• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. októbra 2017 
baby a na buduci piato idem do BA na ultrazvuk tak konečne budem vediet či tam je babetko alebo nie :slight_smile:
@zubrienocka ty moja kedy ideš na ultrazvuk?
15. júl 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere mojka ty kedy ideš na ultrazvuk? :slight_smile:
15. júl 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka zlatík moj, ved to... teraz sa bojím oveľa viac ako na začiatku tehu. zase mi to špinenie nejako ustálo, no ak to má takto byť každý den - zbláznim sa :pensive: . Cítala som, že hlienová zátka može odchádzať aj niekolko dní či týždnov pred porodom. Ale včera mi v nemocnici povedali, že je to staárá krv....čo i de zo mna...som zufala.
Tak v piatok budeš vidieť bodečku? :wink: No, ten tvoj doky sa už musel ani ponárať v mori, ked ti zabudol dať pačiatu na recept. Inak ja som utroš nikdy u nás v lekárnach nezohnala, jedine v Martine. Tak ešte fsjn, že ho máš a nemusíš čakať, kým ti ho objednaju.
15. júl 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Mojenko, nebojkaj sa, určite to je vporiadku, i ked ja by som stresovala ako taky blazon :unamused: Ako, že stara krv a kde ssa tam vzala?Ale, ked je stara, tak to je potom ok, mojenko, ono asi , ako sa tam Livinka hemži a ma tam už malo miestečka, tak možno tie cievky na krčku troška presakuju :confused: :wink:
15. júl 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik :slight_smile: mojka babulka určite ešte vydrží :wink: iba ta skuša aby si sa nenudila náhodou :grinning: čo bude potom ked už teraz z tebou nacvičuje :grinning: :grinning: jaaaaj bojím bojím moja, aby tam tá bodečka bola :sweat_smile: dnes mi dr nakecal toho :angry: ale tak som že sa neznervoznujem ked to tentoraz zas zle skončí tak august dovolenka a september 3 iui :slight_smile:
15. júl 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta No, mojenko, nech sa len pekne-krasne vajuškam dari a su prekrasne a šup o chviločku k maminke do bruška :wink: :slight_smile: ...budu aj volat, ako sa im dari, a kedy bude vklad? Dufam, že už čoskoro, držkam palčiska :slight_smile:
@zambilka Mojko, hlavne, že je utroš doma a šup s nim tam, kam patri :grinning: :wink: ...oni to vedia, nas tak dobre vystresovat, ale nesmieš si to všimat, ja ked som volala dr., že mam pozitivny tehu test a prišla som tam, nechcel mi verit,, lebo na sone nič nevidel a strašili ma mimomaternicovym tehu, no ja som si stale stala za svojim, že fazulka je tam, kde ma byt a aj tak bolo. Ver svojmu anjelikovi, že to vybojuje do štastneho konca a tak to aj bude :wink: ..nech si tie mudre reči necha pre seba :rolling_eyes: :wink:
15. júl 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ja idem na ultrazvuk 22 jula a v ten den mám 30 kočkov :sweat_smile: :sunglasses:
15. júl 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 ahoj ty si otehu po iui? čitam vás od začiatku ale je toho strašne vela tak ešte som sa k tvojmu tehu nedočítala :grinning: toto je jak telenovela :grinning:
15. júl 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka Čakalo nas 1.IUI, snažili sme sa k nemu dopracovat vyše pol roka, vôbec som nereagovala na clost. a potom sa mi začali robit cysty-vysadili mi všetky tabl., aby sa telo troška vzchopilo, museli sme čakat na inj. merional a v tom čase čakania, sa nam podarilo prirodzene :slight_smile: Ty to čitaš od začiatku :confused: , no tak to maš ozaj hotovu telenovelu :grinning:
15. júl 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jéé supiš :wink: tak daj vedieť ako im to ide :wink:
15. júl 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik moja, snáď to bude v poriadku, dôležité je, že sa malá hýbe...
15. júl 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka jaaaj moc držím palce, nech tam vidíš to čo chceš... a doktorovi povedz nech sa poriadne kuká... no ten bola naozaj už rozumom pri mori :wink:
15. júl 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahoj, no, budu zajtra volat, ako sa vyvijaju, a v pondelok by mal byt vklad, ale to si musim pockat... drz mi palce, potrebujem to :slight_smile:
15. júl 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby dam, dam... bodaj by to islo tak, ako ma :wink:
15. júl 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka super, super , super.:slight_smile: aj mna picha sem tam, to je asi v poho :slight_smile: :slight_smile:
15. júl 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka zlato a Ty si odkial, keď ideš do BA? a kam tam ideš? Ja idem na ultrazvuk až 2.augusta.. môj doky má dovtedy dovolenku.. :frowning2: :frowning2:
15. júl 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere mojka ja som z Novích zámkov a na ultrazvuk idem do Bratislavy do iscare kde som bola na iui :slight_smile:
15. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jéééé to je super :slight_smile: však sa k tomu dostanem v telenovele :grinning: :grinning:
15. júl 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka nevedela som, že chodíš do Ba... Ja chodím do BA do nemocnice na Antolskú, tam je teraz nové CAR /asi trištvrte roka/... A kedy to ideš na ten ultrazvuk??? ja už sa neviem dočkať....

@fomarik @tinasc @zubrienocka Ahojte baby, prosím vás neviete, od ktorého týždňa je vidieť alebo počuť na ultrazvuku srdiečko??? Lebo ja idem na prvý ultrazvuk v 6 týždni, že či to už bude vidieť....
16. júl 2011 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ahojky, dobre ranko... ako som si precitala, ty chodis do iscare v BA? A komu chodis? Aj ja tam chodim, k docentovi Valkymu. Mozno sme sa uz aj stretli na chodbe :grinning: :grinning: :grinning: ...
16. júl 2011 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Ahoj poklad, tak ten Tvoj lekar.... nemam slov. Ale aj mne sa to stava, ze ma lekar oflakne - moj obvodny. Cakam tam 3 hodiny jak debil (objednana!!!) a nakoniec ma odbavi za 2 minuty a ja z toho soku aj zabudnem na co som tam vlastne prisla... :angry:

@ketere
@zambilka Dievcata, ja idem na usg v utorok a tajne dufam,ze uz nieco bude vidno. :grinning: Velmi sa tesim na nasu bodocku.
16. júl 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, tak, volali mi z centra, z 3 vajicok sa nam oplodnili 2, tak v pondelok ideme na transfer... drzte mi , resp. nam palce... dakujem :slight_smile:
16. júl 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@walta nie bodaj ale musí :wink: tak sa budeme spolu tehulkovať :grinning: :grinning: :grinning:
a idete dať obe???
16. júl 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ano, ideme dat obe, tak sme sa rozhodli... este sa nechcem tesit, ani nic... az ked bude vsetko na svojom mieste a ako ma... a ty teraz stimulujes?
16. júl 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ahoj a aký si mala protokol?
16. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jasné ale držím moc moc prsty :wink:
jj stimulujem už 2x lebo 1x to nevišlo a nič nám ani neostalo. :unamused: mňo v pondelok idem na sono a hádam niekedy koncom týždňa, lebo cez vajkend na odber ale už aby to bolo :confounded:
16. júl 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby čo si picháš?
16. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes som bola na iUI - prosím vas zabudla som sa opýtať či máme dnes večera dač sexík alebo nie. Niektoré píšete že ste to večer potvrdili sexom a iné že radšej klud. Poradte - dakujem
16. júl 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere cca ten 6 až 7 tt... ale nezľakni sa ak by nebolo vidieť srdiečko, niekedy je vidieť až v 8tt... tak sa potom neplaš :slight_smile:
16. júl 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta držím palce :slight_smile:
16. júl 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok