• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@buba13, @tinka9075. Pripájam sa do skupiny, bola som na 1. IUI v pondelok 3.10.... Vás pred zákrokom pozerali ultrazvukom? Mňa nie, v piatok som bola na kontrole, mala som 2 folikuly - jeden 17 mm, druhý 16,5, v sobotu som dostala vecer pregnyl a v pondelok IUI, tak neviem, či vobec bola ovulácia, pretože ma brucho bolelo v sobotu, ale to mi asi nepraskli, ci???
7. okt 2011 o 13:22  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillianna ahoj mna pred zákrokom pozerali ultrazvukom potom spravili iui a po iui znovu ultrazvuk kde už bolo vidiet aj bojovníkov a doktorka mi povedala že ovulka príde do večera a bola ja ju vždy cítim strašne ma bolely vaječníky takto to prebiehalo u mna držím velmi palčeky :slight_smile:
7. okt 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 držím velmi palčeky ja som po neuspešnom ivf mala sliznicu len 9mm
7. okt 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Ahoj, no to más dobre a kam vlastne chodis? A prosim ta, ake velke folikuly si mala v case pichnutia pregnylu a v case zakroku? Ja chodim do BA na Antolsku. A taktiez sa mi nepacilo, ze po zakroku som ihned masirovala domov, co som tu citala ostatne kocky si pol hodinku polezali. Držim aj Tebe palčeky :slight_smile:
7. okt 2011 o 13:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust a čo to znamená pre mňa že mám 14? ja sa tomu nerozumiem ale stále špiním a aj krv občas
7. okt 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja neviem či je dobre mať 14 to asi nezáleží od toho koľko je sliznica?
7. okt 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillianna ja chodím do Iscare v Martine je tam super foliky som mala v čase pichnutia pregnylu asi 17 a pred iui mali skoro 20 ja som po iui ležala 20minút a potom mi kázali opatrne íst dole :slight_smile:
7. okt 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 uvidíš čo ti povedia ja ti velmi držím palce :slight_smile:
7. okt 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 mne vtedy povedali,ze cim je vyssia sliznica, tym je to jasnejsi priznak tehu....ale nejdem ta dopredu balamutit...pockaj na vysledok a my s tebou....neboj,bude to dobre :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust si zlatá už uvidíme za chvíľu:wink:
7. okt 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj,az zajtra mam volat,rano o 8mej...moje zlaticka,su tam same,bez nas :frowning2: dufam,ze sa im dobre dari...
7. okt 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja ani naznak :slight_smile: ale bolesti sme mali rovnake. na udrzanie si musis pichat injekcie? ja mam ten utrofgestan a tak mi leze na city! ale tak este do 18. hadam... no uvidime. ale ak budem tehotna, tak budem pokracovat vraj. tak to sa tesim. cele rana a vecere v keli.
7. okt 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 aj ja mám utrgestan ale tiež mi velmi nevonia injekcie aj na udržanie tak uvidíme či sa podarí a ked nie pôjdem na dalšie iui :wink:
7. okt 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lillianna nepozerali ma na ultrazvuku v ten den, ked mi robili IUI. Neboj, ony ta tak naprogramovali, ze ti prasknu foliky :slight_smile: po zakroku som 15 min lezala a potom opatrne zliezla a kazala mi lekarka aby som si vylozila hore nohy na dve hodiny, tak som masirovala domov :grinning:
7. okt 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 davas si 2x2 gulicky? to by som skor tie injekcie asi zniesla :sunglasses: na IUI mozes kazdy mesiac? ci aj odpocinok musis mat?
7. okt 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ano dávam si 2x2 v centre mi povedali že ked sa nepodarí môže sa íst na další cyklus je to lepšie než ivfinjekcie pichám do brucha takže žiadna sláva ale dá sa :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak fajn :slight_smile: a pred IUI musis stimulovat s injekciami? lebo kamoska mi hovorila, ze ano a mne dali len clostil, v pondelok som dosla na kontrolu na 12DC a pichli mi jeden pregnyl a v utorok som isla na IUI. Ani hormony mi nebrali. Asi sa to nestihalo :confounded:
7. okt 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 no haloo dufam, ze mas pre nas dobre spravy...
7. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 nie injekcie som nemala pred iui tie čo si pichám teraz su na zriedenie krvi ked mám problémy ja som tiež mala len clostil a potom pregnyl na 12den ako ty viem že niektoré baby ktoré nereagujú na clostil stimulujú aj s injekciami
7. okt 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak fajn. hlavne nech ti injekcie zaberz a budeme mat obe bruska :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 jasné ja vydržím aj nemožné len aby brušká rástli :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj ja vydrzim, ale na IVF sa nechytam. Bojim sa strasne, velmi vela hormonov a mozno som este mlada, tak si s dokrorkou hovorime, ze mame cas :grinning: Inak nenafuklo sa ti brucho? Mne nejako sa nafucalo :frowning2:
7. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 tiež ho mám trochu nafúknuté asi sa tam niečo deje ale máme tie isté príznaky tak dúfam že sa podarí :slight_smile: ja som už bola na ivf dva krát a znášala som to v pohode ale nerada by som šla zase iui je lepšie a je to také prirodzené :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak tam sa nieco deje :slight_smile: super, ze si to nenamyslam :grinning: Aj to, ze je to neprirodzene, ale niektorym ludom nic ine nezostava, ale pre mna je to IUI take neinvazivne a aj prirodzene. Nechcem narkozu. Stacila po laparke v juli :slight_smile:
7. okt 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ved ano iui je ozaj ako keby sme otehotneli doma v posteli môj muž sa smial že musíme íst otehotniet do Martina ale čo narobíme ked to inak nejde :wink:
7. okt 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj mne sa muz smeje, a uz vymysla vseliake divne mena a stredne meno dietata, ked sa podari tento mesiac bude IUI :grinning: Ja som ti taky rehot spustila!
7. okt 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Micka moja, hned nam daj echo, som nedočkava....ta sliznica je prekrasna, aj ja si myslim, že sa tam musi niečo diat :wink: juj, len nam daj hned vediet, modlim sa, aby tam bambulka bola :slight_smile: :wink:
7. okt 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 musíme si držat palce a podarí sa uvidíš :slight_smile:
7. okt 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa volali, že ich ešte nemajú že budú volať hneď ako ich dostanú čo si im nefunguje, ale sa mi to už spúšťa pomaly sa to zhoršuje
7. okt 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 joj keby si mala pravdu to by bola radosť ale už dosť špiním stále je to viac a viac, výsledky ešte nie sú budú volať :slight_smile:
7. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok