• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. októbra 2017 
@aby Dnes idem na 3.pichačku - injekciu, kvôli tej cyste - a to ma ešte 7 čaka, nechcem sa predčasne tešit, no mam pocit, že to už tak neboli, možno sa ta hnusoba dala na ustup. Ved sa jej každy den vyhražam, že ak nezmizne, bude šmik-šmik a dam ju vyrezat :stuck_out_tongue_closed_eyes: My tiež v MT obehame obchody, aj sme si tam našli koberec do obyvačky, lebo by sme si ju mali už konečne kompletne zariadit :rolling_eyes: tak šetrime bubaky a potom si urobime radost :wink:
17. nov 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 supiš vidíš thiamin je fajn len maš opichaný zadok s toho, ale čo by sme všetko nepodstúpili :grinning:
ja by som bola tak strašne rada keby sme mali už na vianoce všetky, naše malé fazuľky. :grinning:
Neboj ona zmizne :wink:
My vždy skočíme do tesca a najesť sa :grinning:
My bývame ešte len v podnájme ale hádam o rok :unamused: budem tomu veriť aj s fazuľkou.
Chceme si podať žiadosť na IVF no som zvedavá čo na to povedia :astonished:
jóóój ešteže mám robotku za rohom a ty kolko dochádzaš do práce ?
17. nov 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby Aj my chodime do tesca - je tam pizzeria - chodime tam na cestovinky, lebo pizze mame dost v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naposledy sme sa ponahlali a dali sme si zvyšok papanice zabalit a oni, že nemaju menuboxy, že či nam to môžu dat do kelimkov, no jasne, ved to je jedno v čom to je :confused: A kde sme si to v robote šli zohriat, pozerame s mm na tie kelimky a ja, že fajn, to nejaka odmerka, to ešte využijem a mm sa na to pozera a hovori,,zlato, ale to je odmerka na granule pre psikov,, a ono naozaj, som myslela, že umrem, som sa mlatila ešte aj večer, len som sa modlila, aby ozaj tym nekrmili psikov, ale čo už aspon bude dobra imunita :grinning: :sweat_smile:
Aj my sme ešte v podnajme, mame byt od mesta, ale tiež mm by hrozne chcel domček, obaja sme z dediny, tak nas to tam laka, ale snivame , že nam to raz vyjde a budeme mat maliky domček a koooopec hafanov :grinning:
My do robotky dochadzame asi tak 15km, ale da sa to, horšie je to, ked ideme v noci domov a už sme obaja unaveni.
Aj my sa chceme opytat na tu žiadost, ved nas nezastrelia, radšej by som ju chcela mat už doma a schvalenu, ako potom čakat :sunglasses:
17. nov 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jj pizza už aj mne nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: heh tak teraz si ma pobavila , oddmerka na granule :grinning: :grinning: :grinning:
vieš čo tiež ma to udivuje čo sa týka balenia jedla so sebou , všade v zahraničí je to normálne ale na slovenku sa na teba kukajú, že načo ti to bude :confounded: no na .... zaplatila som si to a čo by som si to nezobrala, nie???
JJ presne to aj mi chceme domček svokra má riadny pozemok, ale jej prepína chceme taký malý zrubový domček :grinning:
My sme práveže s mesta ale ťahá nás to na dedinu keďže máme ,,dobytok" heh :grinning:
to poznám s dochádzaním chlap prosímťa dochádzal do NM skoro 130km každý deň , lebo chcem byť so mnou :grinning:
Ja to mám do práce blízko, to mi dlhšie trvá cesta s výťahom ako od vchodu do roboty :grinning:
presne to nezastrelia nás za opýtanie :slight_smile:
17. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby Ty kokso, že 130km, mna švicne, ved už len z tej cesty by som bola KO a nie ešte potom makat, ta luuuubka, ten tvoj mužiček a nikto mu nenavari tak mnamkovo ako ty - teplo domova ma svoje čaro :wink: Nam chce svokor tiež dat pozemok, kde by sa dalo stavat, lenže mm je zo 7 deti a niektori by sa hnevali, že prečo nam ho chce dat a čo oni? A to oni už maju každy svoje vlastne byvanie, môj mm je najmladší - aj svadbu sme si samy platili, pretože moja mama je sama a mm ocino je už staručky a na dôchodku, takže je sam rad, ked vyžije. A oni si neuvedomuju, že im to všetko platil on a na nas už nevydalo, tak preto sa nam chcel takto odvdačit. No my nechceme, aby bol ohen na streche, tak zhaname radšej pozemoček iny :pensive: Ved to aj ty sama dobre poznaš :zipper_mouth:
A zrubovy domček, ani nevrav, my sme mrtvi, ked taky vidime, drahy mi hned pomaly plače , že aj on taky chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 on vždy spal vo vlaku a mal budík ale stalo sa že aj zaspal a prešvihol NM heh sa previezol aspoň :grinning:
My sme docela na seba dosť naviazaný, čo sme svoji tak sa na hádam na jednej ruke spočítať kolko nocí sme vedľa seba nespali on je aj moja najlepšia kamarátka heh :grinning:
No vidíš tak čo sa tooo, však nech sa hnevajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám švagrinu a tá je nenažratá nechcela najprv nič a teraz chce všetko, mrcha :astonished: aj mi sme si svadbu sami platili ale niektoré veci sme dostali ako svadobné dary napr limošku a šaty a tak :grinning:
Jasné, že to poznám dôverne fuuu rodinné vzťahy :confounded:
my by sme si dali urobiť poliakmi to isté čo na slovensku len ťa to o tretinu menej stojí aj som si jeden vybrala heh
dobre ja bežím sa obliecť a frčím pekný deň prajem :grinning:
zajtra dám vedieť ako sme dopadli ani neviem ako do roboty pôjdem :confounded:
17. nov 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby Nech ti to ubehne a zajtra tfuj,tfuj,tfuj..... a usmev na čučarikov :grinning: pa
17. nov 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Mojenko, ani ja neznášam telesnú. Ako dieťa som nikdy necvičila, vždy som bola od TV oslobodená, ešte aj na vysokej...no a teraz toto...nemal kto učiť piatakov, tak mi doplnili uväzok. Po 3 IUI sa chcem hodiť na marodku, uvidíme :wink:
17. nov 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začala som trošku špiniť, čo znamená, že zajtra tu máme mrchu. huráááá od soboty stimulka! :wink:
17. nov 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ja mám 28 dc piatok tak do nedele aj ja budem menštruovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz sa na ňu tešíím lebo aj ja konečne pôjdem na 2 IUI a prípadne hned aj na 3 :wink:
17. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ja som mala bolesti v podbrusku z Utrosu a tiez sa mi tocila hlava a bola som strasne unavena a malatna. Uz sa "tesim" ked ho zase nasadim .....pocitam ze asi od buduceho tyzdna.
Neviete kto mi pichne injekciu v sobotu vecer v okoli Liptovskeho Mikulasa? Ideme zajtra na dovcu do Demanovskej a v sobotu si odskocim do Heliku na sono a tam rozhodnu kedy IUI....
17. nov 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby aj ja budem zajtra na teba myslieť. Nech je z teba dobrá nosnica :wink: ... neber to osobne rybka moja zlatá :sweat_smile: . My chceme vajká, my chceme vajká, my chceme vajká, veľa krásnych vajok
17. nov 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ja chodím na pohotovosť ked si musím pichnúť večer a tak tiež ti držím päste :wink:
17. nov 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 kde chodis do blavy?a kolko stoji iui darcovskymi spermoskami?si tam spokojna?
17. nov 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jada1 ahoj dakujem ti za rady a prosim ta treba tam ist na lacno ci si moze priatel aspon dat kavu on nemoze bez nej byt tak preto sa pitam dakujem predom za odpoved
17. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @jalanecek , nie, nie nemusíte ísť nalačno ani jeden. Ešte som ti zabudla povedať, že sme platili iba za spermiogram 16€. Idete tam zajtra? Neboj sa, budete spokojní, naozaj sú tam všetci veľmi milí, vrátane doc.Tomáša.
17. nov 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!Včera večer som mala takúú migrénu obklad na čelo a spať do kludu :rolling_eyes: každe svetlo mi sťahovalo oči pripadalo mi to ako keby som bola priamo pri slnku no hrôza migréna je potvora!!! :angry: pekný deň vám prajem v práci,alebo doma! :wink:
18. nov 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby tak dalsi temin do MT je na 3.12. :wink: akurat budem tesne pred mrchou tak uz hadam daco doki vymysli a pojde sa na to IUI v tom dalsom cykle..mohlo by ..
18. nov 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka no bola som tam zatial len 1 krát, ale bola som spokojná, síce to tam šlo ako na páse, ale boli milí, IUI s darcovskými spermiami tak tusím stojí 85 €.
18. nov 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak taká migrénu poznám, je to potvora,ale sme silné, tak mi vydržíme všetko.
18. nov 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zmena terminu na 10.12.este daleko...baby kedy ste zacali brat daky ten liek pred iui???ci to nieje pravidlo ze ho kazda baba berie??
18. nov 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no ja som začala na 5DC do 9 DC som brala clostibegyt. pri 1 IUI 2x denne 1 tbl. a pri 2 a 3 IUI 1 tbl. za deň,
18. nov 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 a bere sa aj vtedy ked ma baba vajko??
18. nov 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 mne ho dali aj tak, pritom ja mam ovulku ukážkovú, a napr. dr. mi sledoval cca tak pol roka kým som šla na IUI ovuláciu, povedal že tam problém nieje cca na 15-16 deň prebehla ovulácia lebo ked som šla na 18 deň na sono tak bola ovulácia prebehnutá, tak nechápem prečo teraz pri 3 IUI mi ju vykonali 11 DC , a možno práve preto sa mi to teraz podarí, ved uvidíme 26.11 je ešte ďaleko. :frowning2:
18. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 u mna je cca 14-15 den.fu pol roka ta sledoval???dlho..to ja nechcem tak dlho do prcic :frowning2:
18. nov 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no vidíš, ovulka ukážková , spermiogram máme tiež ok , ale nejde to a bojím sa že ani toto 3 IUI nevyšlo :frowning2:
18. nov 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 tak dakde musi byt nieco do prdele.je to vsetko naopak ti co chcu nemozu a ty co nechcu tak maju :frowning2: :angry:
18. nov 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 presne ako si to napísala,niekto pije ako dúha, fajčí aj pred tehotenstvom aj počas, a taká porodí 1,2,3 a dieťa je zdrvé, a mi čo sa snažíme, a robíme preto možné aj nemožné, tak nám to nejde. Ja som môjmu drahému povedala, že keby sa mi babatenko podarilo, tak všetko oželiem, nekupim si už ani jedny topánky, kablku a handry na seba, radosť mi bude robiť babatenko , a budem mínať peniažky na ju alebo neho, a nie na seba, a takto zatial liecim svoju bolavú dušu nákupmi pre seba. :frowning2:
18. nov 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 no to ja nerobim...nekupjem si nic na seba...my zariadujeme takze tam idu peniaze...a decka izba je nazariadena uz len ta nam chyba :frowning2: ale jedneho dna aj ta bude ale kedy?? :unamused:
18. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 presne , keby?
18. nov 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok