• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
Baby moje, som tehu 2 dni aj s cestou, ale mam take brucho, ako v 3 mesiaci. Kazde rano dilema, co si idem obliect, aby nikto nic nezistil.... predsa je este skoro. Nemam pocit, ze sa prejedam. Neviem, ci to ten utros robi, alebo si tam moja zubrienocka robi miesto a preto ho mam take velke..... :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka dakujem mojka :slight_smile: no ja ked som bola na pn tak už na 4 den som mala kontrolu :unamused: takže nebudem ryskovat :angry:
13. júl 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka mojka ja mam tiež riadny kotol :grinning: to aj utroš zadržiava vodu v tele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka To su marhy hnusne...ako keby zo svojho davali....
13. júl 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka no hrozny je ten utros... nekazali Ti zvysit davku? ja stale berem 2x2
13. júl 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj mojko, ako prezivas tieto otrasne horucavy? Hadam len nohy v lavore.... :grinning:
13. júl 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ja beriem 3 x 2 od začiatku a dnes si dám ešte plus dve :sweat_smile: pred spaním snád to krvácanie prestane :unamused: zatial je to len také slabé ked idem pišat tak radšej nechodím na wc :grinning: len ked už veeelmy musím :sweat_smile:
13. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka Urcite bude vsetko v najlepsom poriadku. Mne mozes verit. Ved som predsa aj "vyvestila",ze nam to vsetkym trom vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka nie si ty veštica anabela? :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka
@zubrienocka babenky gratulujem!!!tesim sa svami,som tu po menej byvala som tu castejsie ked som absolvovala iui.som po 3 neuspesnych ale bojujeme dalej teraz mame pauzu v septembri sa uvidi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a mozno nebude treba nic riesit!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketere aj tebe gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Ahoj, velmi Ti drzime palce a dakujeme :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Hej, to som ja....Ta z telky :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zubrienocka no ale čo narobím... ale aj tak som ešte len na začiatku, do 12tt ešte môže byť všeličo... ale je to už o týždeň, takže to už vydržím :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no to teda majú... už ten prcek musí len preto vydržať, lebo mama je taká trpezlivá :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala určite nebude treba nič riešiť! užiješ si krásne leto, nebudeš na to myslieť a ono to príde :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka veľmi sa teším :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ďakujem :slight_smile:
13. júl 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka aj ja si platím to dobrovoľné :grinning: :grinning:

@zambilka @zubrienocka Kočky moje, my sme dobré bosorky :grinning: :grinning: :grinning: Ako nám to super vyšlo :slight_smile: Teším sa veľmi veľmi veľmi :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc Chúďa moje :unamused: a čo už sú ozaj všetci idioti?????
13. júl 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka @zambilka ..ten utroš potvrdzujem.. je otrasný... a otravný!!!! 2-2-2 proste stále :frowning2:
13. júl 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere áno sú :grinning:
a ten utroš... hrúza... už sa teším kedy ho nebude treba...
13. júl 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere @zambilka hmmmm.... to iba ja mam 2x2. Musim sa na to opytat
13. júl 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj verim tomu aj ja!!!! aty cakas stale len cakas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzim palce aby bolo vsetucko v poriadku a ty si ochvilu vydychnes, abudes si iba uzivat tehulko ako sa patri!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ps daj bostek odomna tvojej malej dracici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ďakujem :slight_smile:však aj tak do 12tt je to tak, že buď všetko alebo nič... ale ja pevne verím, že všetko je v poriadku... :slight_smile: asi to bolo naozaj ešte skoro... pusu odovzdám :slight_smile:
13. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka ja som po iui mala tiež 2x2 teraz po ivf mám 3x2...
13. júl 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj... vies, ako ma boôi podbrusko? mam take tlaky, ako keby ma prist mrcha a uz v nedelu , a aj dnes , som si nasla hlien na papiery. Ja ti neviem, ci uz to neprasklo a nebude neskoro v piatok, uz nic mozno nenajdu, ziadne vajka... mam strach
13. júl 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ahoj, veru, mam asi konsku davku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , dnes bola posledna, teraz o 22:00 idem pichat ovitrelle a v piatok rano na odber oocytov... teda snad tam nieco bude, bo nasla som si uz v nedelu a aj dnes hlien... tak neviem :frowning2:
13. júl 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj moja.... no, neviem, mam take tlaky v podbrusku, ako keby ma prist mrcha a aj hlien som si nasla... co ked z to popraskalo???? bojim, bojim
13. júl 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Gratulujem aj tretej tehulke. Neboj sa kontroly, ja som na pn od začiatku, teda asi od 7tt a kontrolu som nemala ani raz. A vychádzky vôbec nedodržiavam. klop klop klop
13. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok