• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. júla 2017 
@walta aj ja chcem vidieť :grinning: ako to tam nájdem som prihlásená ale neviem sa ešte orientovať :frowning2:
16. aug 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 klikni na moj fotoblog, tam sa prihlasis na ceskeho Mk, tak isto, ako na slovenskeho a mas to... je to jednoducheee
16. aug 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ale neviem to tam nájsť na tom fotobloku, má tam kade kto fotky ale Tvoje nič nevidím :sweat_smile:
16. aug 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 klikni na moj profil a tam to je... same ta to navedie, naaajdes to
16. aug 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ešte prísť na to kde sa kliká na Tvoj profil :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 hehe, ty si cislo.... klikni na moju fotku... sup sup, uz nech to pozeraaaas
16. aug 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta MÁM TOOOOOOOOOOO :grinning: jéééééééj :slight_smile:
16. aug 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere ...no mne bolo doteraz ok... ale posledný týždeň mám dosť zlé rána.... :unamused: dúfam že sa to nebude stupňovať.....
Idem na budúci pondelok na krv a potom v stredu na USG.....
16. aug 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik srdečne gratulujem k princezničke a posielam tisíc božtekov pre šťastie !!! Nech vám rastie pre radosť :astonished:
16. aug 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 áno volala som Geťovej a povedala mi že si mám robiť výplach rosalginom a utrogestam mam brať nie si vkladať. DOKtorka bola veľmi zlatá a ochotná.
16. aug 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty malo by to byť už lepšie... aspom som tak počula, že najhoršie je to do 12tt.. Takže vlastne, Ty už by si mala byť v pohode :slight_smile: tak sa teším na pondelok a na stredu, asi dostaneš už aj knižočku, nie? Daj potom vedieť, ako si dopadla.... :wink: ozaj a moje krvné testy boli všetky v poriadku :slight_smile:
17. aug 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 mojinka, zvladas to statocne, aj vsetky co si musite pichat....ste naozaj sikulky....:slight_smile: dufam aj ja, ze dlho si pichat nebudes musiet...a ze prave toto je ten vytazny cyklus :slight_smile:
17. aug 2011 o 11:52  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem vas vsetky povzbudit, nam sa to poradilo na prvykrat a uz mame 3 mesacnu bambulku!!
Drzim vam palce,nech aj vy mate skoro svoje poklady. Viem,ze sa to lahko pise,ale dolezity je klud a pozitivne myslenie!!!
17. aug 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka666 Tak to máš super... už som sa nahlásila na krv v piatok, som zvedavá... Držím palce aj Tebe... :wink:
17. aug 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si Vďaka, hneď mi je lepšie :grinning: Ono asi každý je inak citlivý a závisí možno aj od psychickej pohody... Držím palce...
17. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ahoj Adka :slight_smile: som už doma a som zvedavá na teba ako bolo a kde si bola :confused: :wink: teraz si ešte doma na SK a užívaš si rodinku ,ale 25.8 bude raz dva a budeš už tu prítomná...veru človek sa teší na dovolenku a prejde to ako voda a zostanú,len spomienky :rolling_eyes: ale krásne :dizzy_face:
17. aug 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta tak fazulka je tam kde má byť :wink: gratulujem
17. aug 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ahoj,ahoj! tak už si napichaná? a teraz kedy bude odber vajíčok? ja sa v tomto vôbec,ale vôbec nerozumiem :confused: :grinning:
17. aug 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj! niekde som sa tu dočítala,že ideš dalej :confused: :wink: sa teším...a ako sa máš? verím,že ti je aspoň o kúsok lepšie :slight_smile: :hearts:
17. aug 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ak si to nepletim tak si mala 4 vajka?? :confused: :confused: to predsa sa musí aspoň jedno oplodniť :confused: v tom by musel byť čert ked nie :angry: a ja si myslím,že to určite bude ved 3 pokus bol u našej Lucky( fomárika) úspešný
17. aug 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 Zlatko si ma dnes potešila ked si sa za mnou zastavila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: škoda,že vychádzky máš ked ja nie :grinning: ,ale ma napadlo niekedy by som ti m ohla prísť spraviť spoločnosť :confused: ked inak sa to nedá
17. aug 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 fazulka je tam, krasne jej tlklo srdiecko... juj, nech uz podrastie, aby som videla rucicky, nozicky a tvaricku :slight_smile:
17. aug 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta najlepšie by bolo keby už to bolo na svete :grinning:
17. aug 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Mojenko, aj zajtra ta prídem nakuknut, musim ist do lekarne, tak sa ustavím :wink: No veru, ty by si si mohla dakedy urobit vychadzku za nami, juuuj, tak to by sme boli preštastne :grinning: :astonished: :astonished: Musime ešte vyčkat na sedačku, Peto stihol starú predat na inzerat a ja teraz tronim na koberci s kopou vankušov :grinning: :sunglasses: ..vraveli, že tak do dvoch tyždnov by mala byt, no mam celkom obavy :confused: ...keby prišla konrola, tak ich pousadzam na koberec, po 2.x nepridu, si povedia, že tam nie je kde sediet, tam nejdeme :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak, mojenko, som ti ani nestihla povedat, že si kráááásnunká - to si vždy, tak ti to svedči, taka si sa mi zdala iná - iskričky v očiach :slight_smile: :astonished: ...to asi, že tam nie je šéfova, čo :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veru, veru..... ale este si to musim vychutnat a pockat si na nasho drobceka... sice termin este nemam od lekara, ale vyratala som si to na nete- :wink: tehotenska kalkulacka :wink: - tam to vychadza zaciatok aprila
17. aug 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ahoj do talianska bibione ideme :slight_smile: neboooj hlavne pozitívne mysli ok? držííím strašne palčeky :wink: jááj ked prideme z dovči prvá cesta bude koník :grinning:
17. aug 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 oooo ty lichotníčka :wink: jedna ! určite hviezdičky v očiach su pre to že máme veget od šéfovej :grinning: ale všetkemu bude raz koniec už v piatok prídu :angry: :rolling_eyes: :confounded:
Tak zajtra sa budem tešiť na vááás :grinning: babizne ...budem čakať ,ale od 12 mám prestávku tak ma tam nenájdeš potom áno :wink:
Rada prídem ked bude sedačka, bude kolaudácia :grinning: :grinning: :grinning: tak ty teraz sedíš tak ako v číne? vankúšiky.... kontrola ked príde tak ,len medzi dvere ani mne sa netlačila do vnútra, pani bola sama :sunglasses:
17. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere mojka super mam rada ked su tu same dobré spravičky :grinning: tralalala :grinning:
17. aug 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka moja zajtra pridem kuknut :wink: :wink:
17. aug 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 a ešte niečo ked si ty prišla krajšej žienky tam nebolo ako ty!! tehotná a krásna :wink:
17. aug 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok