IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
12. aug 2011

@petuska123 Peti ako? Prisla uz mrcha? Moja dnes konecne, na 38DC!!! 😠

@katy33 kuriatko ja som si iba teraz precitala Tvoju spravu o princeznickeee! Jeeeej, tak bude ukecanka malinka krasna po mamicke 🙂 🙂 🙂 🙂 Teraz uz len meno vymysliet, lebo deti v skole by sa na nu cudne pozerali, keby sa predstavila ako Davidko 😉 😀

@walta ako sa citis mojenko, uz je ti lepsie?

@strelicia zlatinko ahoj moje, davno si sa neukazala! Citam, ze mate pekne zazitky z noveho caru, ale ber to tak, zly zaciatok, dobry koniec, uvidis, motyka vystreli a ty sa budes o mesiac chichunat 😉 Ja zajtra zacinam s gonalom, tak budes o par dni predo mnou, drzim nam obom palce 🙂

@alibabaa cica mica kedy mas iui?

zuzanka7834
12. aug 2011

@si31si drzim palce, nech mas o dva tyzdne pekny den 🙂
@alibabaa aha, uz som si precitala 🙂

tinasc
12. aug 2011

@fomarik gratulujem ku krásnej dcérke, nech je len zdravučká, nech pekne papá a spinká, nech vám len radosť robí 🙂 ja tu budem najbližšie o týždeň tak už budete hádam aj doma 🙂 posielam vám objatie a kopu bozkov aj od mojej babulky 🙂

dzuli08
12. aug 2011

@zuzanka7834 Ďakujeme za super správičky drahá, veľmi ma teší, že Livinka je už na svete a že sú obidve v poriadku. Len nás pekne informuj o našich princeznách.
A hovorila ti, ako to na ňu prišlo alebo nejaké podrobnosti? Za pár mesiacov ma to tiež čaká, tak som zvedavá strašne.
Veľmi sa fakt teším, že nakoniec všetko dopadlo na výbornú a veľmi veľmi ju pozdravuj aj od nás.

dzuli08
12. aug 2011

My sme sa dnes tiež vrátili z poradne a všetko dopadlo na výbornú. Vážime už 1600 g a sme tak akurát veľké. Ani väčšie, ani menšie, presne podľa tabuliek. :D :D :D. Robili nám aj prietoky a všetko je OK, len babula sa nám pretočila. Teraz je nožičkami dole, tak kopančeky veľmi necítime, ale za to chodíme denne 20x na wc :D :D.

tinasc
12. aug 2011

@dzuli08 tak to bude ďalšia princezná, ktorá sa narodí 🙂

dzuli08
12. aug 2011

@tinasc Áno, ale ešte máme čas do októbra a ešte som zabudla, že 31.8 ideme na materskú :D :D

walta
12. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj Zuzik... taaak sa tesim, ze malicka aj s Luckou su ok, Lucka to zvladne... tesim sa, ked si uz aj ona zapne MK a popise s nami. Cisarak je zasah do organizmu, iste to aj boli, ale ked uz vidis svoje dieta, ziadna bolest neexistuje. A tebe Zuzik drzim palce, aby sa inkekcijky dobre pichali.... neboj, da sa to zvladnut a potom sa aj vysledok dostaviiii, uvidis 🙂 🙂 🙂

walta
12. aug 2011

@zuzanka7834 no, citim sa este nie na 100%, strasnu nadchu mam, sople, ze mam uz taky vysuchany nos, az mam vo vnutri pupak bolavy- aaaau 😖 😖 😖

pici
12. aug 2011

takze mame tri cakatelky...
@franina
@si31si
@alibabaa moc vam budem drzat palce... aby to konecne vyslo... to by bolo moc fajn

@zuzanka7834 zuzik tesim sa za tvoje kramy ze konecne racili dorazit.. pekne pichaj nech je urodicka. ked budes s luckou, tak ze ju silno pozdravujem a tesime sa na fotky livinkine...

pici
12. aug 2011

@walta aj na mna nieco leze. tak ma bolia dneska vajecniky... ze dovidenia... ale to zase moze byt u mna aj ovulacia, sice som len 11dc tak to sa mi nezda... tak som si dala akurat urologicky caj lebo neskutocne ma boli cele brucho. neviem ci mam vetry zastavene. ci som prechladnuta alebo co mi je...

pici
12. aug 2011

@katy33 milacicka a ty budes mat prdinu? to sa moooooooooooooooooooooooooooooooooooc moc tesim

katy33
13. aug 2011

@fomarik ...Slniečko, obrovsky moc gratulujeme a prestrašne sa s vami teškame a ako som ti už pisala, nezabudni nas potom potešit fotočkami vašej modelky 🙂 😲 😲 😲 Len sa rychlo zotavte a šup domenko 😉 Odkaž Livinke , že ju pozdravuju všetky tety na MK a že ju moooooooc lubkame 😲 😲 😲 😲 😲
@zuzanka7834 No veru, baba ako hrom 😀 ..už mame aj knihu s menami, teraz sme zostali na Tamarke a Viktorke, u Peta už davno vyhrala Viktorka, tak sa uvidi, pytam sa bruška každy den, ake meno sa jej pači, no ona vie najviac kopkat, ked sa jej kupuju nejake vecičky 😀 ...no baba ako sa patri 😀 😀 😀 Zlatinko, pekne pichajte včeličky a sa ani nenazdame a bude odber a presne tak, tu štafetu od Lucky, preberaš dalej 😉 😉 😉
@pici Slniečko moje, všecičko naj k meninnkam 😀 😀 😀 😀 -som rychla ako blesk, čo... 😀
No, prdinu budeme mat 😀 ...keby si to videla na sone, ako tu ritulu vytrčila, už len tanga na nu a hotovo 😀 😀 😀 ...dr. sa tiež musela pačit, ked jej šporkasku nazval tak romanticky ,,kavove zrno,, 😀 😀 😀
A ty ako, mojenko....píšeše, že asi bude ovulka, tak chyt mm a nepusti za žiadnu cenu...aj môj mm predvčerom malinkej silno vysvetloval, ako sa na nej narobil 😀 a slubil jej, že sa jej postara o bračeka, vraj pôjde ako šijaca mašina, trúdik - no už sa tešim 😀 😀 😝

zuzana151
13. aug 2011

@zuzanka7834 dakujem pekne aj tebe prajem dodatocne vsetko len to najlepsie

dzuli08
13. aug 2011

@katy33 To máš pravdu s tými menami, my stále tiež nevieme aké meno dáme našej malinkej. Stále sa nevieme rozhodnúť, ale výber sme už zúžili na 3. Sandra, Nikolka alebo Vaneska. No fakt zatiaľ netušíme a to by sme už mali byť rozhodnutí :D
@pici Ovulka? Tak zavesiť sa na manžela a nepustiť hooooo :D
@zuzanka7834 Ja si tiež myslím, že mrcha presne čakala na štafetu od Lucky, ináč to ani nemôže byť. :D :D :D :D Nemáš nejaké nové info o našich princezničkách :D
@walta To je hrozné s tými chrípkami, ale neboj sa, aj ja som bola chorá, keď som otehu. Síce bol to len taký začiatok chrípky, nejak veľmi to u mňa neprepuklo, ale pomohlo mi asi toto:
Urobíš si čaj, alebo len naleješ do šálky vriacu vodu a potom ju oblapíš oboma rukami a nahrievaš si stredný článok stredných prstov. keď ťa to páli, tak to pustíš a keď prestane páliť tak znova nahrievaš až kým voda alebo čaj v pohári nevychladne.

Idem vraj o akupresúru 😅 😅 najlepšie je to len tak preventívne robiť, alebo keď cítiš, že na teba niečo lezie. Keď chrípka už prepukne, veľmi to už nefunguje, ale skúsiť môžeš.Na mne to fakt funguje
Držím palce 😵

zuzana151
13. aug 2011

@fomarik Lucka ja ti taktiez este raz gratulujem k malej Livinke , mne az slzy vyhrkli ked som si sms precitala 😅 potom na nas urcite vsetky potes fotkami malinkej, uz sa na nu moc moc tesime, musi byt prekrasna! 😲

dzuli08
13. aug 2011

@zuzana151 ja sa tiež teším na jej fotočky, normálne ma až zamrazilo keď som si prečítala tú správičku. Ale veľmi sa teším, že sú v poriadku. Je hrozné koľko komplikácií môže nastať, ja som doteraz ani len nepočula o nejakom odlupnutí placenty. Vy idete mať chlapčeka však? A viete už aj meno?

dzuli08
13. aug 2011

@zuzana7384 Moja keď pôjdeš k Livinke čo keby si ju odfotila? Neva, aj keď cez sklo a potom ju tu vyves, samozrejme ak bude Lucka súhlasiť 😅 😅 😅 . Asi viaceré sme zvedavé, či to len ja? 😀 😀

franina
13. aug 2011

@pici joj aj ja dufam, ze to uz konecne vyjde, prajem to kazdej.... samozrejme aj tebe 🙂

katy33
13. aug 2011

@apolenka Mojenko, už si domka????? 😕 🙂 🙂 🙂

ketere
13. aug 2011

@zuzanka7834 že pozdravujeme obe🙂 nech sú zdravučké 🙂

ketere
13. aug 2011

@fomarik gratulujem, a prajem veľmi veľa zdravíčka 🙂

hope2011
13. aug 2011

@zuzanka7834 jeeeej, tak to je dobra sprava, ze konecne mozes zacat pichat.....moc, moc drzkame palce.....Lucke nezabudni odkazat, ze na nu moc myslime, aj na malinku a ze sa nevieme dockat fotociek tej krasnej princeznicky 🙂

hope2011
13. aug 2011

@fomarik mojinka, aj ja sa pripajam ku gratulacii k narodeniu vasej vytuzenej lasocky...uz sa nevieme dockat fotociek....myslime na teba a moooooooooc vas pozdravujeme 🙂🙂🙂

apolenka6
13. aug 2011

Ahojte babulky! hlásim sa sa naspäť z dovolenky 😉 bolo super bude na čo spomínať 😅 no a teraz by som sa mala vrátiť naspäť a prečítať si čo sa tu za 2 týž. udialo 😕 ,len si musím nájsť čas ..ešte ,len sme sa vybalili a práčka perie na plné obrátky a ako tu už býva u nás žien. už som si to odkrútila aj za šporákom .. 😝 jesť sa predsa musí

apolenka6
13. aug 2011

@katy33 áno už sme domka 🙂 ráno o 1 hod sme prišli 😝 dnes som nejaká rozbitá ,zmena prostredia a naspäť realita 🙄 a hlavne v pondelok v práci 😖
Tak ty takto budete mať holčičku a ja som bola presvedčená,že to bude chlapisko ...to je aj tak jedno je to zázrak a už dokonca rozpráva 😀 😀 hádam tu už aj znovu bruško podrástlo som zvedavá ked sa stretneme už sa teším 😉

apolenka6
13. aug 2011

@fomarik áááá je to! 🙂 Livinka uzrela svetlo sveta GRATULUJEME!!!♥♥♥ som ti hovorila že sa narodí ked budem preč 😉 prajem veľa zdravia obom dievčatá

zuzana151
13. aug 2011

@dzuli08 no my este nevieme co budeme mat to je len nas aintuicia ze to bude chlapcek a ohlasy okolia 😀 ale vies ako to nakoniec byva...naposledy ked som bola v poradni tak malo pupocnu snuru medzi nozickami, tak nebolo vidiet, ale v piatok ideme na 3D do hlohovca tak dufame ze sa predvedie malinke v plnej nadhere 😉 meno sa nevieme dohodnut , na dievca je lahsi vyber pre nas ale ten chlapec jeden chce to, druhy ine..tak uvidime 😀
no veru, to o odlupnuti placenty som ani ja nepocula, chudatko ale este ze vsetko dobre dopadlo to je najdolezitejsie!!!

walta
14. aug 2011

@pici ahoj.... no, teraz su aj hrozne anginy, aj chripky, tak velky pozor na seba... mne je uz dobre, len mam este sopel, a mam bolavy nos , vysuchany od servitkov, ale to casom prejde... drz sa moja 🙂

walta
14. aug 2011

@dzuli08 ahoj, uz mi je celkom fajn, az na tie nestastne sople... cely nos ma boliiiiiii 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre