• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@ketere ďakujem, aj ja vám držím palce :slight_smile:
6. júl 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Ďakujemeeeeeeee
6. júl 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka
@ketere Takze mame celkom podobne priznaky. No, dievcata, vyzera to teda tak, ze sme vsetky tri tehotneeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:. Inu moznost predsa nepripustame :wink:
6. júl 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc a dones zo zajtrajsieho usg dobre spravicky. Budeme na Teba mysliet :slight_smile:
6. júl 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 po zvýšení dávky mi začali nabiehať ďalšie folíky, ale tie už nestihnú dorásť na potrebnú veľkosť - tak s nimi radšej ani nepočítam.......čiže zostávame pri 3, ale doki sa vyjadril že sú veľmi solídne a krásne rovnomerne rastú :slight_smile:
OPU mám zajtra.........a už sa teším že sa to niekam pohne. Tie 2 týždne stimulácie boli nekonečnééééé...
6. júl 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, pre všetky ktoré ste smutné kvôli negatívnym testom mám správu - testom NEVERTE !!! Ja nemám pozitívny test ani po pichnutí pregnylu :confounded: pritom mi ho pichala zdravotná sestra, čím sa vylučuje možnosť nesprávnej aplikácie...a to som si myslela že aspoň takto uvidím tie vytúžené // .......a zase bola len /
:angry:
6. júl 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinasc Ďakujeme :grinning:
6. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka to bol dobrý hlod :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere aj ja som sa zasmiala :grinning:
6. júl 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@little_miracle Hmmmm... tu uz nikto nic negarantuje :confounded: .
6. júl 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik A prečo epidurálku nie? Počula si na ňu niečo zlé?
6. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle tak držím palce na opu, len mi nejde do hlavy, ako to, že ani pregnyl sa ti na teste neukázal :confused: ...
6. júl 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahojky katuska ako ti pekne svieti tych 16 tyzdnov ja len okukam kolko ktora mate tyzdnov,,,,aj ja chcem uz mat take tyzdne pod menom :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:verim ze to budeeeeeeeee a mozno naozaj na tej dovce nieco zmiesime a bude mala talianka na ceste :grinning: :grinning: :grinning: a :grinning: aj magdus sa musi posnazit a budeme spolu tehulkovat ked uz vy ste nas predbehli :slight_smile: ale my vas dohonime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drz palciska a modli sa za nas....
6. júl 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala za chvíľku aj tebe bude také svietiť v pase, určite :slight_smile:
6. júl 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc jaj uz aby to bolo....v juni som uz myslela naozaj ze to vyslo a myslim ze sa tam nieco pohlo :astonished: :astonished: :astonished: tak dufam ze casom sa to urcite podari!!!
6. júl 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 no ako? :confused: som zvedavá Zuzka napíš nám
6. júl 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 ale nie. ja sa totiž tej epidurálky bojím asi viacej ako samotného pôrodu. Asi som divná. :unamused:
6. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som zuzanke písala aj sms a neozvala sa. Bojím sa , čo s nou je :pensive:
6. júl 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ...no vidis, aj mna to prekvapilo.......normalne mi to neda pokoj - asi zajtra rano este pred OPU urobim dalsi test !!!
6. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala nebojkaj nič, aj ty s apolenočkou a so zuzankou7834 sa k nám pridáte a bude vám týžden čo týžden pribudať pekné číselko. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ved vy sa vo všetko veziete s nami predsa!!!
6. júl 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@little_miracle zlatko, ta máš zajtra OPU? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle čo sa týka tých testov, ja som nikdy nemala po pregnyle // - ani na druhý ani na tretí den. Tak som upodozrievala maminu, že mi to zle pichá. Aj ja som sa chcela vytešiť z // a prd z toho!
6. júl 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik to fakt?? :confused: musíme veriť,že nič zlé sa nestalo ,len sa pozabudla ,blbosť pravda? :unamused:
6. júl 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak zajtra budem držať palčiská...nech je fazuliatko v poriadku!!!!!!! Budem sledovať, čo nám napíšeš :wink: - samé dobré správy :sweat_smile:
6. júl 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 tiež si hovorím, že asi nemá mobil pri sebe a je zaneprázdnená, aby napísala. Ale písala som jej, že večer na koníku budem. Mala mať predsa ten pohovor ohladom protokolu a neviem, či jej urobili aj sono kvoli tomu, že jej ms meškala. Ktovie :fearful:
6. júl 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik a ten pohovor ohladom toho protokolu mala mať v MT?ja som si myslela,že išla ku svojmu dr gynekológovi ,no to fakt neviem čo sa stalo :confused:
6. júl 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ja ťa budem volať papajko :wink: . Tak ty už frajeruješ s tehu rifličkami?.... aká zlatá :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, bruško vykukne znovu a bude omnoho väčšie. Ked som si prečítala, že bude Dávidko, hned mi napadli Vianoce- vtedy máš cca termín a Dávidovu hviezdu...pekná symbolika :wink: A že sa ti už robí hrbolček? Jééj...tak na to som ja čakala asi 28 týždnov a tvoje drobátko už vykuka zpod pupka.. :dizzy_face:
6. júl 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no, ja som tak vedela, že dnes mala byť v MT, lebo mi ešte písala, že pozdraví odomna Krajka.
6. júl 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ďakujem :slight_smile:
6. júl 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok