• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinka9075 jasne moja musí sa ved si to už zaslužíme :slight_smile: :astonished:
4. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja reč zaslúžime si to :slight_smile:
4. okt 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 máš krásne fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!! :slight_smile:
písala mi @zuzanka7834 dnes letí za manželom do Londýna ,mám vás pozdraviť :wink: a ked už tam bude zabývaná a aj čas tak napíše ..býva jej aj dosť zle,ale to k tomu patrí :slight_smile: ...čo som mala som splnila a odkaz odovzdala :wink:
5. okt 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka ahoj, no super, daj potom vedieť, ako si dopadla... mrzí ma to s tým lekárom, hmmm, takáto skúsenosť.. :frowning2: ale mne sa napríklad stalo, keď som bola ešte u svojej starej lekárky, že nevidela vôbec vaječník... došla som na druhý deň a bol tam, aj s folíkom - vysvetlila mi to tak, že niekedy sa stane, že tiie vaječníky sú schované za črevami a vtedy to nie je vôbec vidieť... tak neviem, nechcem sa Maršíka zastávať, ale možno.. Ja som s ním spokojná :slight_smile: ..ale každopádne držím päste, tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ďakujeme :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Ďakujem, a z Teba sa tiež teším :grinning: :grinning: :grinning: My tiež ideme do Ďalšej poradne až na prelome október/november... :frowning2: :frowning2: ..ale teším sa na ten morfologický utz, ktorý bude v 20tt :grinning:
5. okt 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 na krv idem 10.10. neviem či testnem sama zatiaľ som nenadobudla istotu a rozhodnutie či to chcem :wink:
5. okt 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 a ako sa zatiaľ cítiš?
5. okt 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc nijako sa necítim, žiadne príznaky dnes je 11 deň a špiniť som neprestala tak neviem čo to značí :slight_smile: neviem či nemám volať no centra a popýtať sa koľko to môže trvať už som trošku zúfala či to prejde alebo to znamená niečo zlé :wink:
5. okt 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 tak dúfam, že to bude to, v čo dúfaš, že to bude uhniezďovanie fazulky... držím palce :slight_smile:
5. okt 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak som volala s Gaťovou zdvihla mi dávku utrogestanu mám vkladať aj na obed ale potom mi nevyjde dávka do pondelka tak začnem až zajtra 3x denne a mám mať kľud čo aj mám tak už neviem či niečo ešte podniknúť, povedala, že to špinenie je úplne normálne pokiaľ nekrvácam :slight_smile:
5. okt 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 a ty si po iui alebo po vklade? a koľko si si dávala doteraz utrogestanu?
5. okt 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som po vklade :slight_smile: 2x2tabletky a teraz mi povedala 3x 2 tabletky
5. okt 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 u nás v centre automaticky po vklade ordinujú 3x2... po iui 2x2... zaujímavé, všade je to iné...
5. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc veru všade je to iné niekde dávajú aj hneď duphaston mne ho dali až na 8 deň keď som začala špiniť, no čo musíme sa spoliehať na lekárov že vedia čo je dobré :wink:
5. okt 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja, naozaj s tebou moc citim....ale tak ako pises, ste na to dvaja, mas skveleho manzela a uricte sa vam to co najskor aj podari....neviem ci si dobre pamatam, ale v statuse si mala napisane, ze mas dve deticky...neviem, mozem sa pliest....velmi, velmi ti drzkam palce, aby druhe iui bolo uspesne a mala si co najskor pokladik v brusku :slight_smile:
5. okt 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 moc dakujem :slight_smile: uricte este nejake pridam...aj malickeho, aby ste ho videli :slight_smile: a ty sa ako citis???? krasne si precitat ze uz si v 9 tt...to je uzaaaaaaasne :slight_smile:
5. okt 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 neostal Ti náhodou utrogestan potrebovala by som len 1 tabletku nevychádza mi to do pondelka dnes mi zvýšili dávku na 3x2 tabletky :slight_smile:
5. okt 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 áno, ja som tiež ten typ, ktorý poslúcha lekárov a verím im :slight_smile: nič iné nám neostáva...
5. okt 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 ahojky, ja mam celu krabicku utorgestanu, ani som ju nenacala, chces ju?
5. okt 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust mojinka, moc, moc na teba dnes myslim a verim, ze vsetko dobre dopadne a napises nam, ze to bolo uplne v pohode...uricte mi daj vediet :slight_smile:
5. okt 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 si z Martina? potrebovala by som aspoň jeden kus :slight_smile: len ako si to doručíme
5. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 kludne mi napis adresu do internej posty a ja ti to poslem v obalke....kedy presne ti to treba? este dnes by som ti to poslala
5. okt 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 a hlavne ci ti naozaj jedna tabletka staci, vypocitane to mas presne?
5. okt 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 no mám brať 3x2 tabletky a to je do pondelka rána lebo idem ráno do heliosu takže potrebujem 30 tabletiek a mám 29 :grinning: no a pošleš mi v obálke? do nedele mám len na ráno v pondelok mi chýba jedna? netreba mi celá krabička stačia mi 4 ks ale ako Ti dám peniaze :slight_smile:
5. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....takze idem sa vam rozpisat a citajte vsetky poriadne .dnes sme mali ist na konzultaciu ohladom druheho umeleho plodnenia kedze som mala dostat mrchu v pondelok a dnes je streda pred odchodom do martina som si spravila test a boli tam dve palicky.oznamila som to aj v centre v martine a tam ma dali hned na sono a vyzera to ze je to na dobrej ceste sice nic nevideli este ale sliznicu som mala 12.5vysoku bolo tam aj zlete teliesko a dokina povedala ze sa tam daco crta a rovno mi aj zablahozelala.zajtra idem na krv dnes mi uz nestihli zobrat a na dalsie sono pojdem o tyzden vo stvrtok a ze tam by uz malo byt daco vydno. takze som stastnaaaaaaaaaaaaaa
5. okt 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@petuska123 gratulujem - držím papce. Oddychuj čo najviac. Koľko ste sa snažili o bábo. Takéto príbehy som už počula že chystaju sa na IVF a predtým otehotneju - bola si uvolnená a rada že idete na pohovor a šup je to tam. SUper!!!!
5. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 tak držím palčeky nech je krvička pozitívna :slight_smile:
5. okt 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petuska123 tak to Ti moc gratulujem, krásna správa :grinning:
5. okt 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok