• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. marca 2017 
@katy33 no vidis odhalila som ta :slight_smile: ale si ty maskrtnica cukrova vata..aj ja by som si dala,tesim sa stebou ze uz pekne citis chrustika ako sa mrvka musi to byt uzasny pocit :astonished: :astonished: .ja sa velmi teskam na moje dve sestricky a a mojich rodicov bo ich nevidim uz rok.ale nastastie cez skyp sa vidime dost casto tak to neni az take hrozne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si drzim silno palce, nech ti to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust vdaka srdecnaaaa :slight_smile:
25. júl 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ďakujem Ti... však nikomu som to nepovedala, ani nemôžem, aspoň tu sa vám môžem vyžalovať...
25. júl 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahoj moja nie nemám silnejši menzes ale mala som aj zrazeniny a taku hustejšiu krv :unamused: a viac ma bolelo brucho silné krče som mala ,ale dnes mi je už ok v pondelok zbehnem k mojmu dokimu na sono pre istotu :confused:
25. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08
@katy33 ďakujem vám... bože babule, vy ste také zlaté, som si zase porevala :wink: ale snáď už poslednýkrát :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no tak super, že máš po tom, dúfam, že budú vajká dobré a kvalitné a nech vydržia :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc moja viem ako sa cítiš ja som tu už tiež raz prekonala v 10tt :unamused: a aj teraz to nieje pre mna lahké ale prekonáme to a budeme bojovat dalej :wink: tak viem že po kyrete musíš počkat 2,3 krát menzes a potom skuste iui :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby vôbec nevadí, že ich je 5 , pretože tebe budú stačiť 2 a hotovo a tie zostanú 9 mesiacov, takže načo aj viac
25. júl 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta dakujem ale asi aj ja pôjdem na ivf kolko to tak trvá cca kým ti ho vložia a kolko som z toho na pn?
25. júl 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes sa ma jedna dobrá duša opýtala že a kedy budete mat bábo? načo čakáte? a ja som jej ani nestihla odpovedat potkla sa o niečo a takuuuu sa zdrbala rovno na betone že som sa najprv zlakla :sweat_smile: a potom som si v duchu povedala moja to máš zato že sa pítaš do čoho ta nič nieje :grinning: :grinning: som ja hrozná čo? normalne ma to potešilo :confused:
25. júl 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@zambilka umrem z teba... ale čo koho do toho :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :grinning: nič sa jej nestalo a aj zabudla čo chcela :wink:
25. júl 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ja viem len aj doki mi vravel že u nás asi to ivf bude najlepšie :unamused:
25. júl 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@si31si este nehadz flintu do zita, mozno ti vyjde IUI. No musia ta pripravit na vklad, cca 3 tyzdne, alebo aj dlhsie, to zavisi, co ti povedia lekari. To zahrna OPU, oplodnenie a nasledne vklad. A neviem, ci PN, bo ja som doma, mam dovolenku cele 2 mesiace- ucitelka :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no však to je dobre... niektorí ľudia vedia byť fakt otrasní...
25. júl 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust fuha to by som si mala zistit ako je to so vszp ... nam ju schvalili v maji, tak som si myslela ze rok mame cas... musim sa spytat doktora ked pojdem pre lieky na iui
25. júl 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka keby sa na to dalo dat milion krat paci sa mi to, urcite by som to zmackla :grinning: tak jej treba zvedavej ... :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc toto forum ma neskutocne caro. lebo si tu mozme povedat co mame na srdiecku a neutrapit seba a ani okolie...

som rada ze vas mam
25. júl 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@alibabaa veru aj ja, už sme tu toľké, čo sa vieme podporiť... rada sem chodím, hneď ako som prišla z nemocnice som išla na koníka :slight_smile:
25. júl 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@alibabaa krásne si to napísala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. júl 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc takže koník bola tvoja prva cesta sem? Si veľmi zlatá :dizzy_face:
25. júl 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik áno a keď som čítala ako ste sa o mňa báli... no ste zlaté, že ste na mňa mysleli :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: naozaj koník je to pravé orechové ako sa povie na boľavú dušu.nikto to nepochopí kto si tým neprejde.tak načo sa komu sťažovať a počúvať otrepané slová,ked najlepšie duše sú na koníku.aj ja vám dakujem zato že ste,lebo inak by som to už asi vzdala... :wink:
25. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@majca55 ahojky... to iste si myslim aj ja... lebo len tu su zeny, co maju podobny osud, ako ja, napriklad, a to je pre cloveka veeelmi podstatne a dolezite. :slight_smile:
25. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 veru moja za hodinu 30eur :frowning2: tak to jediné má odradilo ved za 1 týžden 3 termíny a 90eur to je moc ..ved to môžem ísť na dalšiu IUI no nie? :confused: škoda rada by som si to cvičila budem si musieť kúpiť tú knihu ako ty a budem samouk ako ty :wink:
25. júl 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak dnes si mala ubolené ráno? :confused: už ti je lepšie ,ale si myslím,že to bude dobrý príznak otehotnenia :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no ved to teraz je najväčšia sezóna na dovolenky (uhorková :grinning: ) a bude veru mela o zájazdy :confused: :confused: budú celozávodné dovolenky a myslím veľa ludí čaká na last minute ako aj my :grinning: mm ide vo štvrtok do cetovky a som zvedavá čo sa nám podarí uchytiť :rolling_eyes: vlastne ak niečo bude už v sobotu môžme ísť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahojky, no, ono ma to pobolieva cely den, niekedy silnejsie, inokedy slabsie, ale v podstate stale. No, zajtra uz utorok, ubieha to, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok