IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ketere
11. júl 2011

@zubrienocka zlato gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 veľmi sa teším 😀 😀 😀 😀 😀 krááása, ako nám to vyšlo... 3 bosorky 😀 😀

ketere
11. júl 2011

@alibabaa Ďakujeme 😀 😀

ketere
11. júl 2011

@ludinka Ahoj, ja som tehotná po druhom IUI... Držím Ti päste 😀

ludinka
11. júl 2011

@ketere este raz gratulujem a drzim palce nech je vsetko OK
super ako ste sa dohodli 3 naraz 🙂

ludinka
11. júl 2011

@ketere este sa ta opytam 😀 ze kolko ste sa snazili a aky ste mali problem?

fomarik
11. júl 2011

@zubrienocka blahoželám žubrienočka naša!!!!!! Hlavne, že je krvička pozitívna!!! Teškám sa s tebou!!! POhlad fazulku aj za mna....hurááá budeme mať nových kamarátov a kamarátky!!!!!! , však @zambilka a @ketere?

fomarik
11. júl 2011

@alibabaa zlatko, to mne sa tak zdá, že kleslo oproti minulému týždnu. A ty zlatík čo máš nového? Pochváľ sa nám 😉

fomarik
11. júl 2011

@ludinka nám to vyšlo na 3 pokus IUI 😉 Tebe držím palce, aby si bola medzi nami tehuľkami 😉

zambilka
11. júl 2011

@zubrienocka 😀 😀 😀 😀 gratulujeeeeem baby tak z troch IUI všetky tri pozitívne a že IUI nieje uspešné 😀 😀 aj ked ja som ešte nie istá tehulka ale aj tak sa teším baby 🙂

zambilka
11. júl 2011

@alibabaa mojka ahoj ja ešte neviem či som tehulka lebo som mala veeeelmy nízke hcg a zajtra idem zas na krv 🙂 či sa babetko udržalo alebo odišlo 😒

alibabaa
11. júl 2011

@zambilka tak ja pevne verim ze sa udrzalo 😎

alibabaa
11. júl 2011

@fomarik noo ... dnes som vyprevadila muza do detskeho tabora. robi tam hlavneho veduceho. a rozhodla som sa ten cas vyuzit naplno!! idem vymalovat byt !! 😀 😀 mm ked to zistil, nechcel radsej ani nikam chodit.. ale dnes rano odisiel 😉

fomarik
11. júl 2011

@alibabaa tak ty sa pušťaš do takýchto zmien? 😉 No pekne si si to vymyslela 😉 A drahý sa ide čertiť s detvákmi do tábora..... no, klobúk dolu 🙂

fomarik
11. júl 2011

@zambilka neboj milášik... bude to dobré, si istá tehuľka 😲 😲 😲 😲 😲
@ketere @zubrienka @zambilka baby, ved vy budete mať spoločný termín 😅 , budete to všetko spoločne prežívať 😅 ....... juj, držím vám palce 😉

alibabaa
11. júl 2011

@fomarik to je jakeee dobreeee :o) fakt budu mat rovnaky termin :o)
on chodi uz asi od svojich 15 .. a teraz ma 42 .. tak uz vie co na tie detvaky plati i ked doba sa meni a z roka na rok su deti horsie a horsie.... 😠

tinasc
11. júl 2011

@alibabaa aj ja budem chodiť obvodnému... asi má fakt veľa roboty... ale najmä preto, že už toho veľa videl, by tom mal vedieť posúdiť, či je to problém alebo nie...

ketere
11. júl 2011

@ludinka ďakujeme 😀

ketere
11. júl 2011

@ludinka snažili sme sa rok, problém bol v tom, že mám polycystické vaječníky - málokedy mávam ovuláciu.. tak ma museli nastaviť na lieky.. A manžel má menej pohyblivé spermie.. A mne ešte pri prvej inseminácii zistili, že som mala zrastený krčok maternice... tak dosť toho bolo, alebo teda je 😒

ketere
11. júl 2011

@fomarik hej, extra veľa "nových" detičiek🙂))

ketere
11. júl 2011

@zambilka @zubrienocka veď sme vraveli, že ten dátum 07-08.07. je tak krásny a tak magický 😀 😀

ketere
11. júl 2011

@fomarik ďakujeme.. podľa mojich výpočtov by mal byť termín 17.03.2012 😀 Dúfam, že bude všetko v poriadku 🙂

dzuli08
11. júl 2011

@fomarik Tak ako, podarilo sa ti tam dovolať? A napíšeš mi prosím ako je to s tým ošetrovným? 😉

dzuli08
11. júl 2011

@ketere @zambilka @zubrienocka Gratulujem mamičky a držím pršteky 😉

walta
11. júl 2011

@fomarik no, dnes som bola na kontrole, som 10. DC, od 2. dna picham inj., ale dokymu sa moje foliky nepacia, su iba 3- 13, 15 a 16 mm. Tak som si aj poplakala, ale zaJTRA IDEM NA KONTROLU ZASE, TAK SOM ZVEDAVA, CO MI POVIE. Stale picham tu konsku davku 4 merionali do zadku a jeden orgalutran do brucha. Boze, snad narastu este, ja neviem, ale asi nereagujem na ten merional, ako by som mala. Co si myslis? 😢 😢 😢

majca55
11. júl 2011

@zubrienocka
@ketere
@zambilka ja sa tiež pripájam všetko naj maminy 😲 dúfam,že sa čoskoro pridám ku vám 😉

zubrienocka
12. júl 2011

@dzuli08 Dakujeme, aj my Tebe 🙂

zubrienocka
12. júl 2011

@majca55 Tak tomu ver, ze sa pridas 😉 😉 😉 Dakujemeeeee 🙂

ketere
12. júl 2011

@walta zlato vôbec si z tých vajok nerob starosti.. trošku Ťa ukludním... ja som po merionale mala iba jedno vajko, takže reaguješ krásne... a 23.06.2011 som mala vajko 15,9 mm - čo Ty máš, doky mi pichol pregnyl, a 24.06.2011 mi už aj robili IUI.. a som tehotná.... takže vôbec nezúfaj, folíky su pekné... Tiež som si myslela, že 15,9 mm je veľmi málo, no a vidíš... 😀 Bude to dobré 😀

zubrienocka
12. júl 2011

@tinasc Ahoj mojko, kedy ides na usg? Budem Ti drzat palceky 🙂

ketere
12. júl 2011

@dzuli08
@majca55 Ďakujeme 😀 Aj vám držíme palčeky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre