IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

little_miracle
23. jún 2011

@apolenka6 o sliznici mi ani nehovor.....ja mavam mrchu poriadne silnu aj normalne - ale vzdy po IUI to bolo este horsie.......Doki mi povedal, ze sliznica bola teraz mimoriadne vysoka - tak si manzel zo mna robi srandu, ze snad to za mnou nepotecie z WC az do kuchyne 😝 .......srandista jeden 😀

little_miracle
23. jún 2011

@petuska123 cim stimulujes ty? Mne dali merional...

petuska123
23. jún 2011

@little_miracle ja mam menopur a cetrotide

apolenka6
23. jún 2011

@fomarik áno včera sme mali rande s Katkou ..jáj ha to by bolo veru keby sme sa stretli to by bolo na celý deň asi 😀 😀 ale bol by to zážitok

ketere
23. jún 2011

@little_miracle včera som mala deviatu - poslednú..

alibabaa
23. jún 2011

baby, ja teraz uplne odbocim. strasne mi tieto dva dni opuchaju nohy. co pomaha proti opuchom????? dakujem

tinasc
23. jún 2011

@apolenka6 IUI či IVF výsledok bude ten istý 🙂 no nie? a keď už sme tu začali, len s iui sa nám nezadarilo... 😉

apolenka6
23. jún 2011

@tinasc no jasné ide hlavne o to aby bol ten výsledok kt. chceme každá jedna a nezáleží na tom akou cestou to bude hlavná vec že bude! 😉 o to nám tu ide 🙂 idem už spať dobrú nôcku ,no ešte som zachytila tvoj odkaz a som ti stihla napísať
@alibabaa aj mne včera opuchli to asi to teplo robí 😕 a ja mám krčové žily to asi pre to, mala by som si ich dať konečne vyšetriť ☹ a pomôcť neviem jedine nohy hore vyložiť 😀

alibabaa
23. jún 2011

@apolenka6 ach jo... ani to nepomaha... esteze si ich mam kam vylozit... slahnute teplo...

pici
23. jún 2011

@petuska123 ahoj . doky povedal ze hnedy vytok je ok...

zambilka
23. jún 2011

@ketere ahoj mojka všedko ok 😉 len som sa dnes nedostala k pc 🙂 takže na zajtra držím palčeky 😀 a zas sme čakatelky 😅

zambilka
23. jún 2011

@zubrienocka ahoj no pocity? strašne ma pichá od rána v lavom vaječníku čo dr povedala že to je dobré 🙂 kedže obe folíky boly v lavo 😅 a teraz to blbé čakanie a iui bolo v pohode 😉 a ty? ako? 🙂

alibabaa
23. jún 2011

@pici tak chvalabohu... 🙂

apolenka6
24. jún 2011

@pici tiež som rada,že to takto dopadlo 😉 ..... 😲 musí to byť 😉

pici
24. jún 2011

@alibabaa
@apolenka6
@elise

dakujem baby... ja som taky dosralek... nic podcenit.. tak ma ukludnil.. a stale ma inak boli brucho... hlavne vecer...

elise
24. jún 2011

@pici všetko bude tak ako má🙂 na vianoce budeš s bruškom🙂

tinasc
24. jún 2011

@pici radšej sa dopredu báť, ako niečo podceniť... drž sa 🙂

dzuli08
24. jún 2011

@pici Neboj moja, aj ja som mala ten hnedý výtok keď sa zadarilo a nezľakni sa, keď budeš špiniť aj 5 dní.

pici
24. jún 2011

@elise 😅
@dzuli08 ja to mam tak raz do dna... take hnede... takze to nie je ani na slipku... dufam ze vsetko bude ok. bolieva ma dost brucho, to je ok? myslis? tak na vecer

elise
24. jún 2011

@pici bolenie brucha pokial sa to dá vydržať je ok ak by to neprestávalo, že by si kôli tomu nemohla spať tak to nie je dobre, to bolenie by malo same od seba prestať tak za cca 3-4 dni

pici
24. jún 2011

@elise znesitelne to je... mam to asi tri dni vecer. ako keby som bola prejedena :D ale tak nevsimam si to...

elise
24. jún 2011

@pici to je dobre, maternica sa zväčšuje a bábenko sa uhniez´duje🙂

dzuli08
24. jún 2011

@pici Také ako predmrchovské? Tie som mala tiež a aj teraz ich dokonca mávam a dosť často, čo je fakt nepríjemné.

pici
24. jún 2011

@elise
@dzuli08 ano take predmrchovske... snad je to dobre znamenie...

kaaaty
24. jún 2011

@ketere Oooo super tak dnes držim palčeky a potom ešte doma pekne snažilkovať 🙂

kaaaty
24. jún 2011

@zubrienocka ahoj ja som bola na IUI dva krat a USG mi nerobili....pri prvom IUI som mala aj ja také ružové špinenie ale iba jeden deň potom sa stratilo....

katy33
24. jún 2011

@pici No mojenko, som rada, ja som ale vedela, že to môže byt jedine dobre znamenie a nič zle 😉 Inak mna tak napadlo, že ja som mala tiež asi tri dni hnedy vytok, presne, ako to opisuješ ty - raz za den a hotovo , ja verim tomu, že je to už konečne tam 😀 Aj mna tak bolievalo brucho, stale som chodila na WC, že už je tu mrcha a nič....takže tymto padom ta neskutočne vela popluvam, tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuuj, aby sme , čo najskôr dostali od teba krasnu spravičku, ja tomu verim, zlato 😉 😲 😲

ludinka
24. jún 2011

ahojte baby takze tento cyklus idem na druhe IUI hadam uz posledne 😀
na buducu sobotu idem na sono 🙂

pici
24. jún 2011

@katy33 jaj katuska.. kiez by.. ja sa tak bojim cokolvek analyzovat ... uz vela krat som sa vsetkemu tesila a nic z toho.. dufam ze teraz to naozaj vide.. a ked by aj nie.. ideme dalej... raz sa to podarit musi...

ludinka
24. jún 2011

@pici mas pravdu raz to musi vyjst !!! a mozno aj vyslo len o tom este nevies 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre