• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. októbra 2017 
@aby hrúza :frowning2: niektoré veci sú nepochopiteľné :frowning2:
23. júl 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Krasne raaaaaanko, bambulky :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. júl 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta kráááásne ránko aj tebe. Ja som teraz rozlepila oči. Práve pozerám gumkáčov a dlávim do seba lekvárové šišky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik ahoj moja.... hehe, gumkacov mam aj ja rada :slight_smile: , a este aj scooby-doo :grinning: . A dobruuuu chut k tym siskam zelam :slight_smile: . A ako sa mi mas? Babatinko este neprotestuje? Nech len este vydrzi u maminky :slight_smile:
23. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 v Londyne :slight_smile: co budete 1 rok robit v Londyne?
23. júl 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no, ja radšej strýka držgroša. Ale práve teraz ide rozprávka Sloník Dumbo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no, dnes mám svoj den :wink: . Maličká v pohodke, neprotestuje, zatiaľ sa k nám nechystá.....ale ved ona si to v auguste rozmyslí :wink: . A ty ako sa nám cítiš? Ešte týžden a cupitáš na krvičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahojky... prave som dovolala so svojou gynekologyckou, a som jej spominala, ze mam take bolesti v podbrusku ako pred mrchou, tak mi poradila, nech si idem kupit do lekarne tabletove magnezium, alebo buskopan, sa mi ulavi od toho. A nemam niiiic celkom nic robit, ziadna fyzicka praca, len oddych. Ze ci nespinim, nekrvacam, a ja ze nie, tak si to mam kupit a relaxovat. No ja, s mojou povahou, to bude tazkeeee- hehe. Ale budem ju posluchat... tak asi tak
23. júl 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Ahoj mojko,je mi to luto. Verim,ze sa zdravotne das dokopy a nabuduce bude take HCG,ze budeme len oci otvarat :wink:. Moc Ti drzim prsteky
23. júl 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ahoj, no, citala som aj ja, a je mi to tiez luto, no zivot ide dalej, treba sa povzbudit do dalsich dni... ja som tiez v napati, bo aj mna caka hcg test 1.8. Drz sa!!! :slight_smile:
23. júl 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes mam supis naladicku mala som na prazdninach synovca v oktobri bude mat 3 rocky take male zlate stvorenie,od vcera vecera a spinkal u nas,velmi sme sa tesili,dnes dobeda som ho zobrala do deckeho parku velmi som si ho uzila,strasne som rada aspon sme si s manzelikom vyskusali ako to je mat maleho stupla,a poviem vam ze to naozaj stoji za to!!!!bojovat :wink: :wink:
23. júl 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adikasala tak si mala pekný dník mojka? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je milé, ked tak pekne rozprávaš o synovcovi. Neboj nič....aj ty budeš mat malého bubruška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do parku budeš chodiť každý den :wink:
23. júl 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik @kaaaty @zambilka @zubrienocka ... a ostatné moje babulky, tak sa mi tu majte pekne, ráno ideme s mm a s našou fatulienkou dovolenkovať... Ideme si pozrieť krásu Kysúc :grinning: budem tu až o týždeň :slight_smile: papa
23. júl 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere Prajem Ti peknu dovolenku, oddychni si :slight_smile:
23. júl 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ďakujeme :grinning: :grinning:
23. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere oddychnite si a nechaj sa pekne ofukovat :grinning:
23. júl 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ahoj moja oddychuj pekne :slight_smile:
23. júl 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahoj neviem hcg mi nepovedala len že už je to negatívne a mam vysadit utroš prosím ta tebe ako prišiel menzes? mala si silnejší ako predtým?
23. júl 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už mi je lepšie strašne ma bolela včera hlava :unamused: dnes ma bolelo brucho jak šlak a už sa mi rozbieha ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: kto ide v septembri na iui? :slight_smile:
23. júl 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ja možno ak sa mi posunie ms.mrzí ma čo sa ti stalo,ja to mám tiež za sebou tak presne viem ako sa cítiš.ja som dnes po riadnej depke a tá beznádej :wink:ale vieščo verím že sa pridáme k našim tehulkam budeme mat mladšie detičky :slight_smile: :astonished:
23. júl 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. júl 2011 o 02:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa :slight_smile: pravdepodobne nebudem musiet ist na kyret lebo menzes sa chvalabohu rozbehol takže v septembri idem aj ja :slight_smile:
@majca55 je to smutné ja som si myslela že už sa mi to nestane ja som už raz potratila po ivf dvojičky :unamused: manžel má velmy zlé spermie tak padlo rozhodnutie že bude iui z darcom a aj takto som potratila :pensive: no nechapem :confused: dufam že to bola blbá náhoda :unamused:
24. júl 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mojka dufam že ste ok a len kašleš na konika :sweat_smile:
24. júl 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere to vieš krutá realita :unamused:
@fomarik jasné je ich docela dosť heh len ich všetky nevidel kôli cyste ale zajtra na odber :grinning:
@zuzanka7834 myslíš puregonu nooo 3000 jednotiek myslím :wink:

Tak bambulky zajtra odber som zvedavá kolko ich nakoniec bude vypadá to dobre :grinning: :grinning: :grinning:
Idem ešte povegetiť nieje mi dobre bolí ma vaječník aj ľadviny ach jo :unamused: už aby bolo zajtra.
Mňo ako ja neznášam narkózy fuuu ale čo by som nepodstúpila :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby takže uroda ako má byť :unamused: . Držím palce na zajtra, aby si nám pekne krásne zabuvala a samozrejme, aby vajinká boli 1000 000% kvalitné. Zajtra si od teba prečítam správičky, a ked budeš ešte oťapená z narkozy tak až napozajtra :grinning: :grinning: :grinning: . Dnes len pekne oddychuj, ved ked ta ti vaječníky bolia a k tomu ešte ľadviny :confounded: ... to ťa nevie bolieť len jeden orgán? :wink:
24. júl 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere tak krásnu dovolenočku prajem. ja mám na Kysuciach bračeka so švagrinou.
Tak fazulka ide mať takýto výletík...tsss--tsss---tsss..... maminka si ju nejako rozmaznáva už od začiatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja na dnes s koníkom končím, bo zase fáram k rodičom až do zajtra . Tak sa mi tu pekne majte, Prajem krásnu sychravú nedeľu :dizzy_face:
24. júl 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Ja chcem ist v septembri na iui tak dufam že sa to podari :slight_smile:
24. júl 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj čitam že aj ti máš už zasebou aj ivfka ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam že už konečne budeme aj mi tehule :slight_smile:
24. júl 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka my sme obidvaja zdraví a nechápem to.ani clostík :frowning2: doki nám nechcel dávať nič zatím ale ja som sa už vypýtala na IUI,lebo ma ničí ked príde tá mrchá! :frowning2: neboj vseptembri tu obe napíšeme že sme tehu,musíme veriť na zázraky :wink: aj ked dnes mám dobru náladu :slight_smile: tak sa mi tu dobre píše,ale inokedy :frowning2:
24. júl 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka URčITE BUDEME TEHULE NO MUSIME VERIT :slight_smile:
24. júl 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok