IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
5. júl 2011

@dzuli08 zlatko a tebe tie labky už puchnu aj teraz? Lebo mne vobec. ja cítim, že len prsty na rukách...ani prstene nemožem už nosiť.Ano, vecičky mám vacsinu č.62 ale mám aj pár kuskov z tej 56...ale to kupil mm. Aj poštolkové nohavičky - tie ortopedické na plienočku som kupovala č.2...lebo v obchodiku mi povedali, že 1 ani nevyužijem.
Tak sa opýtaj , a daj mi vedieť, bo som z toho zmätená.

fomarik
5. júl 2011

@apolenka6 ved ani pre mna. Pre mna matika skončila na základke, odvtedy som ju nemala. Ja nenávidím čísla. Preto som si ani BT nemerala, bo tam su zase tie grafy ja tomu doteraz nechápem 😨

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik a veru že sa cítom veľa lepšie tomu ver! 😉 no ked ja som tolko nikdy nemala a všetko mi už bolo malé ☹ musela som niečo zmeniť ked som nechcela meniť šatník 😀 ... a môžno aj zdravší život mi nakopne moje telo a otehotniem 😕 možno som naivka neviem 😉

adikasala
5. júl 2011

@apolenka6 mas ovulku tak co tu strasis hor sa na snazilkovanie 😀 😀 😀 😀 ahojky som tu iba na skok

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik no to si teda vypichla 😀 😀 ani ja nerozumiem tým grafom tiež na to čubrním a nechápem..... 🙄 keby som aj silno chcela tak to nepochopím

tinasc
5. júl 2011

@adikasala ahoj 🙂

apolenka6
5. júl 2011

@adikasala ahoooj!!! no ved to ☹ že hor sa na snažilkovanie ..jedine tak na suseda ked mm je na týždňovke ..som rada že si sa pridala ♥ 😵

apolenka6
5. júl 2011

@tinasc no to budem mať potom času aj sa nad tým zamyslím ....ked to príde a budem rátať a rátať až sa prerátam 😝

adikasala
5. júl 2011

@tinasc
@apolenka6 ahojte babenky som tu len na skok bo manzel mi vrci za usami ze som tu do nemoty 🙂 🙂 🙂 ale ked mne sa tak dobre cita co napisete.... 😀

dzuli08
5. júl 2011

@fomarik Nie, nepuchnú zatiaľ našťastie. To len ja tak uvažujem, keby som toľko veľa kíl pribrala, tak možno by ma aj trápili opuchy v tých horúčavách. No a prstene tiež nenosím. Už asi 4 mesiace ani obrúčku :D
A tie nohavičky ja mám tiež len 2 a 3. Však bude mať babuľa menšiu ritku, dáme ešte jednu plienku a bude 😀

adikasala
5. júl 2011

@tinasc tesim sa tebou ze ti tehulo ide v poriadku 😲 😲 😲 a drzim palce aby ste to dotiahli do konca ok 🙂

fomarik
5. júl 2011

@apolenka6 ale nire, prečo by si bola naivka? Ono je to tak ako píšeš. Cosi proste treba zmeniť alebo obetovať. My sme prestali obaja fajčiť (sa hambím aj za to....fajčila som 13 rokov 😔 ).. a do troch mesiacov som otehotnela. krajko miproste povedal, že by som nemala... a basta.... prestala som a tewraz ma to ani nenapadne, dokonca mi vadí,ked cítim dym 😖
Možno takou očistou nakopneš organizmus a stane sa zázrak 😉

dzuli08
5. júl 2011

@zuzanka7834 Aj ja sa pomodlím za to, aby vyvolávačka nezafungovala a aby dôvod neprichádzania ms bol "tehulka" 😀

adikasala
5. júl 2011

@adikasala magdi a dovca co? kam idete?mi sa chystame do turecka asi tak 7.8 augusta pojdeme last minutkou cez koalu....neidete aj vy???by sme sa stretli 😀 😀 😀 😀

fomarik
5. júl 2011

@dzuli08 no vidíš,... dáme ešte 1 plienku a bude to...no ty si hlavička!!!! Zlatko a na 3D sa nechystáte?

apolenka6
5. júl 2011

@adikasala až teraz som si to znovu prečítala že strašíš 😀 😀 no ved muža som vymáčkla v nedelu vtedy som mala ten povestný výtok číri,ťahavý 😨 ...aj mne sa tu dobre číta a hlavne ked je nás tu viacej a si píšeme ako za starých časov ,len Katy tu chýba asi niečo hladá pod zub hladoška naša ♥ včera som jej spomenula ,že dnes idem zavárať marhulky a ona že mňáám všetko jej chutí stačí ,len niečo spomenúť 😀 a chceme ísť na kávu a ona na to ,ale tam kde sa papá....no nie je zlatá ?!? 😵 😀

adikasala
5. júl 2011

ahojte babenky idem buvat mm ma uz vola musim byt dobra bude ovulka.... 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
5. júl 2011

@adikasala ďakujem, dúfam, že všetko bude ok... no choď sa venovať manželíkovi 🙂 😉

apolenka6
5. júl 2011

@adikasala no neviem kam pôjdeme ale to by bolo super ísť spolu niekam ,teda sa stretnúť...dovču nechávam na mužovi on žije,len pre to teraz (aj pre mňa) 😕 blázni sa aj za Egyptom ale u neho je to každú hodinku iné 😠 😀 Grécko,Španielsko ...ani Turecko by sa mu nezdalo zlé..pošli mi IP termín zájazdu,hotel kuknem to ,ale ja mám dovolenku do 14.8 a chceme hned začiatkom augusta ísť

tinasc
5. júl 2011

@apolenka6 no ja sa Katke ani nečudujem ja niekedy ešte o desiatej hľadám čo by som zbodla... ale nemala by som, len ten hlad je naozaj vlčí... niekedy mi až žalúdok stíska ako by som jedla 🙂 🙂 🙂

adikasala
5. júl 2011

@tinasc no idem lebo bude vrcat ze som tu stale nalepena,,,,musim si to u neho vyzehlit lebo vykend to isti snazilkovanie ostosest 😲 😀 😲 😀 😲

tinasc
5. júl 2011

@adikasala jasnééé choď 🙂

fomarik
5. júl 2011

@zuzana151 Nebojkaj, pohyby prídu. Každa sme iná a jedinečná 😎 . No veru, taká technika aká je dnes - to sa ani nevidí. Ja som tiež vždy taká vypukaná ked mi v centre povedia a ukážu do podrobna všetko- všetúčko. To by si človek ani nepomyslel, však? Vy budete mať predvianočné babatko a možno presne na Vianoce sa s babatkom vratiš domkov 😵 . No, to s tým fajčenám... je to hnus, lebo si neuvedomujú tie čo hulia počas tehu, ako veľmi ubližuju babatku. Hore vyššie som písala, že i ja so fajčila ale vstupila som si do svedomia a ešte pored tehu ... teda ako sme začali podstupovať IUI som prestala - zo dna na den a som za to na seba pyšná 😎 .
Jasné, že ti všetko napíšem, ako to prebiehalo. Ale ten gel si pre istotu kupim aj ja.Zevraj ulahčuje porod o niekolko hodín..teda skracuje dobu porodu.

tinasc
5. júl 2011

@fomarik bože aké vymoženosti, že gél na ľahší pôrod... ja som sa trápila skoro 12 hodín ☹

adikasala
5. júl 2011

@apolenka6 no mi sme uz vsade boli iba turecko nam chyba do zbierky..tak sa chystame tam.a egypt ti moc neodporucam jasom mala zaludocne a zachodove problemi este mesiac po dovolenke,nikdy viac ani zadarmo 😖 😖 😖

fomarik
5. júl 2011

@adikasala zlatá 😅 ...že musím byť dobrá - bude ovulka 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak sa len venuj drahému, bo víkend bude dlhý 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
5. júl 2011

@fomarik fúúúú no teda?? 😕 po takej dobe prestať fajčiť!! klobúk dolu... 😨 😨 😨 a vidíš zabralo to 😉 no veru možno aj u mňa to zaberie,ale sa na to nespolieham čo má prísť nech príde no nie?? a dobrý pocit mi zostane ked by sa 😲 nepodarilo ,ale tmu neverím

apolenka6
5. júl 2011

@tinasc aj aj by som papala keby si to niekto pýta ,ved nastačím čítať ....spätne sa vraciam fúú
@adikasala no rátame aj s takouto záchodovou alternatívou ...ešte fakt nevieme kam pôjdeme inak napíšem ti IP niečo sa chcem spýtať a venuj sa mm ked má byť ovulka 😉

apolenka6
5. júl 2011

Dievčatá ja som ako madar napísala som že ako za starých časov 😀 😀 dobré nie??

dzuli08
5. júl 2011

@fomarik Páli mi to, aj takto večer 😅 . No na 3D nejdeme, mm sa nejak tie fotočky nepáčia, tak sme sa dohodli, že to necháme tak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre