• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. júla 2017 
@alibabaa doktor mi vraví, že ta výška vypadá vážne na 2 detičky, lebo takúto hladinu mavajú babenky tak cca 13-14 den
26. sep 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzanka7834 @walta @pici dievcata,nepraskali vam foliky pocas stimulky?no mne zjavne praskol...zrazu mokro a nepocikala som sa :unamused:
26. sep 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica noo uz piatok,dufam,ze to bude vsetko v poradku...vy ako pokracujete??
@majca55 no to bolo asi psychikou teeda,kedze sa hned na prvy sup uhniezdilo,vyyborne :wink: musite mat domka veliku radost
26. sep 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 my idemem v piatok na tu konzultaciu a potom sa uvidi ako dalej :slight_smile:
26. sep 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 hrozne veľku a mm ani nehovorím :slight_smile: :slight_smile: už nič nesmiem vraj robiť :slight_smile:
26. sep 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no to budeme piatok na seba mysliet :wink:
@majca55 to verim,ze musite mat obrovsku radost a jasne,ze nic nerob,naco,az potom neskor,ked uz bude poriadne uchytene a v bezpeci :wink:
26. sep 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 to si pis :slight_smile: to by si eventualne mohla ist uz v stredu na IUI,nie??? drzkam palceky,aby bolo vsetko O.k a hlavne aby bolo uspesne...a nezabudni testujeme az na 14 den :slight_smile:))
26. sep 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 presne tak a vpiatok vám babulky držím palce teda päste :wink: :wink:
@cmelica :astonished: :astonished: :astonished:
@zabka60 :astonished: :astonished: :astonished:
26. sep 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 Dakujem moooc!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa no zarovan aj trosku bojiiim :slight_smile:
26. sep 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica neboj oni vedia čo robia :slight_smile: :slight_smile: jasne že sa bojíš ja som sa tiež vždy bála a teraz budem ešte viac :astonished: :dizzy_face:
26. sep 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 zbytocne ti hovorit neboj sa :slight_smile: je to uplne prirodzene,ale veriim tomu,ze to pekne dotiahnes az do krasneho konca :astonished:
26. sep 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica neviem ako to bude minule som mala stredu sono a sobota bola nasa,tak neviema ko teraz,ved uvidime....mojka musime byt uspesne :wink:
26. sep 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 musime!! v prvom rade chceme a verime ze to tak bude...ine si ani nepripustam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. sep 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujem zlatino :astonished: :astonished:
26. sep 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nieje zaco!!!prajem ti to a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 takze srdiecko moje, 10 rokov od zaciatku chodenia znamena tento rok jedine... ze sa Ti v brusku objavi drobcek, na ktoreho cakate uz tak dlho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@zuzana151 jeeej Zuzanka, mas nadherne brusko. Kolegovia podla mna hrali Tvoju hru, lebo neverim, ze by niekto uveril, ze toto nie je krasne tehu brusko :wink:

@zuzancek22 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zuzulienka ja sa taaaak tesiiim!!! Potichucky, potajomky, ale veeeelmi!!! A Hcg krasne rastie :slight_smile:

@sijust no ja som udajne mala az 19 folikulov a to sa doky cudoval, ze v nich iba 9 vajok. Tak ale vidis, stacili :wink: Ono ked uz vacsina folikov dorastla do dostacujucej velkosti by asi nemalo zmysel stopat ma dalej hormonmi... Drzim palce a hned sa ozvi :slight_smile: A hlavne nezabudaj, aj jedno jedine niekedy staci na krasne babatko :dizzy_face:

@adikasala nahody neexistuju, to iste som napisala aj Magdalenke :slight_smile:

@majca55 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@tinasc mna okrem casovej tiesni k IVF presvedcila nasa walticka. Teda, skor jej drobuliatko :dizzy_face: Velmi ma to povzbudilo aby sme sa do toho dali bez obav. A fakt sa mi zda, ze to ma nieco do seba, ja som bola v kontakte s 3 babami, co sme to podstupovali naraz a vsetky 4 sme dostali krasnu spravu :dizzy_face:
26. sep 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust fiha, a si si ista, ze si si necikla? :wink: Ja som si stale myslela, ze ked praskne folik, tak ta tekutinka ostava v maternici a nevytecie tak, aby bolo mokro... Aspon mne sa to nikdy nestalo. Neskusila si zavolat do CARu?
26. sep 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj no pekne ešte aj mrcha sa umudrila :grinning: počkaj neskor bude aj surodenec pre slečnu a prirodzene :wink: :grinning:
26. sep 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moja doktorka ma 2týždne dovolenku a ja už beriem clostil pred iui zastupuje ju dr maršík trochu mám strach že aký bude :unamused: nepoznate ho niekto?
26. sep 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzancek22 Zlatinko moje tak sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: srdečne ti to prajem!!!!! júúúj normálne aj mňa nabádaš aby som to i ja skúsila ..tfuj,tfuj,tfuj..pre šťastie :wink:
26. sep 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 No inú správičku som ani nečakala,hned ked som prišla z práce tak som letela na MK čo je vo veci :wink: :wink: :wink: a krajšiu správičku som ani sa nemohla dočítať :slight_smile:
26. sep 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ááá :fearful: :fearful: :fearful: tak to znamená ,že plodný rok je 10 :grinning: :grinning: :grinning: tak to inak ani nemôže byť ,som sa potešila :sweat_smile:
26. sep 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 to je naaaaaaaadhera, ja sa fakt tam moc z toho tesim...dalsia tehulkaaaaaa, jupiiiiiiiiii :slight_smile: len to najlepsie prajeme :slight_smile:
26. sep 2011 o 18:49  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust zlatik. tak mne asi nie... teda nic take som nebadala...
26. sep 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 urcite ano... drzim moc palce
26. sep 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust mojinka zlata...no je mi tak striedavo-oblacno, raz lepsie, potom horsie....teraz ma trapi aj krvny tlak...raz ho mam strasne nizky, dnes napriklad velmi vysoky...tak budem musiet to odkonzultovat s dr, co si o tom mysli..hlavne mi to nerobi dobre, citim sa taka o nicom...ale nejdem sa stazovat, ja pre moje malicke vsetko vydrzim....tesim sa co mi napises zajtra...ty moja coskoro buduca tehulka :slight_smile:
26. sep 2011 o 18:54  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 kedy letite zuzik? ozaj a rodit planujes tam , ci tu?
26. sep 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj ja sa priprajam ku gratulacii....velmi sa tesim, ze dnes som sa dozvedela o dvoch dalsich nasich tehulkach....moc, moc vam to vsetkym prajem a prajem hlavne nech je vsetko len a len dobre :slight_smile:
26. sep 2011 o 18:56  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 necikla som siiiii :angry: :grinning: ja neviem,co sa stalo....nevolala som do H.ved rano tam idem,uvidim,ale uz by mi mohol povedat,ze dost...este si mi zlatik zabudla napisat,ze kedy ste mali pohovor s embr.kujeem :wink:
@hope2011 mojinecka,tak sa mi liec...dufam,ze to bude ok,aby si si mohla uzivat tehulkovanie,raz chrbat,potom dutiny,teraz tlak...moje uz je toho akurat dost....myslim na teba,zajtra dam vediet... :slight_smile:
@pici dufala som,ze ty mi poradis....ved ty si tu taka nasa doktorecka :slight_smile: neviem co to mohlo byt,som rada,ze zajtra idem na sono...
26. sep 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 a este som sa chcela opytat, vy ste mali vklad dvoch embrijok??? ked pises, ze hcg vyzera na dve babatka? to je ale kraaaasne ak budu dve:slight_smile:
26. sep 2011 o 19:15  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok