IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
19. nov 2010

@little_miracle nie si sama komu to robili skôr, mne robili IUI už na 11 dc.

little_miracle
19. nov 2010

@aby no u nás to keksíkovanie neprinesie žiadne ovocie....manžel má azoospermia. Preto ja tak úpenlivo sledujem ovulku....my máme jedinú šancu darcovsky - takže IUI musí byť naozaj dobre načasované............len to prvé asi nebolo ☹

Mne to dobre padlo vrátiť sa do roboty - prišla som na iné myšlienky...

little_miracle
19. nov 2010

@zuzancek22 presne na teba som si spomenula - že možno aj ja tak dopadnem keď mi v pondelok urobia sono....neverím že ovulka počká do stredy...

fomarik
20. nov 2010

Dobré ránko žienky. No, tak napr. ja stimulujem od dnes, ale na prvé sono idem až na 14DC a IUI mi vyjde 16alebo 17DC...ja to fakt individuálne. Ale stalo sa mi aj to, že 1 nezbedné najkrajšie vajko prasklo ešte pred IUI na 9DC.

...... takže hor sa do clostilov....... pfuj, pfuj, pfuj

fomarik
20. nov 2010

@apolenka6 aha... veď som sa čudovala, že čo sa v helíku deje a oni majú totálne plno! No darmo, na Vianoce chce byť každý šťastní. Nám to o tej 14.30 celkom vyhovuje, tak-či tak by som brala paragraf, pretože my ešte pred tým skočíme na Kysuce za synovčekom...bude mať 1 rôčik!
Takže stimujlujeme vlastne spolu, že ? Jupíííí. Ale ty ma s IUI asi predbehneš, ja mám spomalené pochody 😖

zuzancek22
20. nov 2010

no babenky, takže asi sa o mňa snaží nejaká chrípka a ja vôbec neviem či si možem niečo dať, hrdlo mam tak opuchnuté že ledva prehltam. ☹

katy33
20. nov 2010

Dobre ranko, kočeny, teda ja mam ešte len ranko 😝
@fomarik Slniečko na MK sme zavisle viacere, 1.vec, čo urobim, ked rano vstanem, zapinam pc 😎 Len pekne papinkaj clostilky, aby si aj ty zniesla krasne vajka a tfuj,tfuj,tfuj...minimalne tri a viac 😝 Ja sa celkom citim dobre, väčšiu bolest som necitila, ale je to naopak - zo dna na den ma vajko boli menej a menej, dnes ho už takmer necitim, tak verim, že ta hnusoba mizne 😎 Ešte mam 5 včeličiek, prdelku mam už lilavúúúú 😀 Už chcem ms, aby som mohla ist na sono a vediet, či je to ok...Normalne sa potom teším na to keksikovanie potom a verim, že nam to možno vyjde za tir tri mes., čo budeme mat pauzičku 😀

katy33
20. nov 2010

@zuzancek22 Moja, ja ked som tiež nevedela, či som.al. nie som tt, tak som behla do lekarne a vypytala som si vždy niečo, čo sa môže papat aj v pripade tt...väčšinou mi dali teraflu a aj nejake pastilky, ale viac nič ☹

zuzancek22
20. nov 2010

@katy33 no teraflu mam doma a tam je písané, že neužívať v tehotnosti, čo keď to náhodou vyšlo.

katy33
20. nov 2010

@zuzancek22 ty kokso a mne to normalne dali v lekarni a to som im povedala, čo je vo veci, pekne teda 😠 Mojenko, moj mm to rieši ešte kloktanim slanej vody - ked ho boli hrdlo, pomôže mu to , no ja by som sa z toho poblinkala. Ešte je velmi dobry šalviovy čaj...a ležkat a potit ☹

fomarik
20. nov 2010

@zuzancek22 Šalviový čaj sa v tehotnosti nesmie piť!!! vyvoláva potrat. Zaručeným receptom na opuchnuté a boľavé hrdlo je cibuľa s cukrom. Neboj, je to celkom dobré. Väčšiu Cibuľu nakrájaš na malé kocičky a zasypeš kryšt. cukrom- aspoň 4 polievkové lyžice, niečím to potom zakry, a po 4 hodinách si dávaj po 2 lyžičkách šťavičku, ktorú to pustí. Fakt, ja to papám vždy, ke´d som chorá a mne osobne to pomôže. Tiež sa nedopujem tabletkami, pre prípad, že čo ak to už konečne vyšlo. Tak radšej volím takúto alternatívu. Ale aj to kloktanie slanej vody je dobré, len mne je z toho nablinkanie 😉

katy33
20. nov 2010

@fomarik No pekne, tak ja sem prestavam chodit do lekarni, pretože aj ten šalviovy čaj mi tam dali, že to sa môže 😠

katy33
20. nov 2010

@fomarik A s tou cibulkou je to pravda, mm si zasa robieva cibulovy čajik a ten chlipka, ale ja to e-e 😝

zuzancek22
20. nov 2010

Zlatíčka ďakujem vám za radu, navarila som si riadny čiaj s citrónom, a dnes sa plánujem učajíčkovať, ale to ako radila formarik s tou cibuľou tak to vyskušam.

little_miracle
20. nov 2010

@zuzancek22 a neskúšala si homeopatiká? Ja si na hrdlo dávam Homeovox a vždy zabral...

katy33
20. nov 2010

@zuzancek22 aaaaano ,,little miracle,, dobre radi, že ma to nenapadlo, z homeopatik su aj tabletky pri chripčine a tie homeovox na hrdielko pomahaju, ja som ich cuckala, ked som prišla uplne o hlas, ale to bol tušim Homeogen - vyšli mm do lekarničky 😝 Skore zdravenie, marodik naš 😲

fomarik
20. nov 2010

@katy33 Nie, zlatko. Šalvia je síce dobrá na angínu a opuchntué hrdlo, to je pravda, ale má abortívne účinky - vyvolávajúce potrat. mna na to upozornil aj doky ked som bola 1x tehu, lebo vtedy som bývala dosť často chorá a riešila som to šalviou, tak zdvihol prst, že nech sa viac neopovážim!!!!!!

apolenka6
20. nov 2010

@fomarik to sa teším budeme sa obehovať ktorá bude mať viac vajok 😀 😀 posledné dni nestíham koníkovať a dnes je toto 5min. výnimka 😝 pečiem,varím služba vo vchode+som bola do 12h.v práci zajtra máme menšiu oslavu 😝 Bola by som rada keby sme sa stretli v Helíku ale asi nám to nevychádza na rovnako... 😕 aj ked nikdy nevieš? 😵 U mňa v práci mi paragraf neplatí 😠 čo už.Neviem či ťa prebehnem s IUI,lebo aj mne prvé vyšlo na 17dc takže???Aj ja mám malu neterku a tiež bude mať 1 rôčik naša radosť 😵 😵 😵 tak zajtra sa pripájam a začííínam!!!!jupííí

aby
20. nov 2010

@little_miracle nehádž flintu do žita neboj bude dobre 😉
jj aj mne nejak robota dobre urobila heh 😀 teda nieže by som sa nudila 😀

No bambulky na zajtra so teda velice zvedavá, dneska ma celý deň pichá a štípe vaječník no som zvedavá čo bude 😖

little_miracle
20. nov 2010

@aby držím palčeky....potom napíš!!! Mne je dnes tiež všelijako...veď v pondelok sa uvidííííííííííí

katy33
21. nov 2010

@aby Držím ti palčeky zajtra - moooooc 😉 Dopadne to dobre, uvidiš, musiiiiiii, kto nas potom nakazi tehu virusikmi 😠 Keby ste mali čakat na mna, tak už budete šedive 😀 takže nam tu laskavo zdvihni percento uspešnosti 😝 😲 😅

katy33
21. nov 2010

@fomarik Vdaka milačik, hned som ju vyšupla do koša, bleee 😠 A dobra sprava, už ma nič neboli, ani trošičku 😀 , takže pevne verím, že to je fuč a rychlo sa pozviecham, aby sme mohli i my čo chvila stimulovat 😝 Tete, kt. ma picha do prdielky som slubila, že ak mi sonom potvrdia, že cysta je kšaaa, tak jej donesiem taku čokoladu, že ju vidiet nebude 😀

zuzancek22
21. nov 2010

ahojte babulky, hrdielko povolilo, ale nádcha je taká hrozná, že mam červený nos jak šlak, a este sa mi aj k tomu akýsi nerv na krku zablokoval, tak hlavu otočím len na jednu stranu. no ked sa darí tak sa darí 😀

apolenka6
21. nov 2010

@zuzancek22 a to zrovna teraz ked si možno tehu 😠 tak si Lazarík 😖 nádchu neznášam a naparovanie? 😝 raz mi museli prepichovať nos zážitok do konca života 😖 😝 tak v piatok ideš na krv? 😕 😵 už aj ja som začala stimulovať tak som zvedavá

zuzancek22
22. nov 2010

@apolenka6 ano v piatok idem na krv. ale vôbec to neberiem tak ako pri predoškých IUI, vobec nemam chuť sa testovať, ani nie som nejako napätá.

petuska123
22. nov 2010

@zuzancek22 ahoj no som zvedava ako dopadnes 😉 napises nam len pozitivne spravy ze si tehu dufam lebo by sa patrilo aby to uz niekto odstartoval

strelicia
22. nov 2010

ahojte. tak som bola v sobotu v Heliku na folikulometriu a vraj mi vobec foliky nepodrastli, najvacsi mal okolo 17 mm....takze som sa s tym zacala zmierovat, ze nic nebude tento mesiac.
A jasne. dnes som tam prisla a ze uz praskli....aj som si to myslela. no takze tento mesiac nebude ziadna IUI.....:(
ale co ma potesilo, tak robia aj v decembri, takze teraz uz nech len cim skor pride mrcha a budem dufat, ze dalsi mesiac sa podari stimulacia.

speranza1
22. nov 2010

@strelicia ahojky..takze v Heliku robia cely december???

katy33
22. nov 2010

@strelicia No pekne moja 😠 Ale , nebojkaj sa ty nič, bude to Vianočny darček, v decembri to musi vyjst 😉 Dufam, že už to zachytia včas 🙄

speranza1
22. nov 2010

@katy33 ahoj... tak ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre