• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@alibabaa zevraj dobra kniha murphy sila nasho podvedomia
26. sep 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici ved sa tu pomalicky na to motam ako tu baby o nej pisu :slight_smile: tinasc vraj nasla prechodkynu sily na nete. ze sa da stiahnut... a mozno nakoniec skocim do knihkupectva a kupim si tu silu...
26. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka7834 ako to dopadlo s tym citronom? som zvedava.. ci to vobec ucinkuje ..
26. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa alebo moc nasho podvedomia.. to je presny nazov. mne to kamos odporucil... neviem ci mam chut na take zvasty... ja verim predovsetkym v seba a zatial mi to bolo prd platne :D xixix
26. sep 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici teraz neviem, co ti bolo prd platne.. ty si to citala?
26. sep 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa nie... necitala... hovorim ze asi by som mala, lebo doteraz som verila v seba a nejako nevydalo :D ale nevedela som ze baby pisali o tejto knihe?
26. sep 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no to som nechcela povedat.. ze tvoje myslenie bolo na prd.. tak som to potom dobre pochopila :grinning: len som si nebola ista.. asi tak zo 6 stran dozadu si tu baby pisali tinasc a este tusim apolenka ..
26. sep 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa aha tak to mi nejako uslo. ked sem obcas pridem po celom dni tak necitam vsetko dozadu... a potom mi unikaju sem tam aj velmi dolezite info :D
26. sep 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici
@alibabaa babulky áno písali sme si o tej knihe :wink: odporúčila mi ju @adikasala a je fakt suprová môžem odporúčiť :dizzy_face: ja som taká nedôverčivá,ustráchaná a po prečítaní tejto knihy si fakt začínam veriť,knihu si objednala aj @tinasc
behla som do hkíhkupectva, nechcelo sa mi čakať na kuriéra kedy by mi ju doniesol :grinning: a som si ju kúpila ,teraz je nové vydanie a u nás v preklade sa volá SILA-od Rhondy Byrneovej :wink: :wink:
Krásne vysvetlené(,ako pre mňa ) :grinning: ved @pici viež že ja som o IVF doteraz neuvažoval :fearful: :confused: a?? :wink:
27. sep 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa
@pici aj pre ostatné viac o knihe ... www.thesecret.tv.

Inak dobré ránko!!!!
27. sep 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bre rano baby...tak tato tema sa konecne rozhybala superrrrrrrrr uz ostava aby aj my netehotne sme sa k vam pridali :slight_smile: takze sup sup tehu bacile posielajte o dusu :grinning: gratulujem vsetkym buducim maminkam...cmag
27. sep 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@majca55 jéééj, gratulujem :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 gratulujem :grinning:

.... ako sa to tu pekne rozbieha :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Ahoj, Dr Maršík je super... ja k nemu chodím, super prístup, jemný, a srandista... Aj sestričku má super.. Ty chodíš tiež na antolskú??? ...to som nevedela... práve zajtra k nemu idem
27. sep 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ahoj zlatko nie nechodím na antolsku ale do iscare a ževraj sa tam vrátil pracovat a teraz zastupuje moju dokinu :slight_smile: si ma potešila že je ok hned som kludnejšia :wink:
27. sep 2011 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dobreeeeeeeeeeeeeeeee ranko
27. sep 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici aj tebeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
27. sep 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 dobre aj tebe... ako sa mame?
27. sep 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici nebudem sa stazovat mam sa fajn. :slight_smile:
27. sep 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 tak to je celkom dobre. ci?
27. sep 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dobre.len aby mi naladu o tyzden v care nepokazili :slight_smile:
27. sep 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ale nikto ti nic nepokazi neboj
27. sep 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka áno, podľa mojich info sa tam vrátil teraz k 1.9.2011 :slight_smile: ale robí aj na antolskej :slight_smile:
27. sep 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky moje, tak konečne som sa dovolala mojej dr. - a spytala sa na vysledky glukozoveho testu, vraj je negativny, hodnota 5,2, vraj som sa vošla do normy :confused: :grinning: ...fuuu a to som sa tak bala, že ako to dopadne, ked ma strašili, že malinka môže byt velka z toho, že možno mam tehu cukrovku :rolling_eyes: ..no a ona je jednoducho cely tatino :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pici Srdco moje a mne až teraz došlo, že ty si tušim spominala, že robiš s vlaskami :confused: ...ja to furt tvrdim, že si ta adoptujem ako švagrinu :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katy33 ano :D robim... nieco musim :D a toto ma bavi...
27. sep 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :wink: si zlatá ale asi mi to je jedno aj tak budem mať raz mimčo :wink:
@majca55 :wink: ďakujem
@pici ahoj mňo ujde to len ten žalúdok mám stále rozhasený tak užívam nejaké megaenzymy, a ty ako sa mávaš???
@apolenka6 teda len niekedy toľko toho popíšete, že sa mi hlava točí heh :wink:
@tinasc nie nie neboj ja tu budem veterán :confounded: :wink:

Inak tak som rozmýšlala, že keby možno išlo všetko o.k. tak by sme pred vianocami chceli skočiť do Iscaru čo a ako, ešte pojdem na nejaké kontroly ku svojej dokyne a k dokymu čo ma operoval tomu verím a dám si od neho povedať tak sa uvidí. Len v poslednej dobe nemôžem spávať spím len 4hodky denne no keĎ nie som unavená mi to ani nevadí.

No milujem práčku požieračku ponožiek keď si robím inventúru , chups :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásny deň bambulky :wink:
27. sep 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aby ja celkom fajn.. tesim sa idem do prahy na par dni s manzelom...
27. sep 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici juu to sa fajne odreguješ supiš si to riadne užite a hádam aj motyka vystrelí :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som si tak išla zajazdiť, ale ešte to nejdem riskovať, ale tak som si v nedeľu fajne pokorčulovala na vodnom diele no supiš :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no keby si nebyvala tak daleko tak by som dosla na ostrihanie :grinning:
27. sep 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak to verim, ze si velmi stastna....a ja sa tesim taaaaaak moc s kazdou tehulkou....:slight_smile:
27. sep 2011 o 12:03  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok