IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
15. júl 2011

baby a na buduci piato idem do BA na ultrazvuk tak konečne budem vediet či tam je babetko alebo nie 🙂
@zubrienocka ty moja kedy ideš na ultrazvuk?

zambilka
15. júl 2011

@ketere mojka ty kedy ideš na ultrazvuk? 🙂

fomarik
15. júl 2011

@zambilka zlatík moj, ved to... teraz sa bojím oveľa viac ako na začiatku tehu. zase mi to špinenie nejako ustálo, no ak to má takto byť každý den - zbláznim sa 😔 . Cítala som, že hlienová zátka može odchádzať aj niekolko dní či týždnov pred porodom. Ale včera mi v nemocnici povedali, že je to staárá krv....čo i de zo mna...som zufala.
Tak v piatok budeš vidieť bodečku? 😉 No, ten tvoj doky sa už musel ani ponárať v mori, ked ti zabudol dať pačiatu na recept. Inak ja som utroš nikdy u nás v lekárnach nezohnala, jedine v Martine. Tak ešte fsjn, že ho máš a nemusíš čakať, kým ti ho objednaju.

katy33
15. júl 2011

@fomarik Mojenko, nebojkaj sa, určite to je vporiadku, i ked ja by som stresovala ako taky blazon 😒 Ako, že stara krv a kde ssa tam vzala?Ale, ked je stara, tak to je potom ok, mojenko, ono asi , ako sa tam Livinka hemži a ma tam už malo miestečka, tak možno tie cievky na krčku troška presakuju 😕 😉

zambilka
15. júl 2011

@fomarik 🙂 mojka babulka určite ešte vydrží 😉 iba ta skuša aby si sa nenudila náhodou 😀 čo bude potom ked už teraz z tebou nacvičuje 😀 😀 jaaaaj bojím bojím moja, aby tam tá bodečka bola 😅 dnes mi dr nakecal toho 😠 ale tak som že sa neznervoznujem ked to tentoraz zas zle skončí tak august dovolenka a september 3 iui 🙂

katy33
15. júl 2011

@walta No, mojenko, nech sa len pekne-krasne vajuškam dari a su prekrasne a šup o chviločku k maminke do bruška 😉 🙂 ...budu aj volat, ako sa im dari, a kedy bude vklad? Dufam, že už čoskoro, držkam palčiska 🙂
@zambilka Mojko, hlavne, že je utroš doma a šup s nim tam, kam patri 😀 😉 ...oni to vedia, nas tak dobre vystresovat, ale nesmieš si to všimat, ja ked som volala dr., že mam pozitivny tehu test a prišla som tam, nechcel mi verit,, lebo na sone nič nevidel a strašili ma mimomaternicovym tehu, no ja som si stale stala za svojim, že fazulka je tam, kde ma byt a aj tak bolo. Ver svojmu anjelikovi, že to vybojuje do štastneho konca a tak to aj bude 😉 ..nech si tie mudre reči necha pre seba 🙄 😉

zambilka
15. júl 2011

baby a ja idem na ultrazvuk 22 jula a v ten den mám 30 kočkov 😅 😎

zambilka
15. júl 2011

@katy33 ahoj ty si otehu po iui? čitam vás od začiatku ale je toho strašne vela tak ešte som sa k tvojmu tehu nedočítala 😀 toto je jak telenovela 😀

katy33
15. júl 2011

@zambilka Čakalo nas 1.IUI, snažili sme sa k nemu dopracovat vyše pol roka, vôbec som nereagovala na clost. a potom sa mi začali robit cysty-vysadili mi všetky tabl., aby sa telo troška vzchopilo, museli sme čakat na inj. merional a v tom čase čakania, sa nam podarilo prirodzene 🙂 Ty to čitaš od začiatku 😕 , no tak to maš ozaj hotovu telenovelu 😀

aby
15. júl 2011

@walta jéé supiš 😉 tak daj vedieť ako im to ide 😉

tinasc
15. júl 2011

@fomarik moja, snáď to bude v poriadku, dôležité je, že sa malá hýbe...

tinasc
15. júl 2011

@zambilka jaaaj moc držím palce, nech tam vidíš to čo chceš... a doktorovi povedz nech sa poriadne kuká... no ten bola naozaj už rozumom pri mori 😉

walta
15. júl 2011

@katy33 ahoj, no, budu zajtra volat, ako sa vyvijaju, a v pondelok by mal byt vklad, ale to si musim pockat... drz mi palce, potrebujem to 🙂

walta
15. júl 2011

@aby dam, dam... bodaj by to islo tak, ako ma 😉

ketere
15. júl 2011

@zambilka super, super , super.🙂 aj mna picha sem tam, to je asi v poho 🙂 🙂

ketere
15. júl 2011

@zambilka zlato a Ty si odkial, keď ideš do BA? a kam tam ideš? Ja idem na ultrazvuk až 2.augusta.. môj doky má dovtedy dovolenku.. ☹ ☹

zambilka
15. júl 2011

@ketere mojka ja som z Novích zámkov a na ultrazvuk idem do Bratislavy do iscare kde som bola na iui 🙂

zambilka
15. júl 2011

@katy33 jéééé to je super 🙂 však sa k tomu dostanem v telenovele 😀 😀

ketere
16. júl 2011

@zambilka nevedela som, že chodíš do Ba... Ja chodím do BA do nemocnice na Antolskú, tam je teraz nové CAR /asi trištvrte roka/... A kedy to ideš na ten ultrazvuk??? ja už sa neviem dočkať....

@fomarik @tinasc @zubrienocka Ahojte baby, prosím vás neviete, od ktorého týždňa je vidieť alebo počuť na ultrazvuku srdiečko??? Lebo ja idem na prvý ultrazvuk v 6 týždni, že či to už bude vidieť....

walta
16. júl 2011

@zambilka ahojky, dobre ranko... ako som si precitala, ty chodis do iscare v BA? A komu chodis? Aj ja tam chodim, k docentovi Valkymu. Mozno sme sa uz aj stretli na chodbe 😀 😀 😀 ...

zubrienocka
16. júl 2011

@zambilka Ahoj poklad, tak ten Tvoj lekar.... nemam slov. Ale aj mne sa to stava, ze ma lekar oflakne - moj obvodny. Cakam tam 3 hodiny jak debil (objednana!!!) a nakoniec ma odbavi za 2 minuty a ja z toho soku aj zabudnem na co som tam vlastne prisla... 😠

@ketere
@zambilka Dievcata, ja idem na usg v utorok a tajne dufam,ze uz nieco bude vidno. 😀 Velmi sa tesim na nasu bodocku.

walta
16. júl 2011

dievcata, tak, volali mi z centra, z 3 vajicok sa nam oplodnili 2, tak v pondelok ideme na transfer... drzte mi , resp. nam palce... dakujem 🙂

aby
16. júl 2011

@walta nie bodaj ale musí 😉 tak sa budeme spolu tehulkovať 😀 😀 😀
a idete dať obe???

walta
16. júl 2011

@aby ano, ideme dat obe, tak sme sa rozhodli... este sa nechcem tesit, ani nic... az ked bude vsetko na svojom mieste a ako ma... a ty teraz stimulujes?

zuzancek22
16. júl 2011

@walta ahoj a aký si mala protokol?

aby
16. júl 2011

@walta jasné ale držím moc moc prsty 😉
jj stimulujem už 2x lebo 1x to nevišlo a nič nám ani neostalo. 😒 mňo v pondelok idem na sono a hádam niekedy koncom týždňa, lebo cez vajkend na odber ale už aby to bolo 😖

zuzancek22
16. júl 2011

@aby čo si picháš?

in131
16. júl 2011

Ahojte. Dnes som bola na iUI - prosím vas zabudla som sa opýtať či máme dnes večera dač sexík alebo nie. Niektoré píšete že ste to večer potvrdili sexom a iné že radšej klud. Poradte - dakujem

tinasc
16. júl 2011

@ketere cca ten 6 až 7 tt... ale nezľakni sa ak by nebolo vidieť srdiečko, niekedy je vidieť až v 8tt... tak sa potom neplaš 🙂

majca55
16. júl 2011

@walta držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre