IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ursula5
16. aug 2011

@walta aj ja chcem vidieť 😀 ako to tam nájdem som prihlásená ale neviem sa ešte orientovať ☹

walta
16. aug 2011

@ursula5 klikni na moj fotoblog, tam sa prihlasis na ceskeho Mk, tak isto, ako na slovenskeho a mas to... je to jednoducheee

ursula5
16. aug 2011

@walta ale neviem to tam nájsť na tom fotobloku, má tam kade kto fotky ale Tvoje nič nevidím 😅

walta
16. aug 2011

@ursula5 klikni na moj profil a tam to je... same ta to navedie, naaajdes to

ursula5
16. aug 2011

@walta ešte prísť na to kde sa kliká na Tvoj profil 😀 😀 😀

walta
16. aug 2011

@ursula5 hehe, ty si cislo.... klikni na moju fotku... sup sup, uz nech to pozeraaaas

ursula5
16. aug 2011

@walta MÁM TOOOOOOOOOOO 😀 jéééééééj 🙂

kaaaty
16. aug 2011

@ketere ...no mne bolo doteraz ok... ale posledný týždeň mám dosť zlé rána.... 😒 dúfam že sa to nebude stupňovať.....
Idem na budúci pondelok na krv a potom v stredu na USG.....

little_miracle
16. aug 2011

@fomarik srdečne gratulujem k princezničke a posielam tisíc božtekov pre šťastie !!! Nech vám rastie pre radosť 😲

in131
16. aug 2011

@zuzanka7834 áno volala som Geťovej a povedala mi že si mám robiť výplach rosalginom a utrogestam mam brať nie si vkladať. DOKtorka bola veľmi zlatá a ochotná.

ketere
17. aug 2011

@kaaaty malo by to byť už lepšie... aspom som tak počula, že najhoršie je to do 12tt.. Takže vlastne, Ty už by si mala byť v pohode 🙂 tak sa teším na pondelok a na stredu, asi dostaneš už aj knižočku, nie? Daj potom vedieť, ako si dopadla.... 😉 ozaj a moje krvné testy boli všetky v poriadku 🙂

hope2011
17. aug 2011

@zuzanka7834 mojinka, zvladas to statocne, aj vsetky co si musite pichat....ste naozaj sikulky....🙂 dufam aj ja, ze dlho si pichat nebudes musiet...a ze prave toto je ten vytazny cyklus 🙂

emka34
17. aug 2011

Ahojte,chcem vas vsetky povzbudit, nam sa to poradilo na prvykrat a uz mame 3 mesacnu bambulku!!
Drzim vam palce,nech aj vy mate skoro svoje poklady. Viem,ze sa to lahko pise,ale dolezity je klud a pozitivne myslenie!!!

troja5
17. aug 2011

@aninka666 Tak to máš super... už som sa nahlásila na krv v piatok, som zvedavá... Držím palce aj Tebe... 😉

troja5
17. aug 2011

@si31si Vďaka, hneď mi je lepšie 😀 Ono asi každý je inak citlivý a závisí možno aj od psychickej pohody... Držím palce...

apolenka6
17. aug 2011

@adikasala ahoj Adka 🙂 som už doma a som zvedavá na teba ako bolo a kde si bola 😕 😉 teraz si ešte doma na SK a užívaš si rodinku ,ale 25.8 bude raz dva a budeš už tu prítomná...veru človek sa teší na dovolenku a prejde to ako voda a zostanú,len spomienky 🙄 ale krásne 😵

apolenka6
17. aug 2011

@walta tak fazulka je tam kde má byť 😉 gratulujem

apolenka6
17. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj,ahoj! tak už si napichaná? a teraz kedy bude odber vajíčok? ja sa v tomto vôbec,ale vôbec nerozumiem 😕 😀

apolenka6
17. aug 2011

@tinasc ahoj! niekde som sa tu dočítala,že ideš dalej 😕 😉 sa teším...a ako sa máš? verím,že ti je aspoň o kúsok lepšie 🙂 ♥

apolenka6
17. aug 2011

@alibabaa ak si to nepletim tak si mala 4 vajka?? 😕 😕 to predsa sa musí aspoň jedno oplodniť 😕 v tom by musel byť čert ked nie 😠 a ja si myslím,že to určite bude ved 3 pokus bol u našej Lucky( fomárika) úspešný

apolenka6
17. aug 2011

@katy33 Zlatko si ma dnes potešila ked si sa za mnou zastavila 🙂 🙂 🙂 škoda,že vychádzky máš ked ja nie 😀 ,ale ma napadlo niekedy by som ti m ohla prísť spraviť spoločnosť 😕 ked inak sa to nedá

walta
17. aug 2011

@apolenka6 fazulka je tam, krasne jej tlklo srdiecko... juj, nech uz podrastie, aby som videla rucicky, nozicky a tvaricku 🙂

apolenka6
17. aug 2011

@walta najlepšie by bolo keby už to bolo na svete 😀

katy33
17. aug 2011

@apolenka6 Mojenko, aj zajtra ta prídem nakuknut, musim ist do lekarne, tak sa ustavím 😉 No veru, ty by si si mohla dakedy urobit vychadzku za nami, juuuj, tak to by sme boli preštastne 😀 😲 😲 Musime ešte vyčkat na sedačku, Peto stihol starú predat na inzerat a ja teraz tronim na koberci s kopou vankušov 😀 😎 ..vraveli, že tak do dvoch tyždnov by mala byt, no mam celkom obavy 😕 ...keby prišla konrola, tak ich pousadzam na koberec, po 2.x nepridu, si povedia, že tam nie je kde sediet, tam nejdeme 😀 😀 😝
Inak, mojenko, som ti ani nestihla povedat, že si kráááásnunká - to si vždy, tak ti to svedči, taka si sa mi zdala iná - iskričky v očiach 🙂 😲 ...to asi, že tam nie je šéfova, čo 😕 😀 😀 😀

walta
17. aug 2011

@apolenka6 veru, veru..... ale este si to musim vychutnat a pockat si na nasho drobceka... sice termin este nemam od lekara, ale vyratala som si to na nete- 😉 tehotenska kalkulacka 😉 - tam to vychadza zaciatok aprila

zambilka
17. aug 2011

@alibabaa ahoj do talianska bibione ideme 🙂 neboooj hlavne pozitívne mysli ok? držííím strašne palčeky 😉 jááj ked prideme z dovči prvá cesta bude koník 😀

apolenka6
17. aug 2011

@katy33 oooo ty lichotníčka 😉 jedna ! určite hviezdičky v očiach su pre to že máme veget od šéfovej 😀 ale všetkemu bude raz koniec už v piatok prídu 😠 🙄 😖
Tak zajtra sa budem tešiť na vááás 😀 babizne ...budem čakať ,ale od 12 mám prestávku tak ma tam nenájdeš potom áno 😉
Rada prídem ked bude sedačka, bude kolaudácia 😀 😀 😀 tak ty teraz sedíš tak ako v číne? vankúšiky.... kontrola ked príde tak ,len medzi dvere ani mne sa netlačila do vnútra, pani bola sama 😎

zambilka
17. aug 2011

@ketere mojka super mam rada ked su tu same dobré spravičky 😀 tralalala 😀

zambilka
17. aug 2011

@zubrienocka moja zajtra pridem kuknut 😉 😉

apolenka6
17. aug 2011

@katy33 a ešte niečo ked si ty prišla krajšej žienky tam nebolo ako ty!! tehotná a krásna 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre