IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
3. okt 2011

@majca55 to je mi luto. aj by som ta objala.. tak iba taketo virtualne ... srdiecko ... drz sa . a kludne poplac, bude ti lepsie..
alebo ako vravi moj muz, len si poplac, budes menej cikat 😅 😕 (dufam, ze aspon uskrn som na tvojej tvari vycarila)

sijust
3. okt 2011

@majca55 teraz ma napadlo,ja som bola tiez dnes u Krajka na sono...nesedeli sme nahodou oproti sebe?cca 7:45 😕

majca55
3. okt 2011

@sijust ano teraz si trošku spomínam hned ste boli na začiatku pri dverách že?

majca55
3. okt 2011

@alibabaa dakujem moja veru vyčarila 🙂 už ma bolia a štípu oči ale idem dalej ja si tam pre tu moju bambulku pojdem 😉

majca55
3. okt 2011

@tinka9075 dakujem moja nevadí myliť sa je ludské 😉 tak ti zajtra moc moc držím palčeky 🙂 😲

tinka9075
3. okt 2011

@majca55 dakujem aj sa na zajtra celkom teším ja budem držat palčakpotom tebe neboj podarí sa a budeš mat krásnu babulku 😉

majca55
3. okt 2011

Prosím vás za kolko by som mohla dosť mrchu po vysadení utrosu?už dnes som nemala. 😉

sijust
3. okt 2011

@majca55 ano,ano...vidis...keby som bola vedela,ze si "domaca"tak sa ti prihovorim...no skoda...mrzi ma,ze vam to IUI teraz nevyšlo,ale do tretice sa to urcite podari 🙂 ja som dostala mrchu aj napriek utrosu,v den ked bolo sono a krv...

ursula5
3. okt 2011

@majca55 tak to nevyšlo, to mi je ľúto, koľko si mala HCG keď bolo nízke ja som po IUI po vysadení utrošu dostala za 2 dni mrchu, tak sa drž moja neboj ďalší pokus vyjde 😉

majca55
3. okt 2011

@sijust no škoda boli by sme hodili reč 😉 až teraz ked sa poriadne dívam na fotku som ťa spoznala ale ja som mala zleho tušáka tak som bola nervozna ☹ som rada,že máš folíky tak vstredu na teba myslím a držím palce 😉 verím tomu že do tretice všetko dobre ak inak nepojde idem aj do IVF 😉

majca55
3. okt 2011

@ursula5 verím tomu dnes bolo už len 7 ☹ ale idem hned dalej vyplakaná už som tak bojujeme 😉

alibabaa
3. okt 2011

@majca55 ja vzdy az 5-ty den... ale doktor sa cudoval a povedal, ze obycajne tak o 2-3 dni

ursula5
3. okt 2011

@majca55 tak držím palce do ďalšieho boja, ja som plakala trošku v nedeľu keď som začala špiniť a našla som si aj kr, ale už ma som kľudná že to mohlo byť uhniezdenie 😉 tak čakám ďalej a odpočívam viac ako predtým

majca55
3. okt 2011

@alibabaa díky moja lebo už rátam keby by mohlo byť druhé IUI 🙂

majca55
3. okt 2011

@ursula5 veru šetri sa kedy ideš na sono alebo testuješ?ty si PN že?

ursula5
3. okt 2011

@majca55 áno som na PN chcela som ísť do práce aspoň na dve hodinky počas vychádzok ale som to tento krát vzdala na krv mám ísť až 10.10. čo bude 16 deň po vklade 🙂

majca55
3. okt 2011

@ursula5 ja premýšlam o tom či nezostanem doma po druhom IUI 😵 tak to máš za chvílku držím palečky 😲

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 hore hlávku moja,zvládneme všetko..ja som mala toto isté po 2 IUI 😒 neviem prečo sa to stáva a teraz som rozhodnutá ísť na IVF 😉

apolenka6
3. okt 2011

@sijust tak to sa teším ,v stredu budú už "náboje" vonku 🙂 a potom už budeš odratávať deň vkladu 🙂 že posledné pichanie 😝 ja ešte nepichám a ani nič nemám zatial,ale by som brala posledné pich,pich 😀 nevadí,že je ich menej,ale kvalita bude na 100%

apolenka6
3. okt 2011

@alibabaa no ja už budem mať vtedy aspoň žiadosť podpísanúúú a budem čakať 😵 😵 a dlhý protokol sa pichá pred menzes asi a potom sa čaká na dalšiu mrchu a vklad či ako to je??

apolenka6
3. okt 2011

@pici haluz,nehaluz keby to bola pravda nám by to len vyhovovalo 🙂 nie?? 😉

apolenka6
3. okt 2011

@mirka2010 len si to užívaj 🙂 🙂 potom to bude ešte krajšie..tak si to ja predstavujem 😉

pici
3. okt 2011

@apolenka6 ano .. jasne ze vyhovovalo... treba davat pozor na chripku

apolenka6
3. okt 2011

@katy33 tak mamka má 100 rôčkov ,ked má 100 ročné knihy? 😕 😀 ale nie chápem,už sa teším ked sem dáš výtvory 😵 potom ti aj ja dám upliecť, ak budú krásne vypletačky 😀 ale ty si šikulka naša!!! 😉
Neboj ,všetko dobre dopadne a malá príde na čas ako má,nestresuj sa zbytočne 🙂 a ved to si moc nepribrala 12 kg je v pohode a to ty viac ako 12 nebudeš mať a aj ked by si mala to potom vybeháš 😵 po schodoch 😅

majca55
3. okt 2011

@apolenka6 presne tak moja ak nevinde druhé tak idem na IVF 🙂

apolenka6
3. okt 2011

@pici ved to jesenno-zimné obdobie je háklivé na choroby 😖 a ja v obchode medzi ľuďmi = nákaza

pici
3. okt 2011

@apolenka6 idem si zazvorovy caj spravit... nic nepodcenujem...

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 ja som aj 3 IUI skúsila anič,ale to bolo hned potom a nebola som na to pripravená ako by som chcela,no ale to nemusí byť tvoj prípad a bude další pokus, tiež úspešný

apolenka6
3. okt 2011

@pici jasné chod,aj ja papám vitamíny ,lebo budem 3 dni na jarmoku vonku stáť a má byť už zima 😖

alibabaa
3. okt 2011

@apolenka6 u kazdej je to ine. niektore maju aj lieky predpisane, ja mam 25dc pichnut diphereline a cakat mrchu. ked dorazi tak 4-ty dc na sono ci krv tusim. nieco z toho. a tam mi potom povedia ako pokracovat.. ale uz teraz mam predpisany gonal900, gonal450, luveris ... nie som z toho bohvieako happy ale zvladnem to nejako...
ja mam teraz taky hlien zvlastny, neviem ci do toho ist.. alebo co.. je taky pretkavany krvou... ako keby som spinila tak neviem dufam, ze to nie je ziadne zle znamenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre