IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
28. sep 2011

@sijust konecne fotka.. lepsie sa mi na teba pozera :D

apolenka6
28. sep 2011

@sijust neviem si to ani predstaviť ako si to budem pichať ,ale ked to zvládli všetky babenky tak aj ja 😠
ráno,večer...fú tak budem PN? rátala som že po vklade áno ,ale aj pred hm,hm,hm? 😕 a to hned od začiatku pich,pich 😅 😨
no aj 200 ečiek je dosť,ale nech je všetko kvalitné a 100% radšej

ursula5
28. sep 2011

@pici no deti som nevypĺňala to je pravda, no oni sú už puboši 😀 8.11. majú 15 😀 😀 😀

apolenka6
28. sep 2011

@pici už baliť? a idete kedy už zajtra? no ved to zvládneš drink-nedrink 😀 pobalíš a možno aj lepšie ako si myslíš 😝 jj dík budem sa pýtať stále dokola..ako rádio ,volala som s @katy33 a mi hovorila,že sa jej zdá,že pred injekc. sa berú aj dáke tabletky ?? 😕 neviem

Inak babulky,som si kúpila ovu testy ,som si ich ešte neskúšala robiť tak že skúsim a kúpim 😨 ,lebo sa mi zdá,že mám pravidelnú ovulku 😕 včera ked som testovala tak nič a dnes už pekná čiarka a zajtra bude určite silnejšia a príde aj mm domov 😀 taká som bola natešená,že mám // na ovu teste, akoby som ich mla na tehotenskom teste som sa vytešovala 😅 😅 😅 som normálna?? 😀
Ked som dávno chodila na folikulometriu 2roky dozadu tak som nemávala vždy ovulku a teraz ju cítim pravidelne,ale aj tak nič 😠 ale aspoň je...som si aj povedala,že ju mám a hotovo aj bez liekov a aj to tak je...lebo v to verím,sila poz. myslenia 🙂 🙂 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@ursula5 dakujem za IP !!!!!!!!

ursula5
28. sep 2011

@apolenka6 neboj zvládneš pichanie aj ja som zvládla pichala som si večer o 19tej a obe za sebou až nemusím 2x na to myslieť 😀

ursula5
28. sep 2011

@apolenka6 áno aj tabletky sa berú pre injekciami, môžeš sa aj mňa opýtať aj ja som múdra ako rádio 😀 😀 😀

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 neboj,to zvladnes...mozes si to aj naraz pichat...ja som si to najskor pichala sama a potom mm...a vtedy ma to vobec neboli...musis byt na pn,aby si bola v klude-fyzicka aj psychicka pohoda...vysvetlovali mi,ze od toho zalezi,ake budu vajicka kvalitne...vies co?mozno aj viac to vychadza...kazdy ukon isiel priblizne o 30 az 50 € hore...zena sa snazi mat dieta,musi si tymto vsetkym prejst,doslova si to dieta kupujes...keby to bolo aspon na 100%ale som vdacna aspon za tu sancu... 😔

tinasc
28. sep 2011

@apolenka6 moja, nič sa ty neboj pichania, aj ja som sa bála a nakoniec som to zvládla, ono psychicky sa treba na to pripraviť na to pichanie, keď sa prvýkrát pichneš, potom to už bude ok... všetko bude v poriadku a budeš mať kvalitné vajká 🙂

sijust
28. sep 2011

@pici kam sa balis?hmm...aj ja chcem ist...sa tu valam ako slon 😒

ursula5
28. sep 2011

@apolenka6 neboj zvládneš všetko a výsledok sa dostaví 🙂 no my sme rátali okolo 1000€ čo mali staré ceny a teraz nás to vyjde 1300€ po zmene takže 300€ to je za mrazenie a poplatok za uskladnenie a ak bude pozitívny výsledok tak už to nepôjde vyššie 🙂

apolenka6
28. sep 2011

Odbehla som ...každovečerný rituál ,sprchovanie 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@ursula5 aj ty chodíš do MT Helios?? dakujem rádio ,už si druhé 😀 aj @pici mi to dnes napísala 😀 tak aj tabletky.....všetko ako ma byť 😀
@sijust že naraz a dve!? 😨 😖 bojim bojim..ale výsledok je oveľa vyšší ako pri IUI ,tak za to to stojí,veru zostanem ja pekne doma,toľko penazí nech to je všetko ako má a nič nepokazím 😕..

@tinasc ved to ,už sa bojím a ešte nemám ani žiadosť,ale už sa na tom pracuje 14.10 idem na to!!podpíšem všetko,len nech to už je 😉

ursula5
28. sep 2011

@apolenka6 áno aj ja chodím do Heliosu MT, mám to najbližšie 😉 všetko zvládneš uvidíš my sme začínali 19.8. s tabletkami a teraz som čakateľka na výsledok 🙂
preto som Ti napísala to rádio sa mi páčila odpoveď @pici

apolenka6
28. sep 2011

@ursula5 no ved aj aj som tam chodila pred pol rokom som tam bola 3x na IUI... a teraz ked chcem ísť na IVF tiež tam ,bola som spokojná
Ja to mám rovnako daleko do MT ako aj do BA ,ale na MT som počula lepšie ohlasy tak preto sme tam začali chodiť...že vraj v BA je to ako na bežiacom páse,ale nemusí to byť všade ved tam je vela centier
Ked podpíšem 14.10 žiadosť rátam,že o mesiac by to mohlo byť schválené...a kedy sa vlastne začínajú brať tabl. a pichať? pred MS alebo po?

sijust
28. sep 2011

@ursula5 ahoj moja,mozem sa prosim spytat...ako ti robili tu anestezu?len injekcia alebo aj nahubok s plynom?a ako si sa preberala?dakujeem 🙂 kedy budes vediet vysledok?drzim moc palceky...ja chodim tiez do H. 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@sijust a ty kedy ideš na punkciu či ako sa to volá?? 😕 😀 a máš poisťovňu akú a kolko trvalo schválenie??

pici
28. sep 2011

@apolenka6 zlatik zalezi aky fasujes protokol. ked kratky tak niektory den menzesu.. ked dlhy .. par dni pred menzesom...

pici
28. sep 2011

@ursula5 to fakt? to by som netipla :D vyzeraas dost mlado

pici
28. sep 2011

@sijust idem balit na predlzeny vikend do prahy :D

apolenka6
28. sep 2011

@pici no čo už si po drinku ? 😀

apolenka6
28. sep 2011

@apolenka6 a nevieš podľa čoho sa určuje dlhý a krátky protokol?? 😕

apolenka6
28. sep 2011

@pici to patrilo tebe a nie mne 😀 už som mešuge 😝

majca55
28. sep 2011

@ursula5 ahoj žilinčanka aj ja som 🙂 tiež mám pubošov a chceme bambulku 😲 😲

majca55
28. sep 2011

@pici juj závidim ti ja som bola tiež 🙂 u pincasu pivko a tatarák mnamky 🙂 uži si to lebo z bábetkom tak skoro nepojdeš 😲

pici
28. sep 2011

@apolenka6 neviem milacku... myslim ze podla diagnoz...
@majca55 uzijem sa.. manzel potrebuje par dni volna tak sa fakt velmi teisim... a budem aj s babatkom chodit, ja som aktivny typ :D

majca55
28. sep 2011

@pici ved jasne ja tiež ale ked budeš za chvílku tehulka tak sa musíš šetriť 🙂 ved to máš za chvílku moja 😲

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 ten pincas v Prahe ešte je??? my smm sme tam boli pred mesiacom a svokra nás tam posielala,že tam máme ísť že ked ona bola pred 20rokmi tak tam chodila 😕 a ja,že ved ked to bolo tak dávo tak určite to tam už nie je ani som to nehľadala 😅

pici
28. sep 2011

@majca55 ano prave preto sme si prahu naplanovali teraz... lebo potom budem oddychovat :D

apolenka6
28. sep 2011

@pici no tak to som zvedavá..čo si myslíš do konca roka stihneme IVF ? ked to toho 14.10 požiadam ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre