• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinasc neviem mojka, teraz skutočne neviem či to bude prvý augustový týžden. To mi povedali v centre, že to vidia v tom rozpätí, no aká bude skutočnosť, netuším.
26. júl 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ale však uvidíš :slight_smile: ale najradšej by si už aj išla nie? :wink:
26. júl 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc že či! Nie že by ma obťažovalo byť tehulkou, to nie, ale tá nedočkavosť je neskutočná.
26. júl 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik uz sa tak ukludnujem, ze pondelok je tu o 6 dniiii- co to je?! :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik hej hej, aj ja som bola nedočkavá :slight_smile: mať uzlíček v náručí je to najkrajšie :slight_smile:
26. júl 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no jasné, že vydržíš... testovať nebudeš?
26. júl 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahojky.... no, na testovanie je este skoro... ja ti nevieeeeeeeeem :unamused: :unamused: :unamused:
26. júl 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no myslela som koncom týždňa či nebudeš testovať...
26. júl 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no, to by slo, koncom tyzdna... ale asi nebudem, vydrzim do pondelka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. júl 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik zlatík ved ja aj tak rátam,že ked sa vrátim z dovolenky už na MK budem pozerať fotočky malej Lívie :confused: :fearful: :dizzy_face:
26. júl 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 jééj tak to máme pripravené ako prvé "šaraticu" domácu ocino nám odložil .. :grinning: :grinning: :grinning: ocino má zásoby, poctivo každý rok zbiera ovocie a potom dá vypáliť a cez zimu sa ohrievame :confused: :grinning: ale decentne :wink:
26. júl 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no ja by som mala ísť dať zarobiť kníhkupectvu :confused: ešte nemám knihu poz.myslenie a Mojžišovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejka ja myslím pozitívne a viem,že to určite raz zaberie ..ved aj teraz som si dala záväzok schudnúť a veru už mám dole 8 kg :sweat_smile: a tak to bude aj pri bábätku,len tu si neviem stanoviť kedy .. :slight_smile: príde ked má :wink:
26. júl 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ursula5 ahoj! si predstav včera som si na teba myslela :confused: to naozaj! tak ste sa rozhodli ísť na IVF...krok vpred ...držím palce a kde pôjdete na IVF? MT či BA?
26. júl 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta trpezlivosť ruže prináša ....ozaj nepokúša ťa test?ja sa len pýtam nepokúšam :confused:
26. júl 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc hmm... :frowning2: :frowning2: ešte musíš aj takto trpieť ...no všetko raz prejde a bude dobre :wink:
26. júl 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale bude dobre :slight_smile: takže vy pekne na dovolenku, super si ju užite :slight_smile:
26. júl 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem verím,že užijeme hlavne teplo ,lebo ved tu to ani na leto nevypadá :unamused:
26. júl 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj, hehe, pokusa, pokusa, ale ja vydrzim do krvicky :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veru toto leto je také nešťastné, ešte aj počasím :wink:
26. júl 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta budeš statočná :slight_smile: :slight_smile:
@tinasc :unamused: :unamused: ja som mala zimu takú nešťastnú
26. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no áno...
26. júl 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc po búrke vykukne slniečko :slight_smile:
26. júl 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bosorky :grinning: :grinning: :grinning:

@adikasala mojenko, tak ty budes mat riadne velke rodinne stretko! Boze, si neviem predstavit nevidiet 3 roky niekoho z najblizsej rodiny... Inak skus si pozriet dovolenku na travel.sk, tam teraz brigaduje sesterka a vravela, ze sa celkom da vybrat. Akurat ze je stred sezony a vsetko je najdrahsie... V IT su dovolenky drahsie ako u nas?

@sijust tvoj mm je zlatucky :slight_smile: Mojmu tiez nebolo vsetko jedno, ale ako si povedala, chlapi ozaj menej znesu :grinning: :grinning: :grinning: (to vravim teraz, kym este nepicham, ha ha!) Inak tiez mam dlhy protokol, tak verim, ze ten bude uspesny aj u nas aj u Vas a to hned na prvy sup :wink:

@pici ja si na opu este pockam, tento stvrtok zacinam iba s decapeptylom, dnes som myslim 21DC a podla rozpisu z Helika by ms mala prist na nejaky 30-32DC, a potom s gonalom tiez nebudem zacinat hned prvy den cyklu a myslim, ze OPU je az nejaky 14 pichania FSH, takze casuuuuu!!! :wink: Akurat dnes som si vybavila predoperacne v Novamede v BB, nemate s nimi niekto skusenosti? :confused:

@walta zlatinko ty sem budes pisat iba jedno, ziadne ci si alebo nie si, proste SI! A basta!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@tinasc @fomarik aki su ti lekari niektori slepi... Lucik Tebe ten jaster povedal, ze srdiecko nevidi a to srdiecko sa coskoro narodi a Tinku takto skaredo naplnil nadejou...

@fomarik anjelik moj nemam taku genialnu pamat, ale tehulky sa pamataju lahko :wink: Okrem toho, keby som vtedy nepotratila, mala by som rovnaky termin s dzulli, takze jej tehu si pamatam velmi dobre, to je moje tajomstvo :wink:

@aby srdienko tak ty uz si po OPU? Fiha, 5 vajicok, to je pekne cisielko! Zajtra im mas volat, ako sa im dari? Tfuj tfuj tfuj moja zlata, takeee velkeee paste ti a tvojim embrijkam budem drzat :dizzy_face:

@katy33 juuj, moje zlato, tak to sa mozno zase stretneme, aspon v Heliku, podla ich rozpisu, ak sa nebudem vymykat vacsine, by som ms mala dostat nejakeho 4.8, plus minus jeden den ale potom na kontrolu cca kazde 2-3-4 dni, podla HP, jaaaj, keby nam to tak chcelo vyjst na jeden termin :wink: A aby som nezabudla, to je super, ze uz citis drobceka :slight_smile: Citi ho aj Petko alebo este iba Ty? Bozinku, to musi byt pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem citat dalsie strany, co som si zameskala :wink:
26. júl 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahaaaaaaaaaaaaaaaa tak ja som myslela ze opu uz budes mat coskoro. pichas ine a inak ako ja tak ma to trosku poplietlo.. nevadi. aj tak ta to coskoro neminie
26. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 áno, však ja mám vyveštené dvojičky, nie? už som to tu raz spomínala :grinning:
26. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahooooj... no doktor ma trochu sklamal... zajtra mu idem dať správu z nemocnice... som zvedavá čo povie...
26. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka tak nejako som to mala aj ja, neboj sa, v pondelok ti doky potvrdi, ze si uplne v poriadku a nemusite mat ziadnu pauzu, lebo Vasa fazulka uz caka pred dverami :wink: Inak ja som mala rovnaku skusenost (teda, nie ze by niekto pri nej padal na rypak) - v ten tyzden, ked sme o fazulku prisli prisla k nam do prace moja spoluziacka zo ZS, v deviatom mesiaci a s rozkosnym usmevom na perach, ze a vy co? Este neplanujete? Sa mi brada roztriasla, nastastie to zachranila kolegyna (ona vedela, co sa mi stalo).

@si31si mrzi ma, ze to nevyslo :cry:, dalsi pokus bude uspesny, ci uz to bude iui alebo ivf... :wink:

@apolenka6 ja cvicim nejako pridobre, od vcera mam taku svalovku na ritke, az sa cudujem, lebo ked to cvicim, tak navonok vypadam povacsine iba ako keby som lezala a sem tam niecim trochu pohla :grinning: :grinning: :grinning: Magdalenocka moja prepaaac mi, ako nechodim do prace, nemam pred sebou na stole kalendar a neviem akeho je kedy mena, moja zlata, vsetko vsetulinko najlepsie ti prajem:slight_smile: A okrem toho ty vies co este :wink:

@aby teraz pozeram, ze ostali 4 drobcekovia... Baba, ktora ma motivovala objednat sa v Heliku mala jedine embrijko a to sa teraz vola Miska, hm? :wink:

@gombicka tak teda sa v septembri vidime :slight_smile: Dve slovenske tehulky v Londyne, co povies? :grinning: :grinning: :grinning:

Babulky moje ja uz koncim, nedocitam Vas, lebo uz mi klipkaju oci... dnes som skoro vstavala... Bru nocku!
26. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Lucinka naaaadherne brusko! Prides ma zajtra pozriet? Hm? :wink:
26. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc som velmi zvedava, ako sa zatvari... drz sa a bud zajtra silna... nenechaj sa premoct emociami aj ked sa budu tlacit na povrch... budem na teba velmi mysliet!

@pici no, u nas to nebude az taka rychlovka, pekne sa musim najprv naštopať hormonami :grinning: :grinning: :grinning:
ale teraz uz fakt koncim, zajtra pokracujem :slight_smile: dobru noc!!!
26. júl 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 neboj sa, pri ňom ma emócie určite nepremôžu... lebo som na neho ešte stále nahnevaná... takže...
dobrú nôcku Ti želám a aj ostatným, idem aj ja spať :slight_smile:
26. júl 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok