IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

riami78
21. aug 2011

@aninka666 Ahoj, kedy ideš na krv?

zubrienocka
21. aug 2011

@ketere Ahoj mojko, dlho som nebola, ale uz som si vsimla, ze Ti baby odpisali. On mi zmeral miechu len tak informativne. Bolo ju pekne vidno. Na komplet testy idem 2.9. a potom by som mala dostat aj tehu knizku, lebo mi ju este nedal. Velkost plodu nam vraj suhlasi s tyzdnom. Ako sa mate?

aninka666
21. aug 2011

@riami78 ahojky, v pondelok ráno idem na krv do MT

tinasc
21. aug 2011

@fomarik no len pekne papajte, veru času je menej.. ale však za chvíľku si na seba zvyknete aj režim budete mať tak aj času bude trošičku viac 🙂 držte sa 🙂

tinasc
21. aug 2011

@aby moja, tak ty si si teda riadne prežila, to je aj na dva životy... dúfam, že už budeš v poriadku a budeš už len zdravá a aj bábenka sa dočkáš, za to, čo si všetko musela prežiť... veľmi ti držím palce, aby ťa už nepríjemnosti obchádzali a bola si už len a len zdravá 🙂 veľa oddychuj, myslím na teba a posielam Ti veľa energie a veľké objatie, za to aká si hrdinka... drž sa 🙂

apolenka6
21. aug 2011

@aby zle sa to číta nie ešte zažiť 😒 no neviem čo by sa stalo keby si nešla na vyšetrenie na vlastnú päsť....to som rada,že ti vaječník zostal a bude funkčný 😉 prajem jemu aj tebe skoré uzdravenie 🙂

apolenka6
21. aug 2011

@tinasc ahoj pozdravím ťa ešte ....idem ja už spať ,zajtra ma čaká v práci deň 😒 nech už je zajtra večer.... 😝 tak dobrú noc prajem!!

tinasc
21. aug 2011

@apolenka6 dobrú aj Tebe a nech Ti to v práci rýchlo ubehne 🙂

ketere
22. aug 2011

@zubrienocka ani ja sem už nechodím pravidelne... nejako stále nie je času... ale občas mrknem... tak od 02.9. ste oficiálne tehu?? 🙂 🙂 🙂 Už ste to niekomu oznámili? My ideme teraz až 8.9. ☹ už sa neviem dočkať, až znova uvidím drobca 😖 Máme sa v pohode, trošku mi už ustupujú nevoľnosti, mám trošku väčši brucho, inak všetko po starom.. A vy to ako znášate?

zubrienocka
22. aug 2011

@ketere Ahoj, v sobotu sme to oznamili rodicom a stare mamy to nevydrzali a obtelefonovali celu rodinu 🙂 🙂 🙂 . V piatok som to oznamila sefstvu v praci,takze uz to budu vediet vsetci kolegovia. Uz ideme do 12 tyzdna, takze snad sme uz mohli 🙂. Ja som uz pribrala 2 kilecka, ale nemam pocit, ze by som sa nejako prejedala. Citim, ze som trosku väcsia a ani do rifile sa nezmestim. 😖

aninka666
22. aug 2011

tak zatial to vyzerá, že IUI sa naozaj podarilo na prvý raz. Podľa pána doc. som v 5 tt. už len počkať na krvičku a o týžden sa pozrieme, či rastieme 🙂

kaaaty
22. aug 2011

@ketere
@zubrienocka ahojte baby, boli ste v rámci vyšetrení k tehu knižke aj na EKG? 31.8. mám dostatať knižku asi EKG nestihnem, no nevadím pôjdem potom....v stredu uvidim bublinku už sa teším....

ketere
22. aug 2011

@zubrienocka takže vlastne väčšina už to vie 🙂 u nás to vie zatiaľ iba najbližšia rodina... ešte chcem čakať do toho 8.9. - do toho ultrazvuku, či bude všetko v poriadku - to bude už 13-ty tt, tak potom už to nebudeme tajiť.... ešte stále sa niečoho bojím, veď predsa nie sme po 12tt.... ale dúfam, že bude všetko v poriaku, musí byť!!!! 😀 😀 😀 aj ja som povedala, že niekedy v septembri nabehnem do obchodu na "nové" nohavice... síce sa do starých ešte zmestím, ale už s potiažami 😖

ketere
22. aug 2011

@kaaaty Ahoj, nie ja som nebola na EKG.. nič mi ani lekár nehovoril.. to je potrebné? sa potom v stredu ozvi, tešíme sa 😀 😀

vvia
22. aug 2011

Baby, prosim, otehodnel niekto po IUI pri diagnoze Asthenozoospermia? Pomale spermie a vybocenie do stran. V GYNFIVE nam povedali, ze je to asi zbytocne a ze sa mame dat rovno na IVF, ale chcela by som IUI aspon skusit... (nadej umiera posledna) Jednak pre mensiu narocnost zakroku a jednak peniazky....

ketere
22. aug 2011

@vvia ahoj, chodte do IUI.. Ja som nemala vôbec alebo málokedy ovuláciu, a manžel mal asthenozoospermie... začal brať vitamin E a kyselinu listovú, veľmi to pomohlo.. len to musel brať dlhodobejšie, lebo spermie sa obnovujú zhruba každé 3 mesiace, čiže minimalne nech to manžel berie 3 mesiace - dočítala som sa na nete, a takéto vitaminky vôbec nikomu neuškodia... Druhý a tretí spermiogram sme mali o hodne lepší... mňa napichali injekciami a IUI vyšlo... Síce na druhý pokus, ale vyšlo.. teraz som v 11 tt.. Takže určite by som IUI skúsila na tvojom mieste.. veľa šťastia
🙂

walta
22. aug 2011

Baby moje, uz asi 5. den mi je blbo od zaludka, ale dnes to je strasne, taka bolest, usta jak Sahara suche, krce mam, aj ma napinalo rano... uvarila som si caj- teekane- Zaludok a creva.... snad mi to neublizi, ale pomoze.... Co vy na to?

vvia
22. aug 2011

@ketere velmi velmi pekne ti dakujem, hrozne som sa potesila, ked som to precitala. Lebo nam rovno povedali, ze ako skusit mozne ale velku nadej nedavaju. Ja ovulku nastastie mam. Dakujem ti. My sme mali kontrolny spermiogram po 3tyzdnoch, zlepsil sa, ale nie ovela... :( Ale teraz si mi dala novu nadej 🙂

ketere
22. aug 2011

@vvia pekne mu kúp tie vitamínky a nech papá, a všetko bude ok
😀 inak pred IUI idú spermie do takého stroja /môj doktor to nazval centrifúga/ kde sa rýchlosťou krútenia kolesa, v ktorom sa nachádzajú spermie, zlé vymrštia von, a lepšie alebo teda dobré zostanú, takže aj tam je nejaké to percento, že by sa mohli do maternice dostať len tie dobré "kusy" 🙂 A je veľmi dobré, že Ty si v poriadku... Nás museli liečiť oboch 😒 ..a inak celkovo pri iui dávajú šancu 15%, takže tá šanca je dosť nízka pri všetkých pároch.. ale verím, že vám to vyjde 😀

vvia
22. aug 2011

@ketere vitaminky ma. vitamin E, potom nejake silnejsie multi (ale neviem nazov) + nam odporucili v lekarni napoj Goji (nieco povzbudujuce a tak) takze robime co mozme 🙂 snad budes mat pravdu a budem aj ja coskoro tehotna. Ale naozaj si ma velmi potesila, dakujem.

alibabaa
22. aug 2011

@aby musim sa priznat, ze som az s prekvapenim citala vsetko to co sa stalo.. je hrozne ze ta nechali v tom heliku tak dlho cakat a ze ti nepovedali hned ze treba ist do nemocnice... vsade hnis.. to je asi aj podnet na dohlad na zdravotnu starostlivost ci ako sa to vola..
hlavne ze vsetko dobre dopadlo. a ze sa konecne liecis spravnym sposobom. drz sa.

alibabaa
22. aug 2011

zajtra rano krv... jeje... mam docela aj obavy.. som tu pisala, ze ma nebolia prsia? zakrikla som to. bolia jak besne.. 😖

katy33
22. aug 2011

@zuzana151 No pekne, takže ozaj tu budu same kočeny 😀 ...každa, čo sme mali intuiciu, že to bude chlap, tak je to bambulka 😀 ...Môj mm sa normálne čuduje, že či dr.nemal pokazenu ,,apoťeku,, 😀 Hlavne, že je malinka vporiadku, bude to tatinkova princeznička,naša Vikinka už je teraz - neda na nu dopustit a ja som teraz už na 2.kolaji 😕 😀 🙂

katy33
22. aug 2011

@aby Bože môj, papulka moja, aj som si porúkala, ja by som zdaleka nezvládla to, čo ty ☹ Len sa rýchlo zotav a hlavne, nech je už všetko vporiadku....myslím, že už toho bolo až priliš a nezaslužiš si to....by som ta tak teraz vystiskala....Opatruj sa mi, potvorky tvoje určite pomôžu...

alibabaa
22. aug 2011

mam alebo nemam urobit dnes test? uz ma to docela laka... ☹

si31si
22. aug 2011

@alibabaa a čo si bola na iui? máš aj neaké príznaky?

zuzanka7834
22. aug 2011

@alibabaa jasne, ze mas 😉 A hned nam daj vediet 😉

alibabaa
22. aug 2011

@si31si bola som na iui.. zajtra idem na krv.... tento krat nic...iba ma neskutocne bolia prsia... ale to boleli aj predosle razy...

alibabaa
22. aug 2011

@zuzanka7834 bojim sa sklamania zuzanka....

si31si
22. aug 2011

@alibabaa ja idem v piatok, testovať budem v stredu a tiež myslím že nic prsia bolia a dnes mam občas také bolesti ako že mrcha príde 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre