IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
2. okt 2011

@dasaa ahoj!!a kolkaty den si po IUI??ked ides 7.10 na kontrolu,netestovala si skoro??

dasaa
2. okt 2011

@cmelica Ahoj na zakrok IUI som bola 23.9 a test som si robila 1.10 (je to 8 den).Dr.Gatova mi hovorila ze po tyzdni si ma urobit test

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa dolezite je, ze ste sa rozhodli nieco pre to, aby ste mali babatko spravit a to je to najdolezitejsie....uricte sa to podari, treba verit a ako dlho sa snazite???

apolenka6
2. okt 2011

@mirka2010 no ja mám dobrú pamäť,ale čo si mám zapamätať tak na to nie 😀 😕 čo už so mnou 😔 tak ty už domka pripravená na materskú...júj sen každej snažilky 😵

cmelica
2. okt 2011

@dasaa ja som brala utros az do krvy...skus testnut az ten 14 den,je malicka pravdepodobnost,ze by ti uz testik ukazal //...prajem vela stasticka aby na na 14 den uz boli na testiku // 🙂 🙂 🙂 Drzim palceky 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@apolenka6 no veru, to mas pravdu, sen asi kazdeho byt domka v klude, aj ked mne bolo v praci dobre...ja rada pracujem a urcite mi to bude aj poriadne chybat...hlavne ked si uvedomim, ze na tak dlho tam nebudem...sa mi s kolegynami aj dnes snivalo....no som ja tuk, tuk 🙂🙂🙂 ale malicky je to najdolezitejsie a samozrejme jeho zdravie...takze je to dobre ze sme domka a budeme v klude 🙂 a ty sa ako drzkas???

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 snazime sa uz 5-rok a stale som verila ze sa to podari.Ked mi meskal niekedy menzes hned som isla kupovat test a som si ho stale robila a stale som bola sklamana.

dasaa
2. okt 2011

@cmelica joooj keby si mala pravdu a dakujem za podporu

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa tak ty si testovala tak skoro???? juuuj, to si myslim, ze nie je sanca, aby ti testik uz ukazal dve cíarocky, tak ako ti pise cmelica, tak to naozaj treba testovat az na 14 den....a odporucam pockat naozaj az na tento dnik....to som ja nevedela, ze ty si takto skoro testla....takze jasne, ze treba utros dalej brat...to bez zavahania 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@sijust ja idem do Helíka 15.10 až 😕 to ty už budeš mať po vklade a pekne krásne hladkať bruško 😉 no nie je nemožné aby sme sa náhodou nestretli ,ja tam budem tiež potom častejšie..hm,nebudem ved ešte nemám schválenú žiadosť 😖 a až potom budeš tam chodiť na sono 😉 koľko mrňusov so chceš dať vložiť 😕 ? zajtra aj ja budem čakať správičky 🙂

cmelica
2. okt 2011

@mirka2010 ahoj!!!citam, ze 4D sono dopadlo na vybornu a bol to neopisatelny zazitok 🙂 🙂 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa 5 rokov, to je velmi dlho...super ze ste sa na to uz dali....uricte vam pomozu a coskoro sa dockate....a prestanu vsetky sklamania, uvidis....a aky mate vlastne problem??? urcite ste si presli vysetreniami?

cmelica
2. okt 2011

@apolenka6 Drzkam palceky aby ziadost bola cim skor schvalena 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@cmelica ahojky, no ano....bolo to nieco prenadherne....boli sme tam aj s manzelom, aj mojimi rodicmi, cela rodinka a dr Gallo bol uzasny....velmi pekne sa nam venoval a mali sme vsetci z toho neskutocny zazitok...aj ked malicky si viac menej spinkal,....nemal svoju hodinku, ale vobec to nevadilo.....vidiet ho bolo pre mna ako zazrak....som vdacna dnesnej dobe, ze sa to da,......vsak pockaj, coskoro uvidis 🙂 velmi ti to a aj ostatnym prajem 🙂

cmelica
2. okt 2011

@dasaa 5 rokov?my uz 7 a Kajko povedal,ze je to veru dost na to aka som mlada...my teraz cakame na vysledky z krvy a spermiogramu...

apolenka6
2. okt 2011

@mirka2010 no ja som nažhavená na IVF 😅 všetko by som chcela rýchlo,rýchlo ,ale čas neposuniem 😕 tiež som ťuk,ťuk 😀 už som to tu spomínala obj,som až na 15.10 budem hltať každú informáciu od dr. a hned podpíšeme žiadosť..hádam nás nebude prehovárať aby sme počkali.... 😠 😅
No ved doma je aj dlho a preto ti chýba aj práca a ked je ti tam dobre tak o to viac 😉

cmelica
2. okt 2011

@mirka2010 Dakujem 🙂 🙂 🙂 si zlata 🙂
tak aj s rodicmy??tak to musel byt naozaj zazitok 🙂 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@cmelica dík ,len nech už to je,ale čo ved bude 😠 😀

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 Som prekvapena lebo Dr.Gatova mi hovorila ze uz po tyzdni si mozem urobit test

apolenka6
2. okt 2011

@aby no ved to toho sa nebojím,len času troška 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@cmelica ano, velmi som chcela, aby si to pri uplne prvom vnucatku uzili s nami.....ale najviac som bola dojata aj tak ja 🙂 ach, co uz....milujem ten nas pokladik nadovsetko 🙂

cmelica
2. okt 2011

@apolenka6 nebojkaj bude a uz coskoro...ani sa nenazdas a pojdes na vkald 🙂 🙂

mirka2010
2. okt 2011

@apolenka6 tak verim, ze naozaj co najskor sa vase ivf podari a budeme si uz len pisat ako sa ti tehulkuje.....je to super, ze mame tieto moznosti....a verim a moc ti to prajem, aby to konecne vyslo.....urcite sa to na prvy krat podari....isto verim, ze tomu veris aj ty, vsak?

dasaa
2. okt 2011

@cmelica Drzim vam prsteky aby vam vysli vysledky ok. 😉 Ano 5 rokov a to dobre ze som si zmenila svojho gynek.Ak mozem vediet uz si bola na IUI?

cmelica
2. okt 2011

@dasaa ano bola som minuli mesiac,zial neuspesnom...my sme pre tym 1 nestihli konzultaciu tak to podstupujeme teraz 😲 aspon si nas poriadne preklepnu a budeme vediet na com sme...Dakujem 🙂 🙂
u vas je v com problem??

mirka2010
2. okt 2011

@dasaa no neviem, sa mi to zda az take nerealne, lebo jasne sa vzdy ma robit test az na 14 den...aj ostatne kocky to tu mozu potvrdit a aj tie, ktore chodia do heliosu....tak este pockaj....kontrolu mas este daleko, takze naozaj skus testnut az neskor...za to nic nedas 🙂 drzkam moc palce a daj vediet 🙂

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 ja som v poriadku ale moj manzel niektore spermije nemaju taky tvar 😢 ako by mali mat.

apolenka6
2. okt 2011

@mirka2010 veru je to zázrak čo už sa dá všetko dokázať ...dakujem ,určite sa to podarí aj ked teraz sa až tak nezamýšlam nad výsledkom 😕 idem pekne po poriadku podpis.schválenie,pohovor..a pich,pich a potom už sa budem hlboko zamýšlať nad výsledkom 😀 😀 ťuk,ťuk 😕 ale verím tomu určite 😉

dasaa
2. okt 2011

@cmelica tak ze sa chystas na druhe IUI?a mozem vediet aky problem je u vas?Moj manzel ma nezbedne spermije 😎 niektore nemaju taky tvar ako by mali mat.

dasaa
2. okt 2011

@mirka2010 tak to mas pravdu ja pockam a neskor si urobim test.Dam vediet.A aj vy sa drzte aby ste boli zdravucky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre