IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 ved aj ja vždy som to velmi prežívala a povedala som si dost a netreba na to mysliet ist dalej ako keby sa nič nedialo a potom sa uvidí 😉

cmelica
30. sep 2011

@tinka9075 aj ostavas PN??

tinka9075
30. sep 2011

@cmelica ja som na pn s kolenom a ked sa podarí tak ju zruším a novú mi napíše gynekolog lebo budem na rizikovom a v robote nik ani len netuší čo zamyšlam ved už teraz mi volajú kedy prídem no to bude šok pre nich ked sa podarí a poviem že už neprídem 😉

majca55
30. sep 2011

@tinka9075 vieščo ja som to tak teraz brala ani som neverila,že sa to podarí tie dva týždne som robila všetko len aby som nato nemyslela 🙂 a šup a som tehu 🙂 len až všetko beží ok dalej v pondelok sono 😵

cmelica
30. sep 2011

@tinka9075 u nas vpraci sa uz teraz hovori ze som tehu... a to len preto,ze som po 3 rokoch marodovala a zmenila tam pracu...kaslat na pracu a hlavne ludi v nej...hlavne ze my budeme vysmiate 🙂))))

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 no to si už o krok dalej nie je dobré na to mysliet lebo potom sa nepodarí ale ja si hovorím podarí sa a pôjdem dalej nejak to cítim že sa to podarí neviem uvidíme 😎

tinka9075
30. sep 2011

@cmelica presne tak nech si myslia čo chcu ale ja im to aj tak nepoviem ked donesiem pn od gynekologa tak poviem že mi zistili cystu a idem na operáciu klamat sa nemá ale budem musiet 😉

cmelica
30. sep 2011

@tinka9075 presne tak...aj ja budem na pn koli chorobe 🙂 no a teraz sa s vami lucim kocky...idem do tej pakarnicky 🙂 papa

tinka9075
30. sep 2011

@cmelica ahoj to ideš na nočnu?no nezavidím

cmelica
30. sep 2011

@tinka9075 hej nocna...papa

tinka9075
30. sep 2011

@cmelica tak budem na teba mysliet aby ti to rýchlo ušlo 😉

majca55
30. sep 2011

@tinka9075 ajja som klamala v robote snád to nepoviem všetkým a nepodarí sa 🙂 som tocho.teraz čakám na pondelok čo uvidia a potom o dva týždne by už malo byť srdiečko až potom si vydýchnem aj ked viem,že to naj bude ked bude doma v postieke 🙂

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 netreba hovorit dopredu ja som to zažila ked som bola tehotná tak to vedelo vela ludí a potom som potratila a všetci ma lutovali a ja o ich lutostivé pohlady nastojím 😉

majca55
30. sep 2011

@tinka9075 presne ajja a potom som sa velmi zle cítila ☹ teraz chodím akože na ženské kontroly mám nejaký problem 🙂

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 ved ja tiež poviem že marodim mám ženský problém len ja budem musiet byt na pn lebo som viackrát potratila ale zapierat budem až kým nepocítim pohyby 🙂

majca55
30. sep 2011

@tinka9075 ja tiež neviem kedy to poviem ale ja robím ešte 😉 nehovorím nič nikomu

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 ešte času dost ale musí to byt super pocit ked vieš že si tehotná a v robote to nik ani len netuší 🙂

majca55
30. sep 2011

@tinka9075 je mám to tam totálne na háku 😀 teraz su hrozne nervy ale ja nemám vobec vieščo ja som od toho IUI uplne vpoho strašne super som mala pocit ked mi ho dr.Gaťová robila a odvtedy super 🙂

apolenka6
30. sep 2011

Ahojte dievčatá 🙂 dostala sem sa sem ,až dnes..Včera prišiel mm a mali sme dlhokánsky rozhovor o IVF 😨 som mu to oznámila ako som sa rozhodla..no najskôr to vyzeralo,že z toho nič nebude tento rok až ,na jar ..peniažky nám akosi nečiahali 🙄 ale nakoniec sme to prerátavali čo a ako by sme to vyriešili...ááá????...ideme na to!!!!!!! 😵 😵 😵

tinka9075
30. sep 2011

@majca55 mne ho bude robit docent Tomáš aj dnes ked som bola u neho na sono tak sme kecali tak som mu hovorila že by som bola rada keby mi robil iui on a povedal že dobre ja mu verím je to fain človek ja dr.Gatovú poznám ona je super doktorka len škoda že sme ju nepoznali skôr my sme chodili ku Krajkovičovi ale ten nás sklamal a raz sme boli aj u nej 😉

majca55
30. sep 2011

@apolenka6 hurááááááá teším sa stebou a vinde preto,že ste všetko tak pekne porátali 😲 kedy teda začínate?

apolenka6
30. sep 2011

@zuzancek22 už som si zohnala mail na moju poisťovňu a ked už vypíšeme žiadosť tak potom sa budem informovať..či už je to schválené 😀

apolenka6
30. sep 2011

@majca55 no 14.10 ideme na pohovor a vypísanie žiadosti a potom záleží kedy nám to schvália 🙄 a dakujem 😉 !

apolenka6
30. sep 2011

@ursula5 no ked už bude tá dlhá cesta bude dobre..dnes ma akosi premohol trolinka strach 😕 ale zvládnem to 🙂

ewulkazt
30. sep 2011

@cmelica Dakujem 🙂 no my chodíme do ginfivu teda ja viac menej ešte stale k svojmu gyntovi, ale on tam poslal manžela no a tam by som mala ísť na IUI v piatok by som mala ísť na tu folikulometriu tak mam trochu obavu či to bude vsetko v poriadku. V piatok idem prvý krát v pondelok druhý krát a potom ešte raz ti ale ešte neviem kedy .... A ty uz sa ako dlho pokusas ?

apolenka6
30. sep 2011

@mirka2010 áno pamätám si tú fotočku kde bol havinko 🙂 ty si tam mala šiltovku ..tuším ? 😕 🙂

apolenka6
30. sep 2011

@aby nie žiadosť nemáme ideme až 15.oktobra na pohovor a aj ju vypíšeme...len verím,že ju schvália....ozaj môže sa stať že by ju neschválili??

majca55
30. sep 2011

@apolenka6 tak držím palce nech žiadosť čo najskor schvália a všetko dobre dopadne 🙂 😵

apolenka6
30. sep 2011

@alibabaa No ja som dnes volala do CAR či by som si mohla ja o žiadosť IVF požiadať sama v poisťovni ..ušetriť čas ,pokedy sa tam my dostaneme 2tt 😒 ,ale ,že to vypisuje lekár a ten to posiela z centra ..a tebe koľko trvalo schválenie?!

apolenka6
30. sep 2011

@sijust ako si dnes dopadla? bola si na sono? kedy bude punkcia... 😕 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre