IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
13. sep 2011

@cmelica ahojky, no 10 den ti este vobec nemusi nic ukazat...podla mna je to este skoro....mozno v pripade nejakeho velmi citliveho testu....vsak uvidis...skuste to vydrzat...ale mas zlateho manzela, ked sa takto snazi 🙂

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 ahojky, tak ako som uz pisala...podla mna je to skoro testovat....pockaj ajty do 14 dna a naozaj to skus vydrzat...uvidis, stoji to za to...potom sa kazdy den len na to sustredite a prave ten 14 den vas moze krasne prekvapit 🙂 uz to nie je tak daleko 🙂 moc, moc drzkam palce...uricte budu // 🙂

hope2011
13. sep 2011

@zuzana151 ahojky....no presne ako pises....ja mam to iste s tym mojim ,, uzasnym ,, doktorom.....keby som ja takto pristupovala v mojej praci, neviem kde by som sa dostala....ale kazdy mame moznot vyberu, len sa mi naozaj nechce ho teraz menit,...lebo ani nemam na to cas a uzz vobec nie chut....inak ja mam tiez skoro 7 kil uz navyse a straaaaaaaaaaaaasne ma bolia krize.....a kostrc...to su kazdodenne bolesti....a byt s tym v robote nie je nic moc....a zaha? no sem tam ma chyti, ale nie kazdy den....iba niekedy...ale tiez je to neprijemne...ale clovek si n vsetko zvykne....do poradne idem v piatok, aj tu glukozu idem mat vtedy....tak sa ,, tesim ,,......🙂 uvidime...ale hlavne ze maleho aspon na chvilku uvidim, ak pan doktor bude mat naladu a otoci mi monitor 🙂 ozaj a nevies co je s Katkou, dlho tu nic nenapisala?

sijust
13. sep 2011

@apolenka6 tesim sa a dakujeme za info 🙂

sijust
13. sep 2011

@hope2011 zlatinko,jasne,ze na vas myslim...ked sme spolu zacinali i IUI,tajne som dufala,ze budeme tehulkovat spolu,tak teraz dufam,ze budeme mat aspon frajerku alebo kamosa pre vasho drobceka,co povies? 🙂 joj moja,keby si tak mala pravdu a mohla by som ti dat vediet,ze som....ale vies aka som....ja pocitam radsej s horsim...nemam uz taku horucu hlavu ako na zaciatku,beriem to tak,ze vzdy je vsetko tak,ako ma byt....posielam pusku... 🙂

sijust
13. sep 2011

@zabka60 ale ved iui nic nie je...z toho naozaj netreba robit vedu,ak teda nie su nejake vazne problemy...drzim palce,nech sa to podari 😉

sijust
13. sep 2011

@zuzanka7834 zlatik,tak ako?myslim na teba od vcera rana,stale tu nakukam,ze ci uz si nedala vediet....drz sa moja,nech je vysledok akykolvek...posielam pusu a objatie 🙂

ursula5
13. sep 2011

@zuzanka7834 ty nás riadne držíš v napätí!!! dúfam, že je všetko ok keď si sa neozvala 🙂

sijust
13. sep 2011

@ursula5 ahoj,aj ty si zvedava,co? 🙂 riadne nas natahuje...aj ja dufam,ze je to ok 🙂

ursula5
13. sep 2011

@sijust no som zvedavá, buď niekde oslavovali a ešte neskončili 😀 alebo to nie je dobré!!! ☹

hope2011
13. sep 2011

@sijust ahojky mojinka, niekedy je aj dobre, ze, ze to beries tak realne...my pri prvom iui sme to tiez brali tak, ze sa to podari, ze nam pomozu a myslienky boli smerovane len na to,....a ked prislo to sklamanie, tak pri druhom som uz mala taku malicku dusicku...a nadej tiez bola ovela mensia...este ked nam povedali, ze sanca je len 10% tak co sme mohli cakat? ale myslim ze ivf je o niecom inom..tam je uz pomoc omnoho vacsia a preto ver tomu, ze sa to podari....a mysli len a len pozitivne...velmi to pomoze 🙂 posilam ti miliony tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂

adikasala
13. sep 2011

@apolenka6 presne tak ako si napisala ty!!!tu co mas ty je ta lepsia.ja som citala obe.mozem povedat ze lepsie sa cita a je lepsie vysvetleny system tajomstva.takze POWER THE SECRET 🙂 🙂 🙂

cmelica
13. sep 2011

ahojte!!!mate niektora skusenost s tym,ze pri brani utrosu vam padali vlasy???

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 ja vieeem,ale ked ej to take tazkeeee a ja som s tych co nenavidia cakanieeeee....ale uz nebudem testovat az v piatok,abo stvrtoook,je silny sviatok 😉 ....uz som zmierena,ze ak tak pojdeme na druhe iui a to urcite vyjde

zabka60
13. sep 2011

@sijust ano to som sa snazila vysvetlit,ze netreba len lezat a nohy hore,ale aj sa hybat troska a normalne fungovat 😉 teda ak nieco boli jasne,ze lezat,ale ak je vsetko ok,tak normalne fungovat,len tak o stupen menej 😉 ...dakujem pekne s tolkych palcekov co mi drzite vsetky to musi vyjst!!!!!!!!!

adikasala
13. sep 2011

@cmelica ahoj ja som po 1 iui mala tu skusenost ☹ vypadali mi napredu pri cele,ale z druhou to preslo.nebolo to ale z utrosu ale hormony pred iui maju ten ucinok....to je reakcia tela na hormony

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 no vidis...presne tak je to dobre...mysliet na vsetko pozitivne....ono to velmi pomaha...aj nam, ked sa dlho nedarilo, stale vo mne bol ten pocit, ze sa to proste podari...ci teraz, alebo neskor, uricte to pride! nikdy som ten pocit zo seba nestratila....a nechala som to uz neskor aj na myslienky typu...,, ked to ma prist, tak to pride- teraz, alebo neskor, pockam, vydrzim ,, 🙂
naozaj z celeho srdca prajem nech to tebe aj ostatnym kockam vyjde co najskor 🙂

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 dakujem pekne....je to cesta na dlhe trate a stym sme aj ratali,dlho nam nevedeli prist na to,co nam je a ked na to konecne prisli tak uz nam hadam nic nebude stat v ceste 😉 ..ja mam pco vajecniky,takze chyba nam len ovulka inak je vsetko ok,tak uvidime,ako sa snami priroda bude hrajkat 😀

cmelica
13. sep 2011

@adikasala Dakujem 🙂 je neuveritelne ako s nami tie hormony lomcuju...nestaci ze sa snazime byt tehu a 🙂 vsetko to svinstvo do seba pchape,este aj oplesatim 🙂

zabka60
13. sep 2011

no ja som sa zobudila o 2rano ako ma vsetko dole svrbi,stipe a neviem co!!!!!!nemohla som do rana spat,potom to prestalo,ale neviem ako dalej ak to bude kazdy den,tak vyhodim von oknom ten utros hnusny,tak si znicime telo,ze neviem co budeme robit na stare kolena 😢

tinasc
13. sep 2011

@cmelica mne stále padajú vlasy, tak neviem či je to z toho... ale asi celkovo z tých hormónov, však je toho stále veľa 😉

cmelica
13. sep 2011

@tinasc aj mne padaju bezne vlasy,ale teraz su to priam chumace vlasov 😒 musime to niak vydrzat 🙂

tinasc
13. sep 2011

@cmelica hm to musíme... ja to už ani nevnímam 🙂

cmelica
13. sep 2011

@tinasc je najlepsie si to nevsimat,no plesata byt naozaj nechcem 😀
ved co by sme neurobili pre t,o aby sme si splnili nas sen 🙂

tinasc
13. sep 2011

@cmelica ono treba veľa vitamínov, určite tam niektoré chýbajú, tak ich treba doplniť 🙂

hope2011
13. sep 2011

@zabka60 no tak to je neskutocne dolezite, ze prisli na to, kde je chyba...uvidis, uz len dobre bude...treba len na to dobre mysliet 🙂 pco mam aj ja...ale vzdy s ovu ale nepravidelnou...joooj, kym sme my na to prisli....no a manzel mal zlu morfo...takze ak je tvoj manzel ok, tak uricte sa vam to co najskor podari...a nejake liecitelstvo ste neskusali?

hope2011
13. sep 2011

@cmelica ahojky, citam, ze ti vypadavaj vlasy. to je az take zle????? mne o utros nerobil...skor ja si na sebe vsimam, ze cim som starjsia, tak mam menej vlasov🙂 cize u mna o bude asi velkom 😀

zabka60
13. sep 2011

@hope2011 ja som nikdy nemala ovulku,mi bolo povedane a preto sa nam nikdy nedarilo,teraz pri iui som zazila prvu ovu a bola riadne bolestiva bo bola obojstranna aj na pravom aj na lavom vajku boli zrele foliky...neskusali sme ziadne liecitelky ani nic,mm ma ukazkovy spg zevraj to nam povedali a to som stastna,ze to mame v poriadku..tak uz len vyckat casu jak hus klasu

cmelica
13. sep 2011

@hope2011 ja si myslim,ze je to zle...take chumace po umyti som nikdy nepadali... 😒 😒 sice mam dost huste vlasy,ale prist o ne??? uvidim ci to prestane ked doberiem utros,,,,teda ak sa zadarilo IUI...v tom pripade budem brat utros asi dlhsie....

cmelica
13. sep 2011

@zabka60 ja mam ovu,mm spermiogram O.K...no kde je potom chyba??? aj tabletky na stitku beriem,zeby tam??joj babenky je to hrozne ked sa nedari a nevieme preco...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre