• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@ludinka no mne to trvalo 6 dni...
22. júl 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa fuuu az tolko :frowning2:
22. júl 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta velmi ti drzim palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: velmi by sa mi pacilo keby sa nam podarilo umiesit v nitre nieco :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala vidis? co nie je, moze byt.... mozno vam nitra prinesie stastie a bodaj by to tak bolo. Kedy dojdete do nr? :wink: :wink: :wink:
22. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka nooo ... pekne ma ta mrcha potrapila a potom dalsi cyklus mi mrchana mrcha prisla radsej 19 dc aby naaaahodou nemeskala... :grinning:
22. júl 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta 4 augusta som nitre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potom asi 8 pojdeme na dovolenku chceme ist last minutkou do turecka ak sa nam podari nieco dobre zohnat
:slight_smile:
22. júl 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala a v ktorej casti nitry byvas?
22. júl 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc zlatko, tak ako dopadla včerajšia návšteva sona?
22. júl 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Ahoj poklad, prajem Ti vsetko najlepsie k narodeninam :grinning: :grinning: :grinning:
Cakame dobre spravy :slight_smile:
22. júl 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no veru, ako si dopadla zlatko?
22. júl 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Halo-halo, kde si sa nam stratila? Cakame na dobre spravicky :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka zlatko, prajem Ti tie najkrajšie narodeninky!!! A samozrejme hlavne veľa veľa veľa zdravíčka aj Tebe, aj fazulke :grinning:
22. júl 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka vsetko len to naj naj naj k narodeninkam a nech sa ti plnia tvoje sny jeden za druhym :slight_smile:
22. júl 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka k narodeninkám želám všetko najlepšie!!!!!!!!!!!!!
22. júl 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka a ako dopadlo dnešné sono? Mala si určite krásny darček k narodeninkám :wink:
22. júl 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc bojím sa o teba :pensive:
22. júl 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik aj ja sa uz obavam ako to je s nasou@tinasc,,,,dufajme ze je vsetko ok len nema cas a pristup k pc :slight_smile:
22. júl 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no, aj ja si tak hovorím. Však má malu princeznu...ved co ak ju zamestnáva natolko, že nemá čas na koníka?
22. júl 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik dufajme :wink: :wink: :wink: ty sa nam ako gulas????'tahas do konca..... :grinning: :grinning: ja sa tu najsam....spravu dozviem na slovensku dufammmmm.4.8 cestujeme do nr!!! :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik este som zabudla prosime si odovzdat stafetu tehulkovsku v auguste!!!!apolenka adikasala a zuzanka 7834!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cakameeeeeeeeee :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
22. júl 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala Áno, čítala som, že ideš do NR. Jaj, zlatinko, velmi tio to prajem.
Veru, gulam sa gulam. A dnes v porodnej poradni mi dokonca pretiahli termín porodu až na 28.august. Ja som z toho magor!!! Ale niečo sa im nezdalo, tak mám prísť už na buducu stredu znovu. Termín je sice pozdejšie, ale predsa to bude skor.....ja to citim v kostiach :wink:
22. júl 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@apolenka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
@zuzanka7834 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
22. júl 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte baby moje tak ja nemám dobré správy :unamused: dutinku sme našli peknu 2,4 mm ale hcg kleslo :pensive: takže je koniec vysadila som utroš a teraz už čakat kým to odíde dufam že nebudem musiet ist do nemocnice :unamused: a strašne ma bolí hlava :angry:
22. júl 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj mojka dufam že ste ok :unamused: :slight_smile:
22. júl 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vám za priania a dufam že moj vytužený darček nenechá na seba dlho čakat :slight_smile:
22. júl 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka zlatko je mi to veľmi ľúto.... ťažko sa v takejto situácii hľadajú slová.... tak som verila do poslednej chvíle, že to bude všetko v najsamlepšom poriadku... prečo sa takéto veci dejú normálnym ľudom??? prečo? Taká, čo nemá ani sociálne zázemie, fajčí, pije, tak taká by mohla mať deciek milion.... :cry: veľmi sa viem na takéto veci hnevať... :frowning2: :frowning2: ..ale bohužiaľ s tým nič nenarobíme... je vždy niečo alebo niekto silnejši a mocnejši, čo to vyrieši za nás... a Bohužial si človek nepomôže.... :frowning2: zlato drž sa, nevzdávaj sa, keď si sa dala na boj, treba aj dobojovať... prajem Ti veľa veľa sily, aby si to všetko zvládla, myslím na Teba :frowning2:
22. júl 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@fomarik dakujemeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a plati to samozrejme aj pre ostatne babenky v tejto temicke ved mi doprajeme kazdej :slight_smile:
22. júl 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka je mi luto ze to takto skoncilo...ale aspon vies ze sa ti da otehotniet :wink: :wink: :wink: mozno to tak malo byt mozno to nebolo to sudene babetko pre vas lepsie teraz ako v v pokrocilom stadiu tehotenstva.ps mam skusenost.svagrina dosla o babo v 30 tyzdni :unamused:
22. júl 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok