IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zabka60
31. aug 2011

@cmelica no sammozreejme....a co by sme sa rozculovali nad tym,nieje o com,nech si mysli kto chce co chce,my vieme svoje,ze 😉 a nieje nad baculky,tie su naj 😀

cmelica
31. aug 2011

@zabka60 my mame IUI v piatok a manzel je zasadne proti tutu-mutu...ze aby ich bolo vela spermosiek...aj som sa mu snazila vysvetlit ze to neva,ale neda sa odhovorit od celibatu 😀 😀 my sme posledny krat v sobotu ☹

zabka60
31. aug 2011

@cmelica uuuha moja to bude ale velmi dlha prestavka a to byy sa zas nemalo,bo nieje dobra tak dlha abstinencia 😕 ,mozu byt uplne pomale,ked sa tak dlho nehybali..ja silno premyslam,ci aj dnes,ale neviem mam dilemmma...kam idete do car

cmelica
31. aug 2011

no ja mam tiez obavy ☹ ...no ale si myslim ,ze uz by bolo aj tak neskoro ked piatok rano na 7.00 tam mame byt...ideme do Martina do Heliosu...a vy???

tinara23
31. aug 2011

@zabka60 dnes sexujte, nám docent kázal mať naposledy v stredu sex a v sobotu bolo IUI, vraj aby boli spermoše čerstvé 🙂

cmelica
31. aug 2011

@tinara23 myslis,ze u nas by uz bolo neskoro???

tinara23
31. aug 2011

@cmelica ty ideš mať IUI v piatok však ? no ja teda neviem, nám už povedal, že vo štvrtok už nie. Tak neviem.

zabka60
31. aug 2011

@tinara23 aj ja si myslim 😉 a ako idete dalej pokracovat?,

cmelica
31. aug 2011

@tinara23 ano v piatok,,,,keby nebol ten moj manzel tvrdohlavi ,tak som nemusela mat obavy 😠 nechame sa teda uz len prekvapit co bude...

majca55
31. aug 2011

@cmelica držím palce,ja idem tiež na prvé IUI 10.9.mám sono asi 12.9.IUI uvidia kolko bude folikov na ktorý deň cyklu ideš?ja tiež do Martina pojdem 😉

cmelica
31. aug 2011

ja idem na 14 DC...tebe to vychadza na kolky den??u nas sa to cele zomlelo v priebehu tyzdna...v piatok som sa pytala lekara ci by to bolo mozne,,,hned som volala do MT a v pondelok 1 sono v MT,,,bnes 2 u svojho DR a v piatok uz IUI 🙂
odkial dochadzas do MT???
Drzim palce nech je ich dost aj velkostou 😀 😀 😀

majca55
31. aug 2011

@cmelica dochádzam zo žilina a ty?mne celkom dobre clostík zaberá tak povedal že asi na 12 deň by to mohlo byť 😲 tak uvidíme ako zaberie tento mesiac a ty máš kolko folikulov?brala si clostík kolko?

cmelica
31. aug 2011

@majca55 my z Novej Dubnice...mame 3 foliky 😀 😀 a clostil som brala od 3 DC 1 tabetu 5 dni...ty beries tiez po 1???aj si bola v MT uz na sone pretym???

majca55
31. aug 2011

@cmelica ano už som bola išli sme na dovolenku tak sme IUI odložili brala som tiež 1tbl.ako aj ty ale teraz budem brať 3x1denne 😉 ja tam už chodím rok najprv plánovaný pohl.styk ale to nevychádzalo tak sme už povedali,že sa chceme posunúť dalej už ma to nebavilo ☹ ale teším sa už na to a verím že vinde 😲 dúfam teda

cmelica
31. aug 2011

@majca55 neboj vinde to 😀 😀 aj ja v to pevne verim 🙂 drz palce v piatok a ja budem na vas mysliet aby pekne rastli foliky a cim skor nech mate IUI...daj vediet kedy idete 🙂

zuzancek22
31. aug 2011

ahojte, tak dnes som začala so stimulkou, 1 injekcia diphereline je za mnou, boh vie este koľko.

majca55
31. aug 2011

@cmelica jasne,že dám a ty napíš ako v piatok 😲 chceš aby bol muž pri tebe?

cmelica
31. aug 2011

@majca55 ak by to bolo mozne tak urcite...bude to predsa len take osobnejsie ked tam budeme obaja...no,ale ze to trva len par sekund tak neviem...no ak by som tam mala lezat niakych par minut tak dufam ze ho poslu zamnou...neviem ako to tam chodi...a ty??aj si sa o to iformovala??aj pojdes po IUI na PN???ja uz ju mam vybavenú 🙂

majca55
31. aug 2011

@cmelica manžel chce ísť on chodí stále somnou aj na sona aj sa popýta ked ho niečo zaujíma 😉 tak uvidíme vraj môžu ísť. ja som počula že to trvalo už aj 15min.tak uvidíme asi na PN nepojdem zoberiem si pár dni dovolenku na PN pojdem ak budeme musieť na IVF ale to dufam že nebude treba 🙂

cmelica
31. aug 2011

@majca55 tak to je super,ze sa tak zaujima... 🙂 moj sa pyty len mna doma,ze co nove,ako to bude prebiehat a tak...on lekarov moc nemusi...to mas dobre,ze si mozes zobrat RD...mne by ju z prace nedali,tak to riesim PN pre istotu...

majca55
31. aug 2011

@cmelica povedala som že pojdem na PN tak mi radšej vyhoveli takto 😒 tiež to nemám ružové ☹ ale ak sa podarí a budu tam dve // o 14 dní tak premýšlam či nepojdem aspon na mesiac na PN 😕

cmelica
31. aug 2011

@majca55 no u nas v praci vie o tom len jedna kocka...ostatny nemusia o tom vediet(keby sa nezadarilo)...proste poslem PN,ze som chora...ja s atiez do prace hrnut nebudem,,,a na druhej strane,neviem ci ma lekar aj pusti a neposle rovno na rizikove,,,no uvidime ako to dopadne,aby som to nezakrikla 😠
tych 14dni cakania bude nekonecnych ☹

majca55
31. aug 2011

@cmelica to teda bude to čakanie je najhoršie 😒 u mna v práci to vie tiež len jedna ja som povedala že potrebujem surne dovolenku z rod.dovodov a nechcem to riešiť 😒 nechcem tiež nič povedať kým to nevinde 😉 ale musím nám to vísť 😲 takže v piatok napíš čo ako a držím palce 😵

cmelica
31. aug 2011

@majca55 jasne dam vediet ako to prebehlo 🙂 🙂 DAKUJEM!! 😀 😀 a to cakenie si musime niecim sprijemnit 😀

hope2011
31. aug 2011

@zabka60 moc, moc budem drzat palce...folik je nadhernej velkosti...treba len verit ze sa to podari,.....🙂

hope2011
31. aug 2011

@pici ahojky, myslis, ze by som mohla? no neviem, skusim sa na to opytat, ked tam budem...vsak ak aj nie, tak ja vydrzim...vsak pre maleho vsetko... a vy ako pokracujete, co nove????

hope2011
31. aug 2011

@sijust ahojky, malickeho som pozdravila aj pohladkala, pozdravuje tiez mile tety z internetu? vy by ste chceli dievcatko? ked pises ze frajerku? nam to bolo naozaj tak moc jedno, hlavne nech je zdravucky, pokladis nas milovany...drzkam palce so vsetkym...tak si to zasluzite vsetky...a neboj vsetko zvladnes dobre a hlavne dotiahnete to do toho najkrajsieho konca.....🙂 pusinku posielame 🙂

tinasc
31. aug 2011

@tinara23 gratulujem z celého srdca 🙂

pici
31. aug 2011

@hope2011 ano mozes. kamoska teraz na tom bola... a to jej povedala sestricka ze s vodou s citronom moze kludne zapijat... my teraz oddychujeme a v oktobri ideme na to :D

majca55
31. aug 2011

@cmelica 🙂 popíšeme a ujde nám to,tak sa držkaj 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre