IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
1. júl 2011

@pici ja tomu nerozumiem...zena,ktora tuzi po dietati spravi vsetko preto, aby ho mala a polena jej len padaju pod nohy...a niektore ani nevedia ako k tomu pridu a ked pocuvam spravy,ze kde sa zase naslo vyhodene dieta,tak sa mi nozik vo vacku otvara....a aky by bol dalsi postup,keby to teraz nevyslo?nevadi ti,ze sa ta na to pytam?musis byt bez nalady...

pici
1. júl 2011

@sijust neeeeeeeeeee nevadi. v pohode. no postup bude ako po neuspesnom et. mesiac pauza, potom od prveho dna dalsich kramov estrofem a potom 14den kontrola a potom vklad...

sijust
1. júl 2011

@pici fakt ta obdivujem ako to s prehladom zvladas,aj ked to musi byt strasne tazke na psychiku....kolko krat to mozes absolvovat?

pici
1. júl 2011

@sijust dokym mame mraziakov. cize podla mna este tak dva krat... a potom musim znova na injekcie... ale to az o 4-6mesiacov,skor to nejde...

tinasc
1. júl 2011

@pici naozaj to tak cítiš? no tak to ma potom mrzí... opýtaj sa, samozrejme ak bude negatívne, v čo ešte stále neverím... čo je za problém, že sa embryjká nechcú uchytiť... a sliznicu si mala dobrú?

pici
1. júl 2011

@tinasc jasne ze sa opytam , sliznica musela byt vyborna ved ma cpali 3x2estrofemom na sliznicu

tinasc
1. júl 2011

@pici to bola asi hlúpa otázka, jasné že musela byť...

pici
1. júl 2011

@tinasc nie... nie je to jasne... proste niekedy je to tak ze aj ked vsetko je tak ako ma byt to nevide...

tinasc
1. júl 2011

@pici nejde mi to do hlavy, čím to môže byť ☹

pici
1. júl 2011

@tinasc ani mne,ale to bude asi tym ze som ekonomka :D a toto su veci medzi nebom a zemou

tinasc
1. júl 2011

@pici no to snáď nie... že by si bola až taká pragmatická 😉

pici
1. júl 2011

@tinasc xixi... no matematicke vypocty tu moc nevychadzaju :D

nalada
1. júl 2011

@pici skús iný vzorec 😀

tinasc
1. júl 2011

@pici asi to bude musieť ísť inak, ale príde to a to trošku neskôr, ale určite 🙂

pici
1. júl 2011

@nalada xixi tak zase nie som matematicky geniu aby som takyto rebus rozlustila 😠

sijust
1. júl 2011

@pici vies ako to byva?!pride to, ked to nebudes vobec cakat...poznam jednu pani,ktora uz vzdala vsetky pokusy,lebo nic nevychadzalo...tak si adoptovali babatko...a potom zistila,ze je tehotna 🙂

pici
1. júl 2011

@sijust noooooooooooooooo sak mi to uz ani necakame a furt nic :DDDDD

sijust
1. júl 2011

@pici vzdy to budeme cakat,aj keby neviem co bolo...ja si myslim,ze toto sa neda vypustit a nemysliet na to...neboj nic...a nie je to telo moc mordovane tymi hormonmi a vsetkymi tymi liekmi?...ja tomu prt rozumiem,nechcem tu mudrovat...vies...nech tu nevyzeram ako blbec 😀

ria191
1. júl 2011

@sijust aj ja som si včera zisťovala ako dlho platí žiadosť a Krajko mi povedal, že keď mám všzp tak pol roka 😉

pici
1. júl 2011

@sijust ja neviem moja cim to je...

sijust
1. júl 2011

@ria191 dakujem,ja mam doveru...tak snad aspon pol roka to bude aj tam...ale nemozem sa do Heliosu cely den dovolat.... ☹

sijust
1. júl 2011

@pici podari sa to,urcite...musi!!!

pici
1. júl 2011

@sijust ja mam union a pokial viem plati rok :D a jasne ze sa podari

sijust
1. júl 2011

@pici rok?tak to je parada...moja,nemas niekedy take stavy,ze uz ta to nebavi,ze sa ti nechce dalej...ja ked si to cele len predstavim,tak sa mi tazko urobi...ved ja si to ani nazasluzim ,ked nemam vel a krat silu bojovat 😒

pici
1. júl 2011

@sijust ale jasne ze si to zasluzis. takto nemozes rozmyslat. ja si tiez kolko krat poviem, ze to dieta ani uz nechcem, kolko ma to stoji trapenia.. a pritom jasne ze ho chcem. to su take momentalne stavy... nemaj z toho nalady...

sijust
1. júl 2011

@pici normalne sa mi ulavilo,ze aj ty mavas take momentalne stavy,ze ta to nebavi,lebo uz som zacala rozmyslat na tym,ze som padavka,ktorej sa do toho ani nechce 😒 ale najviac ma nici,ako vsetky tlacia kociky,alebo chodia s bruskom a milujem otazku a vy co?nebudete mat dietatko?ved ste uz dva roky spolu...alebo nechcete?no jasne,nechceme...ste uhadli... 😠

pici
1. júl 2011

@sijust ale proti tomu sa musis vyzbrojit moja. lebo sa zblaznis. ja som dostala naposledy tiez skvele rady od spoluziacok na stretavke... atd. neriesim. a v mojom okoli ma kazdy babo, moje svagriny uz planuju druhe :D jasne ze mam take stavy. najprv to velmi zvladam, potom ked mi povie tu peknu vetu:mh, je to negativne, revem... a sem tam si poviem, ze serem ja uz na toto cele... ale podvedomie ta aj tak nepusti vzdat to... vzdy som deti chcela, a viem ze raz mat budem. asi nie je ten spravny cas... alebo neviem. uz tieto uvahy nerozvijam...

sijust
1. júl 2011

@pici ved ja to teoreticky vsetko ovladam a mas pravdu,clovek sa musi proti tomuto obrnit...sem tam si porevat,je to dobre na vyplavenie neg.emocii a potom ist dalej...nedavas nejake skolenia? 🙂

pici
1. júl 2011

@sijust skolenie ako to zvladnut? ja mam naozaj maximalnu podporu v kazdom, mame,bratovi, rodine. mojej manzelovej, moje priatelky. moje dieta bude navytuzenejsim v senci :D co sa tyka poctu ludi, ktori mi drzia palce.ale placem aj ja. sice malo. ale placem. nie som z ocele, tak je to pochopitelne. nestretavam sa s inymi ludmi. a viem ze nikdy sa nikoho uz nebudem pytat kedy budu mat babo, ... co uz..zivot ta nauci... mna trpezlivosti a vytrvalosti. trosku mi dochadzaju sily byt pozitivne naladena. ale mam sa komu vyplakat... a to je podstatne... nie vzdy sa da sekat frajera, ako to zvladam a ako som nad vecou... najlepsia terapia je sport. prechadzky. pozitivny ludia...

zubrienocka
1. júl 2011

@pici Babula, vsetky Ti drzime palce.... Nebud smutna, este nic nie je stratena. V pondelok uvidis. Budeme na Teba vsetky tuho mysliet....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre