IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dusika11
24. nov 2010

@fomarik ano ale v mojom pripade to boli geny cakam jednovajecne tak ako babka a sesternice u nas...ale niektore moje zname maju po inseminacii dvojcata dvojvacne, co sa im po stimulacii pustilo viac vajicok
nic nie je nemozne..hlavu hore...a...ten orientalny tanec je tiez fajn..poprekrvuje vsetko...poznam viac pripadov otehotneni..po kurzoch brusnych tancoch,, a to u takych zien, co im povedali ze....bohuzial tehotne nebudu.......a..podarilo sa..
no mam to za par, ale este vyhrate nemam...aspon vydrzat do 36 tyzdna, teraz by boli velmi malicky a slabucky

zuzancek22
24. nov 2010

@fomarik nie až v piatok idem do BA to je 14 den od IUI, tak uvidím ale budem to vedieť až poobede,bol by to krásny darček pre môjho drahého k sobotňajším meninkám.

little_miracle
24. nov 2010

@zuzancek22 pridávam sa k fomarik......kým nemáš výsledky z krvi - žiadny neúspech sa nepočíta!!!!!!!!!!
Babenky, ja som dnes chytila "druhý dych"......šup-šup som si volala do centra, že ako ďalej a vyzerá to tak, že ešte stihneme v decembri naše druhé IUI..........bolo by to úúúúúúúúúplne pod stromček.......asi 22.-23.12. Len sa modlím, aby si mrcha zachovala dobré zvyky a prišla tak ako má !!!!!!

apolenka6
24. nov 2010

Babulky aká som rada 😵 hned po Vianociach budem mať až 2 dni dovolenky tak spolu do kopy 5 dníí júj ani neviete ako ma to potešilo ved ked som stále 6 dní v práci 😵 😵 😵 Tak málo stačí k radosti 😀 do tejto témy patríme aj ked neviem do kedy 😕 fomarik písala,že si vytvoríme novú tému ale akú?ved ich je tu spúúústa a aby nám ju hned nezamkli 😒 je ťažké sa na nejakú tému pripojiť ked už si tam píšu tak dlho...... zväčša sú už tehotné a píšu si o deťoch 😢 verím,že aj my si budeme 😉

apolenka6
24. nov 2010

@little_miracle aj ja budem mať v decembri naše 2 IUI som rada,že si chytila druhý dych 🙂 držím palce!

yasminne
24. nov 2010

@little_miracle super sprava tak uz len verit ze december bude plodnyyyyy. Kedy by Ti mal zacat novy cyklus?? SC si uz vyriesila? Ja mrchu neocakavam ale ak pride tak okolo 1.dec no a potom zaciname to nase 1.IUI len moj manzel ma ist od 10-12.dec na SC a nemoze si to nijak prelozit a zrusenie si tiez nemoze dovolit...no tak sa potom budem modlit aby to nevyslo zrovna v ten termin... 😒

@apolenka6 tak to budeme uz tri, kedy by si mala zacat?
je tu este niekto kto sa chysta v decembri?

little_miracle
24. nov 2010

@yasminne juuuuj bude do zábava!!! Ja som tú SC prepočítala z ľava do prava tak, aby sme stíhali aj v prípade, že by mrška prišla skôr ako má keďže aj ovulka bola skôr.......... cyklus by mi normálne mal začať 9.12.=1DC........SC bude niekde v rozmedzí 5-9DC a IUI vychádza na 22.-23.12.......a pozitívne je to, že s dokim som sa dohodla že tento pokus bude len "naturálny" bez stimulácie, lebo teraz mi tá stimulka moc neprospela - čo aj doki sám uznal. Už len musím napasovať termíny na folikulometriu a modliť sa, aby mrška nemeškala, nech sa mi neposunie ovulka presne cez vianočné sviatky - to by sa na mňa asi vykašľali 😠
Ach bože, daj mi ten najkrajší vianočný darček !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mojenko, ak by sa to u vás krylo s tou manželovou SC, určite si dajte zamraziť spermijky a choď do toho aj sama.......to bude pre mužíčka krásny darček 😉 . Všetky sme silné ženy a veľké bojovníčky !!!!!!!!!!!!!

little_miracle
24. nov 2010

@apolenka6 a keď stále toľko pracuješ, neuvažovala si že sa dáš vypísať na PN? Ja som pri prvom IUI maródila skoro celý cyklus......od 4DC až do tehu testu.........a poriadne som sa vyspinkala z celoročnej únavy 😀

apolenka6
24. nov 2010

@yasminne teraz stimulujem už len do zajtra a v nedelu idem na sono tak rátám to tak,že IUI bude hned začiatkom decembra a do Vianoc budem vedieť 😨 bojim-bojim ☹ tak verím e sa nám to podarí a inak aj fomarik ide v decembri tak podobne ako ja

apolenka6
24. nov 2010

@little_miracle nie som tam dlho pol roka tak nemôžem špekulovať a ked sa mi to podarí tak ma tam tak lahko neuvidia 😀nemám ťažkú prácu predávam topánky a textil až na to ,že som v práci od rána do večera 😝 júúj taká PN by bodla!Bola som nezamestnaná a v dnešnej dobe a v našom meste som rada že mám prácu 😉

apolenka6
24. nov 2010

@katy33 dakujem za povzbudenie! 😉 hm... 😕 asi chodíš okolo možno som ťa aj už videla!?Pýtala si sa ako v práci momentálne vyjasnené sem tam poloblačno 😀 A prdelka je deravá ako rešeto? 😀 len nech to zaberie!!! 😠

apolenka6
24. nov 2010

@zuzancek22 dievča,dievča!!čo to za myšlienky?PMS nič neznamená kolké tehotné mali tak isto ako ty pocit mrchy 😉

apolenka6
24. nov 2010

@fomarik som zvedavá kolko vajok bude a kedy bude IUI už nech je nedela ja zajtra tiež končím a budeme čakať aké sme "nosnice"ako sme si samé naordinovali ...?? 😕 😕 😉

little_miracle
24. nov 2010

@apolenka6 v tom prípade sa musíš uspokojiť s tým, že už tam aj tak dlho nepobudneš a budeš mať krajšie "zamestnanie" 😀 😀 😀

apolenka6
24. nov 2010

@little_miracle júúúj bodaj by!!!!!! 😀 😀 😀

nemko
25. nov 2010

kocky ahojte, caka ma prve IUI , som po 2 neuspesnych IVkach.Chcela by som sa Vas spytat co je dobre aby bolo IUI uspesne.viem, ze je to nahoda ci to vyjde, ale skor by ma zaujimali take veci ci ste po IUI nieco namahave mohli robit, ci ste lezali, kolko ste lezali a tak .dakujem

mrnous1
25. nov 2010

Ahojte babky 🙂 Ja idem zajtra na prvé IUI, neviete koľko celý zákrok trvá a či sa treba dať vypísať po na PN. Ozaj a kedy sa po IUI môže robiť tehotenský test, aby to nebol pregnylovský duch?

speranza1
25. nov 2010

@mrnous1 ahojky samony zakrok trva nie viac ako 3-5 minut... a ja som nemala ziadne bolesti.. takze vobec ma to nebolelo...a test skus po 14 dnoch od IUI... den IUI nerataj...

speranza1
25. nov 2010

@nemko ziadnu PN nepotrebujes..ked nerobis v bani... ked mas robotku v pohode mozes ist normalne na dalsi den do prace... v prvy den samozrejme radsej sa setri...

petuska123
25. nov 2010

@nemko to som teraz prekvapena ze tebe najprv robili IVF a az teraz IUI..aky bol dovod???ci ty si tak chcela??

nemko
25. nov 2010

@speranza1 ja nerobim nikde 😀 ja som myslela, ze nieco namahave robit doma 🙂

nemko
25. nov 2010

@petuska123 ja som IUI odmietla myslela som, ze vyjde IVF lenze nevyslo ani prve, ani druhe teraz ideme na tretie a dovtedy budeme skusat IUI lebo na IVF mozem ist az februar - marec, chodim do toho noveho CAR do Antolskej a poistovna Dovera ma s nimi zmluvu az od 1.2. takze az vtedy mozem zacat stimulku na IVFko.Dovtedy budem mat aj genetiku tak teraz budem chodit na IUI aby som mala pocit, ze sa nieco deje 😀

erickaa
25. nov 2010

@nemko , vlastne u vás sa nenašiel žiadny problém, ktorý by bránil otehotneniu a napriek tomu vám poisťovňa hneď preplatila IVF? Ja som si myslela, že majú podmienku 2 cykly IUI... 😕

nemko
25. nov 2010

@erickaa jasne schvalila, ihned nebol ziadny problem 🙂

katy33
25. nov 2010

@nemko Ahoj moja, držim palčeky, aby to už konečne vyšlo 😉 A v ktorom centre ste boli doteraz? Aj vam zistili akysi problem?

erickaa
25. nov 2010

@nemko no u mňa to už je aj tak jedno, keďže ja už mám zajtra tretie IUI. 😲 A držím palčeky, verím, že nebude treba IVF. Si mladá žaba ešte 😉

katy33
25. nov 2010

@apolenka6 Tak nech aspon zostane to,,polooblačno,, ako by mali blesky udierat 😀 Veru prdelka ako rešeto, aukyyyyy, ale teta, čo ma pichala , mi včera za poslednu inj. dala čokoladku, že som statočna 😀 😝 Som sa vratila do detskych čias 😅 Tak sa teškaš na nedelu? Bude super, uvidiš...vajok a vajok 😉

katy33
25. nov 2010

@erickaa Ahoj moja a vy ste tiež v Heliose? To mate teraz 3.IUI, akože 3. mesiac po sebe 😕 Zlatko, musiš mysliet pozitivne a verit, že ta vyjde 😉

nemko
25. nov 2010

@erickaa no az o rok mladsia od Teba 😀 ja uz to vnimam sportovo, ked bude vysledok neg ideme znova potom IVF a potom Brno, raz to vyjde aj tak !

erickaa
25. nov 2010

@katy33 ja som kati z BA, a chodím do Iscare. Áno, teraz máme tretie IUI a išli hneď po sebe, keďže som pekne reagovala. V decembri budem už len pekne oddychovať a na nič nemyslieť...a keď náhodou bude treba, tak začnem riešiť IVF v januári - februári. Inak som v pohode, dokonca som sa minule pristihla pri takej myšlienke, že ma to celé okolo toho IUI baví 😵 😵 😵 A ináč, keby mi to doktorka ešte dovolila, tak by som skúšala aj do 5 pokusov 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre