IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
8. aug 2011

@walta nooo len aby sme to stihli kym pojde mm pracovne do piestan... ale zas nie je to az tak daleko aby nemohol na skok prist do BA. necham to na osud. zatial mi vzdy robili v 12 den iui, tak pevne verim, ze aj dnes to tak bude a ze sa to aj podari 🙂 tentokrat idem do toho s pozitivnym myslenim 🙂

walta
8. aug 2011

@alibabaa dobre robis, ze myslis pozitivne... vtedy je aj uspech o nieco blizsie a drziiiiim silno palceee 🙂 🙂 🙂

fomarik
8. aug 2011

@zuzana151 zlatko, to ti neviem povedať. ked mne raz povedia tak, potom inak. Tak som z toho jelen..... ale myslím, že aj uteba budu zvažovať sekciu, ale to bude záležať aj od rozmerov a váhy babatka. nie, ešte nie sme v porodnici, v stredu idemem na dalšie záznamy, ale už si beriem aj tašku, ak by náhodou sa nám pobyt predlžil. Ked bude niečo nové, mm určite sem napíše, prípadne pošlem ja sms @katy33, @zuzanke7834 a aj tebe, ak mi do IP napíšeš tvoje tč. Dnes som malal poradnu u mojho dokyho po 5 týždnoch, tak skonštatoval, že sme riadne narástli a babatenko skontroloval len na pohmat a povedal, že malí určite nebudeme 😀 😀 😀 😀 😀 Krčok mám na 2 - síce neviem čo to znamená, ale doposiaľ som vždy mala 0, takže sa už niečo začalo diať 😉 A t& sa ako máš? Pohyby už pomaličky cítiš? ˇAlebo sa dostavia pozdejšie ako umna, až v 20tt 😠

fomarik
8. aug 2011

@walta mojenko, aj ja som bola nachladnutá na začiatku tehu...to je tou oslabenou imunitou v začiatkoch. Musíš sa pekne kurírovať. ja som len chlipkala zelený čajík s medíkom a ležala som.

walta
8. aug 2011

@fomarik ved jasne, to aj ja robim, nic ine len caj, med s cibulou, voda z kyslej kapusty, citronova voda a taaaaak... a lezim, snad mi to za par dni prejde, musiiii, a snad sa fazulke/fazulkam nic zle nestane

fomarik
8. aug 2011

@kaaaty jééj 😀 , už máte 3cm babatenko 😅 😅 😅 😅 😅 . vy rastiete ako huby po daždi. Drkajte sa!!!!!!!!

fomarik
8. aug 2011

@walta nie, nie, fazulke/ám sa nestane nič , neboj sa. Fakt aj ja som bola chorá na začiatku, ale ono to akosi samo prehrmelo za 5 dní a potom bolo dobre.

fomarik
8. aug 2011

@alibabaa Wav, že 4 folíky.... pekná uroda, pekná 😀 . IUI bude a dokonca úspešná!!!! 😀

fomarik
8. aug 2011

@kaaaty ja ťapa, že "drkajte sa".... držkajte sa som chcela napísať!!!!

walta
8. aug 2011

@fomarik no, verim tomu, ze to hrdlo prestane boliet a budem o par dni fit... len nech teplotu nedostanem... myslim optimisticky a tebe dakujem za povzbudzujuce slova 🙂

alibabaa
8. aug 2011

@walta ozaj, gratulujem este tak tisko ... 😉

walta
8. aug 2011

@alibabaa dakujem krasne 😎

tinka9075
8. aug 2011

@walta pekne len ležkaj a neboj o chnilu si zdrava ako rybka 🙂

alibabaa
8. aug 2011

toto je neskutocne ako sa cas vlecie, ked chcem aby ryyyychlo usiel.... 😒

kaaaty
8. aug 2011

@fomarik ďakujeme áno áno už máme 3cm a nádherne sa mrvíme 🙂 🙂 ...
Hlavne vy sa držkajte Lívinka bude čo chvíľa v tvojom náručí.... 🙂

walta
8. aug 2011

@tinka9075 ahoj, ahoj... lezim, a potim sa, musim sa z toho dostat co najskor

tinka9075
8. aug 2011

@walta len ležkaj ja idem na buduci tyžden do iskare tak som zvedava čo ma čaka 🙂

walta
8. aug 2011

@tinka9075 chodis do BA, ako ja, alebo do Martina do ISCARE?

tinka9075
8. aug 2011

@walta do Martina do Iskare a idem tam prvy krat chodila som aj do blavy k docValkymu a on nas doporučil do martina nie je to tak daleko tak uvidim 🙂

walta
8. aug 2011

@tinka9075 no, aj ja chodim k doc. Valkymu, je perfektny.... a preco vas odporucil az do martina, ked si z PE? Kvoli comu?

tinka9075
8. aug 2011

@walta on nam len povedal že v iskare otvara nove centrum v martine to bolo pred rokom a že ked tam pôjdeme tak mame ist k docTomašovi my ked sme chodili do blavy mne vždy bolo zle ked sme tam šli neviem asi neznašam blavu stale vela aut Martin je len menšie mesto tak uvidim

walta
8. aug 2011

@tinka9075 aha, tak z cisto prozaickeho dovodu vas tam poslal... ja ze je tam nieco ine, ako je v blave. Ja BA zvladam, mne to nic nerobi, okolie moc nevnimam, ved blava je blava, mam tam svoj ciel, ine ma netankuje... 😀

tinka9075
8. aug 2011

@walta nie ozaj nam to len povedal a aj môj muž neznaša dialnice tak sme sa rozhodli pre martin ale ked budem mat babo tak som si slubila že ho pojdem Valkymu ukazat a podakovat sa velmi mi pomohol je to pan doktor 😉

alibabaa
8. aug 2011

@walta tak idem zajtra rano 🙂 a tentokrat to bude posledne iui... do tretice to musi vyjst ze @fomarik 🙂

alibabaa
8. aug 2011

kocky, vsetky ste si dali pauzu na leto? budem tu sama netrpezliva, ze ten cas tak vlecie?

walta
8. aug 2011

@tinka9075 urcite, je to PAN doktor.... bodaj by vam to v MT vyslo 😉

walta
8. aug 2011

@alibabaa tfuj, tfuj, tfuj.... drziiiiim silno palceeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

walta
8. aug 2011

@alibabaa moja, ja sem chodim kazdy den.... budem to prezivat s tebou 😎 😉

tinka9075
8. aug 2011

@walta dakujeeeeeeeeeem ja dufam že sa podari po tolkom trapeni sa na nas určite usmeje slnko 🙂

alibabaa
8. aug 2011

@tinka9075 musi a musi a musi - sa usmievat to slniecko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre