• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júna 2017 
@mirka2010 zlaticko,vies preco som sa pytala,ze ci to mate daleko?ci by sa ti nechcelo za mnou prist alebo sa aspon niekde stretnut,ak by si mohla,viem,ze si na pn a samozrejme chcelo sa ti....to je len taky napadik :slight_smile:
9. okt 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no však práve že sú drahý a teraz išli aj ceny hore ale čo už ja chodím ku krajkovi a dr gatova mi robila iui 2 a obidvaja boli a sú v pohode :wink:
9. okt 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatinka ked budes chodit na sono a krv pocas stimulky,tam budes pecena varena..za dva tyzdne som bola 6 krat....a jasne uz mam vybrate mena :wink:
9. okt 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si mne robil Krajko OPU...mne sa pacia...ja si nemozem pomoct...len tie ceny...od 1ho sept.isli zase hore :unamused: a v akom ste teraz stadiu?co riesite?
9. okt 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust teraz ideme ku koordinátorke a potom stimulovať tak som zvedavá čo mi tá koordinátorka povie. ináč tam s nou bude aj doktor?
9. okt 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka a ty dochadzaš niekde od pd? lebo aj ja som z pd
9. okt 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si jeej,tak velky krok,drzim palceky...nie je tam s nou dr.pojdete do tej malej miestnosti,opritu wcku...koordinatorka je velmi zlata,povie ti aky mas protokol,ukaze ti ako sa pichaju injekcie,da ti recepty...vsetko ti vysvetli...a kedy idete?
9. okt 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust o dva týždne ideme a m mám dlhý to mi krajko hovoril a tosa kedy začína nevieš mi povedať?
9. okt 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si uz vies ake budes mat lieky?dlhy protokol sa zacina na 16DC...
9. okt 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no zatial neviem nic pýtam sa len preto že teraz mrchujem a že či budem čakať na dalšiu mrchu lebo ja mám dlhé cykly
9. okt 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no mojinka, zajtra budem aj v nemocnici lebo idem tam odprevadit maminku, ide na operaciu...ale keby sa to dalo zladit, to vies, ze sa rada stretnem :slight_smile:
9. okt 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Fúúúú baby ,ale ste toho dnes popísali ...dočítať vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som sem nemala čas nakuknúť až teraz,boli sme u svokry na hodoch a teraz pečiem gaštany mňam,mňam :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Tak si sa nám ozvala ..stratená :grinning: ,ale to ubieha 11 tt :fearful: tak idete oznámiť tú novinku svokrovcom :confused: som zvedavá na reakciu aj ked iná ako radosť a dojatie nemôže byť :wink: ...si tu mala absenciu ,teším sa ,že si opäť tu ! :slight_smile:
9. okt 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si no ved to ti bude pekne vychadzat...za dva tyzdne mas rande v Heliose,vyberies si lieky a budes cakat na mrchu...ake mas lieky?
9. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 poslala som ti IP :slight_smile:
9. okt 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no ja ešte neviem lieky len som si vybrala tie perá a dá sa to v pohode zvládať tie injekcie?
9. okt 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si asi gonal to bude....jasnee,nic sa neboj...lavou zadnou to zvladnes.... :slight_smile: ja som najskor pichala sama a potom ma pichal mm :grinning: :grinning: jeeej to mi vyslo :grinning: nebojkaj,bude to dobre...len musis pit vela vody...
9. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka tak aj tu sa stretávame :slight_smile: no ja budem určite PN kamoška je tiež kaderníčka a bola na IVF 2x pri prvom nebola PN až po vklade a pri druhom bola PN od začiatku pichania,no nepodarilo sa im to, jej priateľ mal veľmi zlé spermie dobrých bolo,len 1% :fearful: a aj tam hrozilo,že je 50% šanca(smola),že bude dieťa postihnuté :rolling_eyes:
9. okt 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ty chodis do car???kolko ta vyslo cca ivf???nam povedali v iscare,ze cca do 1000eciek :angry:
9. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust zajtra som zvedavá kedy bude vklad tvojich super :wink: vajok,to je zázrakže sú všetky také krásne ani inak nemôže byť ,aby sa neujali :wink: :wink: žiadne zlé myšlienky,ved všetko ide krásne :slight_smile:
9. okt 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust tak super už to máš zasebou tak držím palčeky teraz čakáš na výsledok? a kôli čomu treba piť vela vody?
9. okt 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a čakáš dve či jedno? ked ti 2 vložili? aspoň ti nezostali oplodnené vajká a nemuseli skončiť .....neviem kde ich dajú ak ich nedáš zmraziť :pensive: to je fajn,že sa cítiš lepšie a choroba je na ústupe
9. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 áno idem v piatok 14. písala som,že idem 15,ale som sa pomýlila ved 15 je sobota :slight_smile: a vtedy nerobia pohovor na IVF :wink: tak hor sa do dalšieho boja!!!
9. okt 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici zlatko, lenže keď si na oddelení v nemocnici, kde sú ženy ktoré idú dobrovoľne na upt a my, ktoré sme nechceli o bábo prísť, ale sme prišli... tak to bolí... ale čo presne, netreba už na to myslieť a treba na to zabudnúť...
9. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 presne tak moja tak ideme obidve bojovať :slight_smile: :slight_smile: a tešíme sa na testíkoch // :astonished:
9. okt 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 mojinka,zajtra dam vediet,ci sa tym nasim drobcekom stale tak dari a ci uz zajtra bude vklad :slight_smile:
9. okt 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@si31si dakujem moja,este to celkom nemam za sebou,caka ma vklad a potom dlhe dva tyzdne,ale spravim vsetko pre to,aby s nami bejby ostalo :slight_smile: treba pit vela vody preto,aby si nedostala OHSS-hyperstimulacný syndrom...ale na to ani nemysli....len pi vela vody :slight_smile:
9. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 som zvedavá ,či nám nebude dr navrhovať dalšie IUI,v piatok sa uvidí vo štvrok mám dostať MS :slight_smile:

@sijust tak máš byť v pohotovosti ak by bol vklad zajtra :wink: :grinning: určite sa tešíš ..ozaj neodpovedala si mi ,koľko si ležala po punkcii vajok? oprava napísala som,že po vklade :grinning: a ten je zajtra
9. okt 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 joj prepac moja,asi dve hodiny som lezala...
9. okt 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust v pohode,ved teraz máš toho moc .....a až tak nehorí ,len som to chcela vedieť..tiež,len premýšlam čo a ako bude :confused:
9. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok