IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
1. aug 2011

@zlatanka30 vieš čo mne sa to predtým nestalo predtým v pohode ja som puregonom neviem s čoho je ten zápal len viem že je tá mrcha väčšia a moc bolí teda všetko už 4dni som nejedla, iná dieta. 😖

ursula5
1. aug 2011

@walta no a toto čo???? ešte stále nič!!! to je čudné 😕

zlatanka30
1. aug 2011

@aby ked sme podstupovali my druhe ivf tak lekar v centre povedal,ze endocysty by sa nemali vobec skusat odsat prave preto,ze hrozi zapal.ja mam tiez endo je to najvacsia pliaga aka moze byt.uuz nebudem podstupovat ziaadnu stimulaciu nechcem ohrozit svoje zdravie.a bohuzial mam len jeden vajecnik

adikasala
1. aug 2011

@walta zavolaj to ta uz 2 hodiny natahuju... 😠

aby
1. aug 2011

@zlatanka30 to mi hovor inak aj ja mám len jeden vaječník vďaka jednému kreténovi ,,akože doktorovi" mi nevidel na sone cystu a praskla mi aj s vaječníkom. Ja uvidím čo mi zajtra povie ja zas nechcem ísť na operáciu lebo viem že tam nebudú na to hľadieť a zoberú mi ju aj s vaječníkom ☹

adikasala
1. aug 2011

@aby jej moja to neni ani mozne co to stebou robi,,,to mi je luto ze mas taketo trapenie.drzim palce aby si sa ztoho cim skor dostala bez nasledkov,aby simohla znovu zabojovat 🙂

zlatanka30
1. aug 2011

@aby chuda.to praskla endo cysta?aka bola velka?

tinka9075
1. aug 2011

@aby no bože aby si takto trpela to je aka spravodlivost držim palce aby ti to rychlo prešlo 😒

aby
1. aug 2011

@zlatanka30 jj to bol ale debil škuľavý bola veľká ako hlavička novorodenca našťastie mám v nemocke známeho gyndu a našťastie mal službu a to si nevidela ešte záchranku keby tam nebol mm tak neviem kde by som bola ožratý doktor v sanitke ako s vlečkou s hnojom a vyhodili ma v nemocke a odišli 😖 tak to si ešte nevidela

@tinka9075 vieš ja musím mať vždy to čo nechcem 😒

tinka9075
1. aug 2011

@aby neboj všetko bude dobre keby sa dala poslat energia na dialku tak ti pošlem velmi vela aby si nemala take bolesti ☹

zlatanka30
1. aug 2011

@aby hroza nemam slov. ☹

aby
1. aug 2011

@zlatanka30 neboj ani ja je to už 5rokov, ale nechcem už zažiť nič také mám bolesti už dosť ☹

zlatanka30
1. aug 2011

@aby a endo ti nikdy neliecili.ani laparku nerobili?

zuzanka7834
1. aug 2011

@aby a nevedela by si sa dostat na operaciu k niektoremu z doktorov z Helika? Viem ze napr. Galo urcite chodi niektore dni aj do nemocky... On by bol urcite setrny... Je to taka cysta, ktora sa moze vstrebat aj sama? Do cyst sa nevyznam...

aby
1. aug 2011

@zlatanka30 vieš čo zoladex 2x ten pomohol a vieš čo moc dlho som brala indonal a teda ten mi super pomohol no a ani nič prefuk minulý rok v poho a až teraz asi cca 2mesiace zas a ty???

adikasala
1. aug 2011

@aby moja zlata vies co tipoviem kup si knizku tajomstvo!!!alebo sila tajomstva,uz som to tu spominala,precitaj si ju a uvidis ze vsetko zle pojde od teba prec 🙂

aby
1. aug 2011

@zuzanka7834 zajtra sa ho idem opýtať čo a ako lebo chodí ku nám do mesta má tu ordináciu chcem sa opýtať či sa k nemu nedá aj prehlásiť, jasné že by bolo šetrný lebo v nemocke nevedia ani čo to je oni kuchajú aby nemali robotu druhý raz ☹ pochybujem že sa táto môže vstrebať 😖 to skôr vodové tie mávam každý mesiac a pri mrche popraskajú preto vteda umieram ☹

@zlatanka30 jaj inak aj antiku ešte som brala

adikasala
1. aug 2011

babenky a @walta?

zuzancek22
1. aug 2011

@fomarik ďakujem, nie že porodíš kým budem preč !!!

tinka9075
1. aug 2011

no walta sa nejako odmlčala

ursula5
1. aug 2011

ahojte, ak náhodou rady čítate a potrebujete pre kľudné obdobie po vkladoch nejako vyplniť čas tak dnes do zajtra do 9.00 sú evitovky (knižky) s 50% zľavou: http://www.obchod.evitapress.sk/, treba sa zaregistrovať a už len zadať objdenávku 😀

linda81
1. aug 2011

@walta Ahoj...nuz..ja som len teraz zacala.15 mesiac to akosi nevyslo, tak asi nie je nieco OK.Som ale v DE, takze to tu aj budem riesit.

walta
1. aug 2011

@zuzanka7834 zuzik, som tehuuuu, krvicka potvrdila 🙂 🙂 🙂

zambilka
1. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj ja mám sa ok 🙂 dnes som bola na kontrole a všedko je ok netreba ist na kyret 😝 chvala bohu aspon tolko 😉 a 20 teho odchadzame na dovolenku potom ideme na dalšie IUI 🙂

adikasala
1. aug 2011

@walta no kde si tolko bola si oslavovala????uz sme sa tu zacali bat....a ake cisielko ti povedali?

zambilka
1. aug 2011

@ketere ahoooj tak zajtra maš sono to bude aj srdiečko 😉 ja sa mam celkom ok tešim sa na dovolenku 🙂

adikasala
1. aug 2011

@walta inak gratulujeeeeeeemmmmmmmmmmmmmja som to vedela ze to bude potvrdene 😲 😲 😲 😲 😲 😲

walta
1. aug 2011

@linda81
@ursula5
@tinka9075
@adikasala Som tehuuuu, dievcence... krvicka to potvrdila. O 2 tyzdne ideme na prvy ultrazvuk 🙂 😉 😉

walta
1. aug 2011

@aby ahoj moja.... tak krv potvrdila, ze cakame babo, a mozno aj dve 🙂 🙂 🙂

walta
1. aug 2011

@zuzanka7834 vies, aka som bola ja napata? volala som tam ja, lebo sestricka mi povedala, ze moju kartu zobrala doktorka, a si myslela, ze mi bude volat ona, ale asi ona na to zabudla, taaak som si cinkla ja... a huraaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre