IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
ursula5
16. aug 2011
@walta aj ja chcem vidieť 😃 ako to tam nájdem som prihlásená ale neviem sa ešte orientovať 😞
walta
16. aug 2011
@ursula5 klikni na moj fotoblog, tam sa prihlasis na ceskeho Mk, tak isto, ako na slovenskeho a mas to... je to jednoducheee
ursula5
16. aug 2011
@walta ale neviem to tam nájsť na tom fotobloku, má tam kade kto fotky ale Tvoje nič nevidím :-N
walta
16. aug 2011
@ursula5 klikni na moj profil a tam to je... same ta to navedie, naaajdes to
ursula5
16. aug 2011
@walta ešte prísť na to kde sa kliká na Tvoj profil 😃 😃 😃
walta
16. aug 2011
@ursula5 hehe, ty si cislo.... klikni na moju fotku... sup sup, uz nech to pozeraaaas
ursula5
16. aug 2011
@walta MÁM TOOOOOOOOOOO 😃 jéééééééj 🙂
kaaaty
16. aug 2011
@ketere ...no mne bolo doteraz ok... ale posledný týždeň mám dosť zlé rána.... :-| dúfam že sa to nebude stupňovať.....
Idem na budúci pondelok na krv a potom v stredu na USG.....
little_miracle
16. aug 2011
@fomarik srdečne gratulujem k princezničke a posielam tisíc božtekov pre šťastie !!! Nech vám rastie pre radosť :-o
in131
16. aug 2011
@zuzanka7834 áno volala som Geťovej a povedala mi že si mám robiť výplach rosalginom a utrogestam mam brať nie si vkladať. DOKtorka bola veľmi zlatá a ochotná.
ketere
17. aug 2011
@kaaaty malo by to byť už lepšie... aspom som tak počula, že najhoršie je to do 12tt.. Takže vlastne, Ty už by si mala byť v pohode 🙂 tak sa teším na pondelok a na stredu, asi dostaneš už aj knižočku, nie? Daj potom vedieť, ako si dopadla.... 😉 ozaj a moje krvné testy boli všetky v poriadku 🙂
hope2011
17. aug 2011
@zuzanka7834 mojinka, zvladas to statocne, aj vsetky co si musite pichat....ste naozaj sikulky....🙂 dufam aj ja, ze dlho si pichat nebudes musiet...a ze prave toto je ten vytazny cyklus 🙂
emka34
17. aug 2011
Ahojte,chcem vas vsetky povzbudit, nam sa to poradilo na prvykrat a uz mame 3 mesacnu bambulku!!
Drzim vam palce,nech aj vy mate skoro svoje poklady. Viem,ze sa to lahko pise,ale dolezity je klud a pozitivne myslenie!!!
troja5
17. aug 2011
@aninka666 Tak to máš super... už som sa nahlásila na krv v piatok, som zvedavá... Držím palce aj Tebe... 😉
troja5
17. aug 2011
@si31si Vďaka, hneď mi je lepšie 😃 Ono asi každý je inak citlivý a závisí možno aj od psychickej pohody... Držím palce...
apolenka6
17. aug 2011
@adikasala ahoj Adka 🙂 som už doma a som zvedavá na teba ako bolo a kde si bola =-) 😉 teraz si ešte doma na SK a užívaš si rodinku ,ale 25.8 bude raz dva a budeš už tu prítomná...veru človek sa teší na dovolenku a prejde to ako voda a zostanú,len spomienky 8-( ale krásne x-)
apolenka6
17. aug 2011
@walta tak fazulka je tam kde má byť 😉 gratulujem
apolenka6
17. aug 2011
@zuzanka7834 ahoj,ahoj! tak už si napichaná? a teraz kedy bude odber vajíčok? ja sa v tomto vôbec,ale vôbec nerozumiem =-) 😃
apolenka6
17. aug 2011
@tinasc ahoj! niekde som sa tu dočítala,že ideš dalej =-) 😉 sa teším...a ako sa máš? verím,že ti je aspoň o kúsok lepšie 🙂 ♥
apolenka6
17. aug 2011
@alibabaa ak si to nepletim tak si mala 4 vajka?? =-) =-) to predsa sa musí aspoň jedno oplodniť =-) v tom by musel byť čert ked nie ]-( a ja si myslím,že to určite bude ved 3 pokus bol u našej Lucky( fomárika) úspešný
apolenka6
17. aug 2011
@katy33 Zlatko si ma dnes potešila ked si sa za mnou zastavila 🙂 🙂 🙂 škoda,že vychádzky máš ked ja nie 😃 ,ale ma napadlo niekedy by som ti m ohla prísť spraviť spoločnosť =-) ked inak sa to nedá
walta
17. aug 2011
@apolenka6 fazulka je tam, krasne jej tlklo srdiecko... juj, nech uz podrastie, aby som videla rucicky, nozicky a tvaricku 🙂
apolenka6
17. aug 2011
@walta najlepšie by bolo keby už to bolo na svete 😃
katy33
17. aug 2011
@apolenka6 Mojenko, aj zajtra ta prídem nakuknut, musim ist do lekarne, tak sa ustavím 😉 No veru, ty by si si mohla dakedy urobit vychadzku za nami, juuuj, tak to by sme boli preštastne 😃 :-o :-o Musime ešte vyčkat na sedačku, Peto stihol starú predat na inzerat a ja teraz tronim na koberci s kopou vankušov 😃 😎 ..vraveli, že tak do dvoch tyždnov by mala byt, no mam celkom obavy =-) ...keby prišla konrola, tak ich pousadzam na koberec, po 2.x nepridu, si povedia, že tam nie je kde sediet, tam nejdeme 😃 😃 :-p
Inak, mojenko, som ti ani nestihla povedat, že si kráááásnunká - to si vždy, tak ti to svedči, taka si sa mi zdala iná - iskričky v očiach 🙂 :-o ...to asi, že tam nie je šéfova, čo =-) 😃 😃 😃
walta
17. aug 2011
@apolenka6 veru, veru..... ale este si to musim vychutnat a pockat si na nasho drobceka... sice termin este nemam od lekara, ale vyratala som si to na nete- 😉 tehotenska kalkulacka 😉 - tam to vychadza zaciatok aprila
zambilka
17. aug 2011
@alibabaa ahoj do talianska bibione ideme 🙂 neboooj hlavne pozitívne mysli ok? držííím strašne palčeky 😉 jááj ked prideme z dovči prvá cesta bude koník 😃
apolenka6
17. aug 2011
@katy33 oooo ty lichotníčka 😉 jedna ! určite hviezdičky v očiach su pre to že máme veget od šéfovej 😃 ale všetkemu bude raz koniec už v piatok prídu ]-( 8-( :-S
Tak zajtra sa budem tešiť na vááás 😃 babizne ...budem čakať ,ale od 12 mám prestávku tak ma tam nenájdeš potom áno 😉
Rada prídem ked bude sedačka, bude kolaudácia 😃 😃 😃 tak ty teraz sedíš tak ako v číne? vankúšiky.... kontrola ked príde tak ,len medzi dvere ani mne sa netlačila do vnútra, pani bola sama 😎
zambilka
17. aug 2011
@ketere mojka super mam rada ked su tu same dobré spravičky 😃 tralalala 😃
zambilka
17. aug 2011
@zubrienocka moja zajtra pridem kuknut 😉 😉
apolenka6
17. aug 2011
@katy33 a ešte niečo ked si ty prišla krajšej žienky tam nebolo ako ty!! tehotná a krásna 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli