• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@katy33 mojka, ja teraz tiež idem stimulovať 6 mesiac po sebe, tak neviem, neviem čo z toho bude. No, verím, že si teraz medzi mlynskými kolesami. Ale je prvoradé, aby tá hnusoba zmizla. a kedy budeš stimulovať dalej, na tom teraz asi nezáleží. Musíš sa dať do poriadku :pensive:
15. nov 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik aj mne volali okolo 15 hodiny definitivne negativne.v aprili zaciname znova
15. nov 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik :pensive: Milačik, hor sa do 3IUI, to už musi bezpodmienečne vyjst a je super, že to bude predvianočne, bude dobra naladička a volno, budeš vpoho a to je podla mna na tom najdôležitejšie. Takže do Noveho roka vstupiš aj s fazulkou v brušku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo s jednou - s dvoma fazulkami, nech sa len pekne zapotiš pri nich :grinning: Zlatko, ty sa nemusiš bat, tebe clostil určite neuškodi :sunglasses: My sme sa prave teraz rozpravali s mm, že si dame tu 3mesačnu pauzu, ale budeme keksikovat o sto-šest :grinning: , možno motyka vystreli :sweat_smile: Tak IUI vidim potom asi tak na februar, ale to nevadi, ved ten čas nenormalne leti a za :astonished: to stoji :dizzy_face: Budem mat čo robit, aby som ta dobehla, ked ty už budeš tehulkovat :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. nov 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka :pensive: To ma mrzi,moja, ale čo ked do aprila budeš už davno tehulka a to budeš:stuck_out_tongue_closed_eyes: To ti dr. nariadili, že až v aprili, či ako :confused:
15. nov 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik no ja som mala pol flaše na 3 cykly :sweat_smile: lebo som to vždy len do ovu pila a to sa dava lyžička len :wink:
škoda no že negativne ale verim stale v tvoj uspech na iui dalši mesiac
15. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, co to je za mesiac? :unamused: ...ani jedna dobra sprava tu nepadla. Uz ma to rozculuje, este aj v decembri robia v centre len do 17.12. , co mam urobit pre to, aby som dovtedy stihla mat ovu a vyskusat ten treti pokus??? Tento mesiac mi folikul nenarastol. Mam diagnostikovane PCO, ale doteraz som si myslela, ked zakazdym, co ma ultrazvukovali rastli, ze to bol len omyl. :unamused:
15. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jj super je to perfektný vitamín aj keĎ dosť drahý, ale stojí mi to za to. JJ thiamin som aj ja mala asi 3x a vždy mi cysty zmizli a potom zas. A ešte je dobré keĎ ti doktor povie mali by ste otehotnieť, aby sa vám to dalo do kopy .
No a keĎ vie, že sa o to snažíme dosť dlho ohromné :wink:
jj podarilo sa mi ja to nechápem ja mámaj mrchu pravidelnú po liečbe zoladexom :slight_smile:
15. nov 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm Zlatko nesur to a nakoniec tam bude folikul ani nebudeš čakat, tak to byva. A si stimulovana tiež clostilom a ako ho maš uživat?
15. nov 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby A odkedy berieš indonal, tak nebola cysta? A tiež si brala clostil bez prestavky, či sa ti cysta urobila aj bez neho? Ja som brala indonal kedysi, vtedy mi ho dr. poradiloa ked som mala zhoršenu cytologiu a o rok bola cyt. na 1, takže mu dost verim :wink:
15. nov 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 nie ale uz nemame prasule z mojho pradavacskeho platu budem rada ked nasporim do aprila aspon este na 2 iui.ale este sme hovorili s galom ze mozno vyskusame jeden krat v aprili iui.ked to nevijde tak sme sa rozpravali o laparke.tak uvidime co ma bude este cakat.
15. nov 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka Viem moja, o čom hovoriš, kolkokrat mam pocit a ono to asi aj tak je, že vela z nas ma dietatko z pôžičky, lebo inak je to hrozne tažke utiahnut :pensive: A ked sa môžem spytat, aky je u vas problem, nie je šanca, že sa zadari prirodzene :confused: Zázraky sa deju ... :wink:
15. nov 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik,kuk na IP :wink:
15. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak to ma mrzí :frowning2: a tak som verila....že by to tam bolo :pensive: len si poplač dostaneš to zo seba a znovu treba nabrať sily a ísť dalej to je náš údel snažiliek ale?raz sa to podarí :wink: :hearts:
15. nov 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 katy 1% sanca na prirodzene otehotnenie.to nam hovoril krajkovic po zhliadnuti vysledkov mojho partnera.to sme boli na ivf v auguste.to bolo partnerovimi spermoskami a tieto iui-cka darcovskymi .moj partnar je uz tak trocha zmiereni ze to nebudu jeho biologicke deti-ked sa to raz podari.
15. nov 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm a ty chodíš do akého centra? teda v akom meste ,len dúfam,že nie do Martina-Helios -ak budem potrebovať na sviatky
15. nov 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak potom neviem, mozno mi to fakt tak vypocitali a ono sa hovori ze 1 den hore-dole. btw...
@zuzancek22 tebe robili IUI na tusim 10.DC? pretoze mna napadlo, ze som mala kolegynu, ktora mala 2 deti a obidva krat otehotnela az vtedy, ked sexikovali cez mrchu. inak sa im nedarilo. takze podla mna kazdy ma inac ovulku.
15. nov 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6
@fomarik
ale co babule, podla mna netreba plakat a smutit. viem ze sa mi to lahko pise, ale predstavte si ze aj ked sa zdravy par snazi prirodzene, tak sa dava tomu tak min. pol roka a az potom sa skuma. len take pary maju viacej sanci za jeden mesiac....kym my IUIckarky len 1 sancu mesacne. takze to treba takto brat.
15. nov 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahoj moja dnes som mala tolko práce bol tovar :stuck_out_tongue_closed_eyes: mesto som videla len z okna nie to ešte ľudí tak som ťa neočila :sunglasses: môj gyn.mi pred rokom dával clostil 5mes. za sebou bez prestávky a chvála Bohu cystu som nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak mne sa dr Košecká nepáčila v tom ked som užívala cloistil tak mi nerobila sono či mi vajka nejaké narástli len na 23 DC či nemám cystu,ale to bolo dávno ešte na začiatku nášho snažilkovania :wink:
15. nov 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka to ma strasne mrzi, ze clovek je este aj financne obmedzovany. akurat sa to musi stat taketo nieco tomu co sa netopi v prachoch, ale takemu co pocita kazde eur. to ma vie tak nastvat.... este k tomu to darcovske IUI stoji 200 euri takze aj to je nefer. no ale co uz.
15. nov 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 chodim v BA, snad nie vsade su take dovolenky, resp. mozno vtedy riesia ine veci, papierovacky a tak.
Musis sa popytat vo svojom centre.
15. nov 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm to sa spýtam ked tam pôjem ved ide o život :grinning:
15. nov 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no indonal som brala kedysi som naň úpne zabudla brala som ho pol roka a teda som sa čudovala, lebo aj HPV mi našli a potom som mala výsledky dobré :grinning:
Ja closík beriem som brala len 3tí mesiac. Kým som brala indonal cysty som nemala, som naň zabudla úplne lebo som mala potom hektické pracovné prostredie až v auguste som začala zas na seba dbať a nie na iných :wink:
Indonal beriem tak 2 týždne zas :grinning:
neboj pomôže a ešte mi poradili púpalkový olej :grinning:
nejdem plácať jedno cez druhé :slight_smile:
15. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 nie som praveze nicim stimulovana, nechce mi dat a pritom mozno by to pomohlo. 2 sledovane cykly boli v poriadku ale obe IUI neuspesne...tak na 3. som si pytala nieco, a nechcel, ze pokial sa tvoria samovolne, netreba. A tak sa telo nastavilo, ze treba. Uvidim, ale ak nie v decembri, tak od noveho roku to bude komplikovane, lebo sa stahujeme z BA naspat do KNM.
15. nov 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka :pensive: :frowning2: :pensive: hmmm a s darcovskymi je to ešte k tomu aj drahšie - myslim, to je tak nespravodlive :angry: Ako je možne, že alkoholikom a zavislim ludom, liečenie preplaca štat, kt. si za to môžu samy a my, kt. chceme dat štatu dalšieho občana, aby im mal kto platit dane, sa musime takto ohanat a pomaly žobronit :angry: juj , sa na to...... Mojko, verim, že to na jar vyjde, april to istí :grinning: , ked nie tieto, no tie buduce Vianoce už musime byt namnožene :grinning:
15. nov 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ahojky, tak pracovny den máš uspešne za sebou, ked bol tovar, tak to rychlejšie uteka :sunglasses: Ešte dobre, že si neočila, ja som ani na tej soc.nebola, lebo samozrejme - hlava derava- papiere som zabudla doma :zipper_mouth: Tak som od dr. šla do lekarne, vybrat za igelitku lentiliek :grinning: a šupky domkov....a teraz tlačím, o chvilu ma roztrha, piekla som marlenku - a už mi ide aj cez uši, joj pažrava som, no a :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty si mala aku dlhu pauzu medzi clost.?
15. nov 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm Tak to je fantasticke, že sa vajka tvoria bez clost. :wink: A mužík je ok? Lebo podla všetkeho , ty si vporiadku, vajka znášaš pravidelne :grinning: Ale je to zaujimave, že ked máš PCO, tak sa ti krasne tvoria folikuly, to ja bez clost. si anii neškrtnem - ani vajka, ani prtky-trtky :sweat_smile:
15. nov 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 pred rokom od sept.do januára a potom až ked som išla tento rok v septem. na IUI a teraz o týžden budem ked to tak rátam :confused: tak sa pekne tlačíš len si daj obaliť si nervy aj ked ty asi žiadne nemáš ty si taká veselá kôpka.Veru v robote to ubehlo ani neviem ako a som celá dolámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ma aj berie na spánok :rolling_eyes: ešte chvíľu vydržím ráno idem na 8hod. a v stredu sviatok jupí aj ked budem sama :unamused: a ty budeš robkať?
15. nov 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 s timi zavislakmi mas pravdu ale co uz narobime.ked nas stat dotuje alkacov ktori si to sposobili sami.bohuzial mi sme si to nesposobili sami.dufam ze sa to zmeni a tichto centier pre nas bude viac a blizko nech nechodime tak daleko.v cechach tusim iui preplacaju mohli bi aj u nas .bola by som rada keby sme boli na buduci rok vsetky tehotne .pojdem za chvilku spat rano skoro stavam idem doroboty dnes som mala dovolenku.ahojcek kocky.
15. nov 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 muz je ok, dakujem za opytanie :grinning: u nas sa nevie problem...po laparke som myslela, ze je to uz ok, ked mi spriechodnili pravy vajickovod, aj z roboty som odisla, aby nebol stres, aj stahovat sa planujeme, no neda sa na to nemysliet, a asi v tom je ten problem...jeden doktor povie PCO, druhy nie a tak si mam asi ja vybrat...a vyberam si, ze to je v poriadku a ideme sa opat snazit bez doktorov...drzim vsetkym palce dievcata
15. nov 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok