IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
8. aug 2011

@tinka9075 myslim si, ze ano, ak je clovek tak naladeny, pojde to a to slniecko zasvieti.... drz sa 🙂

tinka9075
8. aug 2011

@walta no ved to niekedy som strašne na to myslela ale teraz si len hovorim že tehotna budem a hotovo 😉

tinka9075
8. aug 2011

@alibabaa dakujem pekne aj ja verim že sa musi usmievat 😀

zuzanka7834
8. aug 2011

Ahoj baby!!! Poslusne hlasim, ze moja mrcha zase strajkuje a nie a nie prist, teraz, ked mi je kazdy den drahy, kuuurnik!!!! Ale zajtra idem do Helika, vraj ci pride, ci nie, zoberu mi krv. Tak uz sa tesim, zbytocny vpich, uz mam ruky ako narkoman... nejdete tam zajtra tiez niektora? Aby sme sa stretli na zivo 🙂

@katy33 srdiecko boli ste dneska v MT? Co povedali, videli ste drobceka? Cely den na Teba myslim, skoda, ze sa Vam nedalo presunut na zajtra 😵 😵 😵

@si31si v heliose za pohovor s koordinatorkou neplatis nic.

@petuska123 ahoj moja, ako sa mas? Peti vidim ti v pase, ze cakas na vysledky amh, to je co, ak sa smiem spytat? 😕

@aninka666 ked som ja bola na iui, tak to prebiehalo tak isto, velmi ludsky pristup, priam nie som na taky zvyknuta od nasich lekarov v meste 😉

@hope2011 ja ako som na PN, tak vobec neviem, ako idu dni, len si strazim vychadzky a pocas kazdej utekam von z domu, do mesta, do parku, hocikde, len aby som nebola doma 🙂 Cez vikend mam akurat bonus v podobe manzela, ktory je so mnou cely den 😉

@fomarik jeej, aky domcek si Livinka spravila 🙂 Som na Teba velmi myslela v sobotu, lebo kolegova zena mala termin 18. augusta a porodila v sobotu, lebo jej odtiekla plodova voda. Boli na chate na Kokave a museli utekat do Zvolena (oni su zvolencania). Mala cisara, lebo mala bola otocena nozickami dole, ale su obe v poriadku 😵 😵 😵

@walta zlatinko medik, cajik a citrony... ak mate domace jablka tak aj tie, domace vitaminy su lepsie ako z kelimka... alebo nakrajaj cibulu, zalej ju medom a o hodinu vypi stavu, co pustila...
A este jeden osvedceny recept na hrdlo: daj uvarit mlieko, med, pretlaceny cesnak, majoranku a kusok masla. Vypi este teple, nie horuce. To pomaha na kasel aj ked mas hlieny... Drz sa nam! Kedy ides na sono?

@alibabaa gratulujem k folikom 🙂 🙂 🙂 Co znamena teraz do 14.00? Ti maju volat, kedy bude iui? 😵 😵 😵

walta
8. aug 2011

@tinka9075 a dobre si myslis.... tak to ma byt.... 😉

tinka9075
8. aug 2011

@walta netreba nad tym rozmyšlat a podari sa to 🙂

zuzanka7834
8. aug 2011

@fomarik krcok na dva znamena asi na dva prsty 😉
@alibabaa drzim na zajtra palce 🙂 Tfuj tfuj tfuj, nech je to veeelmi uspesny pokus 😉 😉 😉

walta
8. aug 2011

@tinka9075 ved prave.... o to ide.... a bude to

petuska123
8. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj ano cakam na tiee vysledky asi este tyzdne si pockam ten amh hormon je zi co mi produkuju vajecniky kvalitne vajka aspon tak laicky povedane

petuska123
8. aug 2011

@fomarik este pockam par dni a zavolam do caru nech mi povedia co mam robit

sijust
8. aug 2011

@alibabaa mojaa,drzim palce...podari sa,uvidis 🙂 ja idem na "to" v sept.aaaaaaaa 😕

sijust
8. aug 2011

@walta zlatoo,skoro sa vyliec...myslim na teba...ak mozem poradit,nastruhaj zazvor a pi ako caj...vynikajuce proti chripke,prechladnutiu...snad to mozu aj tehotne... 😅

sijust
8. aug 2011

@zuzanka7834 mojinko,to tak byva,ked sa ponahlas a potrebujes,aby veci isli tak ako maju,zrovna tak nepojdu a nieco sa poserka,ale dufam,ze to bude ok...drzim palce...skoda,ze nestimulujeme na rovnako,mohli sme si davat v Heliku rande kazdy druhy den,by si ma mala uz plne zuby 😀

tinasc
8. aug 2011

@fomarik no krásne bruško... len už aby to bolo nie? 🙂 však ja som s mojou otehotnela po iui a rodila som prirodzene a už som tu niekde písala akú mala váhu... no a vytlačila som ju 😀

tinasc
8. aug 2011

@walta v lekárni by ti mohli poradiť aj nejaké homeopatiká, na kašel je tuším stodal, no však určite by ti poradili 🙂 vyzdrav sa...

sijust
8. aug 2011

@fomarik jeej,ved ty uz budes maminka...to uz je asi na dva prsty...z filmov viem 😀 mooooc drzim palce,ty budes ako prva z nas...juuj tesim sa moc,ako sa citis?nemas strach?

walta
8. aug 2011

@sijust ahoj a dakujem aj tebe... uz vela zien mi napisalo, ze zazvor je dobry... keby ma neboli hrdlo, vsetko by bolo ok, jaaaaj ☹

sijust
8. aug 2011

@walta ...viem co je bolest hrdla veru...ja mam chronicky zapal mandiel...neviem co je studena voda,bublinky atd..uz som si zvykla...slanu vodu nekloktaj,to ti vobec nepomoze,viem o com pisem 😀 to je dobre akurat ako prevencia...skus roztok zo salvie...alebo cerstu,prip.susenu...

tinasc
8. aug 2011

@walta neboj, ja som bola pri prvom tehu chorá cca. v 7 tt... a to dosť, netreba sa báť, hlavne aby si teplotu nemala, to treba utekať k lekárovi, ja som ležala, čajík, niečo homeopatické, hlavne kľud a nenamáhať sa... a bude to v pohode...

tinasc
8. aug 2011

a ozaj dnes som bola v centre odniesť doktorovi správu z histológie, tam sa neukázalo nič... takže sme vypísali druhú žiadosť na ivf, zajtra idem na krv na protilátky a zrážanlivosť, dúfam, že to bude v poriadku 🙂 ale aspoň sa to trošku pohlo dopredu, hovoril doktor, že možno v októbri by som mohla zase začať...

sijust
8. aug 2011

@tinasc moja,to je dobre...vidis,vykuklo slniecko... 🙂

tinasc
8. aug 2011

@sijust áno asi vykuklo... len dúfam, že to bude s rovnakým výsledkom ako to predošlé a teraz aj so šťastným koncom... 🙂

walta
8. aug 2011

@sijust a ja kloktam so slanym roztokom o 106... a teda nepomoze? ja uz neviem, skusam vselilenco, len aby mi to pomohlo

walta
8. aug 2011

@tinasc teplotu nemam, len sa tak na prd citim... snad tie ludove medicinky zaberu a budem o par dni fit 🙂

zambilka
8. aug 2011

@tinasc ahoj mojka supeer 😉 nemusíš čakat na január 🙂 a oktober je tu cubidup 😀 však počasie už máme oktobrové 😝 😠

tinasc
8. aug 2011

@zambilka no jasné... len dúfam, že mrcha si nebude dávať načas, lebo trikrát musím dostať 🙂

sijust
8. aug 2011

@walta mojinka zlata nepomoze,mna to este viac bolelo...ved si zober ako boli sol v rane...to je to iste...ja mam s hrdlom problemy od malinka...takze mam vyskusane vsetko mozne...roztok zo salvie je dobry...potom repik-zmiernuje zapal,echinacea-zvysuje odolnost voci infekciam...skorocel...ja som chodiaca lekarna... 😀

sijust
8. aug 2011

@tinasc bude,neboj...vsetko je vzdy tak,ako ma byt...ja tomu verim....aj s tymi nasimi babatkami... 🙂

tinasc
8. aug 2011

@walta určite, lebo inak sa nedá... tak sa pekne lieč 🙂

walta
8. aug 2011

@sijust jejda, ty si podarena.... ale mas isto pravdu.... pijem prave sirup z medu a cibule- fuuuj, smrdim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre