• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. októbra 2017 
@ketere tak teraz sa už s tým netráp, ja sa tiež netrápim... však keď nebudeš vládať, tak budeš oddychovať, pri prvom tehotenstve sa to ešte dá, že si vyložíš nohy a relaxuješ, budeš unavenejšia ale to bude v pohode, porobíš koľko budeš vládať, ja som tiež neriešim, hoci už mám doma jedno šidlo, ale zatiaľ sa nad tým nezamýšľam, ale bude sranda, ak pôjdem k doktorovi a budú padať tie cifry :grinning: :grinning: :grinning: a vlastne až ked som si povedala, že na váhu kašlem, tak sa zadarilo... a takisto aj pri prvom tehu... tiež som neriešila... a bolo...
13. júl 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no tak super, nie sme samé :slight_smile: a ešte nevešaj hlavu, všetko môže byť inak :slight_smile: držím palce :slight_smile:
13. júl 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :grinning: :grinning: musím to asi takto brať :grinning: nooo, môj lekár sa asi aj prekotí, keď mu zadrem váhu... keď sme začínali s hormonálnymi liečbami mi kázal 10% váhy schudnúť... a ja som ešte 8 pribrala tými všetkými liekmi...
@zambilka zlato to nie sú mrchovské bolesti, to sa uhniezďuje vajko :grinning: :grinning: ...tiež som tými hormónami pribrala... to sa nedá asi bez toho... veď to je samá chémia..
13. júl 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ty si teraz koľko 9-10 tt?? už máš tehu vodičák??
13. júl 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ak ti bude nadávať, tak je to o ničom doktor... prednášku ti môže dať, ale nie odsudzovať... a čo už, my budeme také riadne maminy :grinning:
13. júl 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere nie nemám taký vodičák, však doktor v centre ma stále vodí za nos, uvidím za týždeň čo z neho vylezie ale dnes chcem skočiť k obvodnému sa aspoň objednať, tak dúfam, že pochodím, alebo ma objedná na bud. týždeň... som cca. ak to počítam od posledneho menzesu 9+4 tt. :wink:
13. júl 2011 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak to som si aj dobre tipla :grinning: :grinning: .. no to bude ta váha na vodičáku... :grinning:
13. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere idem do robotky okolo jednej vám dám vediet :unamused:
13. júl 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere no tak čo, na nás to nebude aspoň tak vidieť... môžeme to dlhšie tajiť :wink: :wink: :wink:
13. júl 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ok čakáme dobré správy, maj sa krásne papa :slight_smile:
@tinasc no poznámku bude mať určite... hej, také "erdegbaby" :grinning:
@ketere môj doky, čo som k nemu chodila predtým pri prvom tehu tak nepovedal ani slovo... super doktor... ani mi nenadával...
13. júl 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to je pravda, na chudých to je vidieť hneď, na nás až pomaly v 5 mesiaci :slight_smile:
@zambilka ok, tešíme sa :slight_smile:
@ketere tak tak pri prvom tehu to len začalo byť vidieť v 5 mesiaci... presne... a pretože ja chcem toto tehu ešte chvíľku tajiť pred rodinou tak sa mi to veľmi hodí, lebo prvé tehu som vytárala v 6tt a potom som sa len bála...
13. júl 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc tak to je dobrý prístup... veď to je čiste problém toho človeka, ktorého sa to týka... veď my budeme trpieť, a budeme unavené a neviem čo... načo nás má ešte on stresovať, nie???
13. júl 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ok, idem makať, bo som v práci... pa ...ale si na trošku ukľudnila :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere tak bežkaj, nech ti deň rýchlo ubehne :slight_smile:
13. júl 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere tak tak, však teraz už s tým nič nenarobíme ani my, ani on, tak čo už netreba sa do toho zbytočne rýpať :slight_smile:
13. júl 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc už som si myslela, že len ja mám takého užasňáka :angry: a ono ich je viac :slight_smile:
13. júl 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Utroš som začala postupne vysadfzovať ku koncu 10tt...postupne, z dávky 2x2 som znížila na 3x1 na nejaké 4 dni, potom na 2x1 tiež 4 dni a napokon 1x1 dovtedy, kým neskončil 12tt. Asi tak nejak to bolo.
13. júl 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka al ekd bruško bolí ako na menzes, to je dobrý signál na žač. tehu. KAžda to predsa tak mám, že ju bolí spodok bruška. Uvidíš, neboj sa a nebud predčasne smutná, jasné??? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere veru, aj na mne bilo vidieť až v tom 5 mesiaci, vlastne až ku koncu. mne za moju váhu nikto nič nevyčítal, ani v MT (tam ma dokonca pochválili :dizzy_face: )- že počas tehu aspon veľa nepriberiem, pretože mám dostatok zásob, z ktorých si bábika može čerpať. Sme krv a mlieko.

@zambilka budeme čakať na tvoj výsledok. Sme s tebou!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
13. júl 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka zlatinko naše naj,milovanejšie, po dovolkenke s apridávaš k tehulkám!!!...vieš o tom? Tak sa láskavo na to priprav!!! Hádam neostaneš na ocot..no to by už vyzeralo. Ked pojdeš s Katuškou na kávu, nech ťa popluje za nas všetky a ty nás potom prekvapkáš ako jediná dvojičkami!
13. júl 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta takže v piatok máme OPU? To je už cubi-dub.... no len nech vajinká vydržia pekne. nejde o kvantitu ale o kvalitu.
13. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, idem ja k tomu mojmu dokymu, vyčistiť mu žaludok... že poradna po 5 týždnoch a na pasy až v 39tt??!!!!! To už mala bude pri nás. Som zvedavá, či mu primár z porodnice volal a zdžubal ho! OK, idem sa poriešiť, nech som čím skor doma, bo palacinky nás čakaju. :sweat_smile:
13. júl 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :sweat_smile: dík
13. júl 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no trosku sa to začína pohýnať, volala som do centra, zajtra idem na konzultáciu, lebo potom má moja pani doktorka dovolenku 2 týždne, tak zajtra uvidíme čo mi vlastne povie.
13. júl 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 budem držať prsty aby si začala čím skôr :wink:
13. júl 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 tak nech to už naberie rýchly spád.....mojenko, ty si sa už tak dllllho načakala, kým s aniečo začalo riešiť. Ale tá operácia bola nutná predsa. Teraz to už pojde ako pomasle :wink:
13. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok