IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
8. jún 2011

@tinasc mojka na zajtra prajem veeeelkééééé hcg 😉

fomarik
8. jún 2011

@jalanecek my sme sa snažili skoro 5 rokov.

fomarik
8. jún 2011

@alibabaa akože 10 dní života. Co jej je? Má choré srdiečko? To tak z fleku na vás vysypali, že 10 dní??!!!! To čo je dnes za den????!!!

alibabaa
8. jún 2011

@fomarik ma rakovinu. zije v holandsku a lekar bol u nich doma. tam sa o nu chodia starat sestricky a lekari .. iny socialny system. tu by si za to platila mrte prachov... tam je to zadarmo. ale ano. prisiel lekar, vysetril ju a povedal, ze este ma tak 10 dni zivota ak jej to srdiecko zvladne... akoze velmi zle. ocakavali sme to, uz lezi na posteli vyse roka. nevstane, sama sa neotoci.. svojim sposobom pre nu vykupenie.. ale .. aj tak sok.. ze 10 dni. caka nas tazke obdobie a je mi uz teraz z toho strasne smutno... mm ide za nou aj s jej sestrou.. v nedelu jej upeciem strudlu, ktoru velmi lubi... je to hrozne ked si pomyslim, ze ju peciem pre osobku, ktora si ju vychutna naposledy 😢 😢 😢

ketere
8. jún 2011

@tinasc ďakujem za o odpoveĎ, hej ideme do ďalšieho kola.... snáď to vyjde.....

ketere
8. jún 2011

@fomarik hej ideme do toho, ak by to nahodou teraz nevyšlo, tak potom dáme júl, august pauzu a pak IVF.....

fomarik
8. jún 2011

@alibabaa tak toto je silná káva, vedieť, kedy príde koniec. To človeku nedá poriadne ani spávať! Tak mm ide za nou? Aspon jej spríjemni aj so sestrou tie posledné dni. Bože, ako blbo sa o tom píše 😔 Určite sa poteší tvojej mnamky-štrudlinky. Ach jaj, budem na vás myslieť. Tie to dni budu pre vás skutočne zaťažkávajúce mojka. 😔

fomarik
8. jún 2011

@ketere ak sa vám dať ísť hned na další cyklus, tak ani neváhajte. Možno motyka vystrelí!!!!!!

tinasc
8. jún 2011

@fomarik hej, hneď ako budem vedieť, tak dám vedieť, neboj 🙂 ale neviem či nebudem tu až večer 😉

tinasc
8. jún 2011

@jalanecek páni, no tak to je silná káva, mrzí ma, čo sa u vás deje, držím palce nech sa z toho sestra dostane, je mladá, tak snáď to zachytili 😖 a bude dobre...

ketere
8. jún 2011

@alibabaa je mi to úprimne ľúto..... ale snáď sa lekári mýlia a nevyjde im to a maminkine srdiečko bude ešte dlho dlho biť.... a príde vnúčik alebo vnučka čo naskôr......

ketere
8. jún 2011

@zambilka hej, budeme sa podporovať... dúfam, že druhé kolo bude šťastné.....

ketere
8. jún 2011

@alibabaa práve som si prečítala o maminke...... myslím, že v tomto prípade, je to kruté, ale ako si napísala vykúpenie.... je to šok, určite, odchádza človek, ktorého všetci tak milujete..... najlepšiu štrúdlu urob, nech si maminka pochutná.... zlato držte sa.... bude to ťažké obdobie... myslím na vás..

ketere
8. jún 2011

@fomarik snáď vystrelí 😀

jalanecek
8. jún 2011

@alibabaa jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 😀 😀

jalanecek
8. jún 2011

@alibabaa mojko a nech je mamicke lepsie aj ked uz asi moc nebude je mi to luto dneska tu mame same taketo spravicky ak sa trapi bude to pre nu ozaj vykupenie v nebicku jej bude lepsie nebude sa trapit...

dzuli08
8. jún 2011

@jalanecek ??????? Vyšiel pozitívny, keď sa tak raduješ?

aby
8. jún 2011

@jalanecek vieš len nejak mi to nejde len je to podozrenie, lebo nechápem ako jej to zistili ? lebo aj ja som mala ,,kvázi". nechcem to nejak rozpitrvávať a nechcem sa robiť múdra

pici
8. jún 2011

@alibabaa to mi je moc luto...

zambilka
9. jún 2011

@ketere ahoj tak mne už dnes začína menzes 🙂

zambilka
9. jún 2011

ahojte baby moje prosím vás mám dnešný den rátat ako 1dc ked ešte menzes nieje uplne rozbehnutý? mám trochu len po wc na papieri 😕

katy33
9. jún 2011

@zambilka Moojenko, ked ti ms začína už teraz, do večera sa asi ešte rozbehne, tak rátaj dnes ako 1.DC....mne vždy dr. vravel, že 1.Dc mám ratat den silnejšieho krvacania, čo bol u mna dost problem, tak som to tiež určite velakrat domotala 🙂

zambilka
9. jún 2011

@katy33 diki tak dnes je 1 dc 🙂 takže v pondelok clostil 😉

katy33
9. jún 2011

@zambilka Džím palčeky, aby boli krásne holiky a IUI bolo úúúúspešne, verim , že bude 😉

timona
9. jún 2011

baby, chcem sa opytat, ci niektora co bola na IVF, ci si treba brat dovolenku v praci...a ako dlho asi? od odberu vajicok sa po kolkych dnoch robi vklad?

jalanecek
9. jún 2011

@dzuli08 nie ved som sa zasmiala na jednej veci co tu napisala jedna kocka a ty ako ako sa mi mas????
@aby brali jej akusik vzorku a ster z toho krcku zajtra odchazda do prahy na vysetrenie kku odbornikovi mali by ju operovat tak uvidime. a nie nerobis samudra ved si piseme co si myslime a vieme to je v pohode.... 😉 😉 😉

katy33
9. jún 2011

@jalanecek Mojenko, je mi to velmi luto, no verim, žee bude vporiadku - i ona i dietatko, som o tom presvedčena, je mladunka a zvladne to. Nechapem, prečo s tym dr. tak dlho čakal a neurobil jej testy-ster skôr a nie až teraz, viem, že ju možno nechcel vystrašit, ale i tak...ked odstrania napadnute bunky, bude všetko vporiadku 🙂

aby
9. jún 2011

@timona ja som bola 2mesiace na PNke hneď keď sa začalo stimulovať, vklad bol 5ty deň po odbere a odplodneni mali sme predĺženu kultiváciu 😉

sakra aj zo zubom ☹ ☹ ☹

aby
9. jún 2011

@jalanecek potom všetko píš držím moc prsty nech je v poriadku, no musí 😉

katy33
9. jún 2011

@aby Čo ta zasa chrochtačiky trápia, mojenko? Brrrr, veru zuby ani nespominaj 😒 Zlatinko a čo nove????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre