• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. januára 2017 
kaaaty no stimuluje ma preto lebo ja bez clostilu a pregnylu nebudem mat ovulaciu. a vysvetloval mi ze ked budem mat vhodny folikul ze ma posle rovno do martina lenze v aprili nam to blbo vyslo ze som mala ovu cez velku noc. :o(((( tak sa spoleham na tento mesiac.
28. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, babenky, nejak TO TU VIAZNE... :pensive: čo to? čo to?
29. máj 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj :slight_smile: no neviem kde su všedky babizne :grinning: ja varím obedík a trpím lebo ma dost bolí brucho ako na menzes a to som dnes 8 den od iui od včera mam taketo krče :unamused: a neviem či je to ok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka ahoj chcem ti len povedať,že Martin robil aj cez veľkú noc,tak prečo ťa tam neposlal? :frowning2: mňa tiež stimuluju ako aj teba,mala som pauzu ani jeden folikul som nemala :frowning2: tak držím palce. :astonished:
29. máj 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka poznám tie pocity,ale možno sa ten hrášok zahniezduje a tak bolí bruško :astonished: .ja idem ku koncu júna na iui tak som zvedavá.neviem či to niekomu vyšlo na prvý krát. :wink:
29. máj 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vsetkyyyym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aky mate vikendiik? Vsetkym prajem krasnu nedelu. Zajtra mam hcg testik rano... tak .. potom popoludni dam vedet ako to vlastne vsetko dopadlo. Ci :slight_smile: alebo :cry: drzkajte sa a uzivajte si slniecko... ja sa musim ucit :grinning: :grinning: :grinning: papaa xoxo
29. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 ahoj prajem ti aby bolo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty ....PCO !!! presne náš problém... a ovulka nechodí a nechodí.... niekedy ani po clostyle.. tak som bola teraz stimulovaná Merilonom inj.... tak sa nejak podarilo vyprodukovať vajíčko:slight_smile:))) a okrem toho máme aj pomalšie sperma.... Takže viem o čom hovoríš... A tiež sa mi cykly veľmi naťahujú, niekedy mi cyklus trvá aj 7-8 týždňov, keďže moje telo väčšinou nereaguje.. potrebujem asi oveľa vyššie dávky... A koľko sa už snažílkujete?
29. máj 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka tak dúfam, že nám to dopadne dobre.... sa potom pochváľ s výborným výsledkom:slight_smile: držím päste:slight_smile:
29. máj 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 držím silno palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku, teraz sme prišli, už som sa musela vyvetrať :slight_smile:
29. máj 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ahoj no ja som mala clostil raz a ani sme sa nepohli...zabral az merional....teraz ho mam tiez pripraveny pichat budem od 3DC od utorka...dnes sa mi spustila mrcha sa jej normalne tesim...a v piatok uvidime ci sa najde nejaky folikul....ja som mala myslim tri pri prvom IUI to som brala aj clostil a potom merional 5inj....snazilkujem cca rok, no ale uz teraz sa psychicky rucam :unamused:
29. máj 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka ahoj ale ved oni by v car s tebou riesili aj stimulku a vsetko okolo toho....on ta tam chce poslat iba na IUI s tym ze stimulovat ta bude on a tam ti urobia IUI? No ja som stimulovala az s dr v centre...a stale mi robila usg aby videla ci rastu folikuli a ci bude ovulka...
29. máj 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere a ty kam chodis do centra?
29. máj 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majca55 ty tiez papas tie iste lieciky? ja som dnes začala, prvych 6 som zjedla. pokracujeme zajtra. a takto 5 dni.
nuz mne to povedal gynekolog ze volal s prednostom iscare a ze oni tam nerobia. tak neviem, nepatrala som za tym.
29. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaaaty ja viem ze by so mnou riesili vsetko v iscare ale proste dal mi gynekolog tieto lieky a uvidim co mi povie o tyzden ked mu budem volat.
29. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty prepáč.. nie merilon... ale merional som brala...nejako som si to splietla... merilon je tuším antikoncepcia... som z tých názvov trošku vedľa... stále mám niečo iné:( brala som ho od 2DC 10 inj, a vytvoril sa mi 1 folikul.... akí sme boli naradovaní:slight_smile: držím päste, aby ste aj vy našli nejaký ten folík:slight_smile: do CAR chodím k Dr. Maršíkovi, on robil pred tým v ISCARE, teraz je na Antolskej... A Ty kam chodíš? Tak isto sa snažíme cca rok, a moja psychika tiež nie je na tom najlepšie:( hrôza...
30. máj 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 drzim palceky. moc moc
30. máj 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 strašne strašne silno ti budem držať palčeky :wink: :wink: :wink:
30. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 tiež sa pripájam k tým čo držia päste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 mojka dufam že nam napíšeš pozitívnu spravičku :wink: ešte aj notebook som si zobrala do roboty za teba :grinning:
30. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka mrchovské bolesti su celkom dobrým znamením, ale nie stopercentným. Dnes si už 9DC, budeš aj testovať? :wink:

@lea101 pripájam sa do klubu držania prstíkov na pozitívny HCg test. :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:

@katy33 mojenko, tak ako malinké babatenko? Videli ste ho dnes už pekne? A budu aj fotečky? :sweat_smile: :sweat_smile:

@zuzana151 jééj :grinning: :grinning: , teším sa, že ste v poriadku. tak o chvíločku ťa čaká veľký uzv v 12tt. A to už budete za vodou..z najhoršieho vonku. :dizzy_face:
30. máj 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, možno je to trápne, ale ja sa musím pochváliť. Už viacejkrát som tu spomínala, že mi vobec ale vobec nerastu prsia, moja veľkosť je 0 :confounded: . Ani som len nepomyslela na to, že z takých lentiliek pod kobercom bude ticť kolostrum...a bum!....... nezáleží na veľkosti :sweat_smile: :sweat_smile: ..máme ho až-až :grinning: Snád aj mliečko pre Livinku bude...bola by som veeeľmi šťastná!
30. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj mojka zajtra skusim testík :slight_smile: tak som zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tie bolesti ma prekvapily lebo taketo silne krče mavam prvi den menzesu :confused: zajtra som 28 dc a ja mavam 35 dnove cikly vždy :slight_smile: na krv idem v piatok :slight_smile: fuuuuuu začína ma chytat panika :grinning: adrenalín zas na plafone :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik moja a k tým prsiam ja mám č4 a to tiež nieje bohvie čo mat také vemienka :grinning: hlavne ked bolia a momentalne su asi z utrošu asi ešte večšie :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak baby čo maju male prsia maju viac mliečka :wink:
30. máj 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no, také silné krče som mala aj ja. To ti verím, že si teraz napätá a vyadrenalínovaná. Takže krvička bude o 4 dni? Tak daj vedieť zajtra, aký bol testík, dobre?
Inak ja som dnes tak veľmi zvedavá na leu101. Normálne tu sedím len preto, aby som zistila, ako dopadla.
30. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik aj ja tu cakam ako na ihlickach.. dufam, ze to lea prelomi a doda nam, zatial neuspesnym, viac siiil :slight_smile:
30. máj 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik aj ja som zvedavá na leu dufam že jej to dopadne pozitívne :slight_smile:
30. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no, už som o tom počula, že malé prsia maju viac mliečka. No pre mna je to nepredstaviteľné. Zevraj preto, že malé prsia maju menej tuku a viac mliečnych žliaz. ja som vždy mala depky z malých prs...ešte aj teraz ich mám ( občas). Mna ani nikdy neboleli..vlastne len ked som otehu..aj to ma len akoby pálili, inak nič.
A tebe ešte z utrošu podrástli, No teda..ty sa máš! :slight_smile:
30. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok