: :grinning: :grinning: ach ... nech uz to je... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok