• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
Babenky, tak sa majte krasne, uvidime sa zajtra :sweat_smile:
11. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no uvidime, ja som skonstatovala ze ked bduem tehotna pojdem sa na to poinformovat priamo do socialnej poistovne
11. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 :slight_smile: no presne...aj ja mam taky nazor....a ty si to este neplatis???? mozno by bolo dobre si to prezistit, ze by bolo keby v poistovni a mozno je to tak, ze keby si si to uz teraz zacala platit, tak by sa to teba netykalo...ja inak naozaj neviem...lebo fakt, kazdy mesiac tam platim uz dost dlho, by ma nastvalo, keby to islo len tak do vzduchu tie peniaze!!!!!
11. okt 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 neviem ako je to možné... histológia nič nepreukázala, hematológia je v poriadku, akurát som pozitívna na protilátky proti spermiám... tak budem musieť pri stimulke brať lieky... toť vše :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 júúj ja si to platím už 3 roky a začínam 4 rok :confused: vieš ja som už staroplatkyňa :grinning:
11. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka to bude najrozumnejšie ak ti to povedia :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no aj ja mam protilatky preto ideme skusit iui lebo už 2x sa podarilo na clostil normalnou cestou ale odislo tak asi tie protilatky..
snad ked sa to obíde tak bude dobre
11. okt 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dufam ze ano, aj ked kolko uradnicok tolko rozdielnych dopovedi :slight_smile:, uz sa mi stalo ze na tu istu vec mi povedala jedna uradnicka to a druha uplne ine, ja som ti uz taka netrpazliva ohladom tej ziadosti, uz aby to bolo...
11. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka no ved to každá iné povie...to sú naše úrady ..a sú skúpe na slovo ked si má človek pomôcť ...
aj ja som netrpezlivá kedy mi ju schvália a to ju nemám ani podanú :grinning: ale trpezlivosť ruže prináša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a kedy si chces ist podat?
11. okt 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka idem v piatok na to!!!!!!! som objednaná na konzultáciu skôr sa nedalo :sunglasses:
11. okt 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 drzimm palce aby ti o cim skor schvalili ,,,ja uz som zvedava kedy tu moju poslu do iscare...ja ti uz mam aj mena rozmyslene ake by som dala :slight_smile: ty uz tiez ci to len ja som taka sisi ze este nic necakame hlavne ze mena uz viem :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatinka tak treba mať predstavu ,šiši nie si :wink: aj ja mám svoje predstavy ,ale mená nie...nevieme čo to bude :grinning: a tiež nečakám..nebo už sa dočkáš a začneš :sweat_smile:
11. okt 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja idem ja uz asi hajat,,,tak zas na buduce p ocmarame ,,,papa:slight_smile: a pekne sny :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tatinka
@tinasc aj ja idem hajať tak dobrú noc babenky ! aj zajtra je deň
11. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatinka
@apolenka6 dobrú idem aj ja :slight_smile:
11. okt 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 @tinasc ....babulky to jed dobry napad,najdime sa na FB... :slight_smile:
12. okt 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano baby.prisla som vas pozdravit. :slight_smile: hladate sa na fb????
12. okt 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 áno hľadáme :wink:
12. okt 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no nájdime :wink:
12. okt 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 nadávajú tomu že bojové plemeno ale houby bojové no je zlatý také rozptýlenie :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jaaj, tak to sái riadne dlho platis...tak ja verim, ze nam to teda bude platit....:slight_smile: vsak vlada padla...ako sme si vcera pisali, je mozne ze budu mat ine starosti a nie riesit toto....:slight_smile:
12. okt 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj zlaticko, tak ako sa nam citis??? dufam, ze sa malickemu krasne prihovaras :slight_smile:
12. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile: Tak zase som zacala brat lieky Clostilbegyt :slight_smile: A o tyzden na to sa ide na sono tak som zvedava ako to dopadne.
12. okt 2011 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj tak cajik kupeny a poctivo ho pijem :slight_smile: :slight_smile: Ako sa mas a co drobcek ?
12. okt 2011 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojkyyy, tak to som rada....dufam, ze ti cajik chuti, lebo ja sice bylinkove caje nemusim, ale tento je celkom fajn :slight_smile: no my sa mame celkom fajn, tuk, tuk, tuk....skoda taketo pocasie je, ale aspon sa lepsie spi :slight_smile: akurat riesim kociky, pozeram po internete...ale vsetko co sa mi paci, tak stoja okolo 800 euro, ach jaaaaj :slight_smile:
12. okt 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes idem o 18hod. pichnut pregnyl a v piatok na iui držte palce :slight_smile:))
12. okt 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ani ja bylinkove caje nemusim ale je ovela lepsi ako urologycky caj :slight_smile: :slight_smile: Tak to som rada ze sa mate fajn len tak dalej.Och aj u nas je pocasie hrozne.Od rana len prsi a aj chladno je :frowning2: .No mas co robit s vyberom kocikov je ich strasne vela a aj ceny su krasne :slight_smile:
12. okt 2011 o 12:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1ahoj tak skoro ides pichnut pregnyl?budeme drzat palce aby vsetko dopadlo ok :slight_smile:
12. okt 2011 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem pekne... no neviem prečo mi dal že o 18... aj mne sa to zdalo skoro no snad vie čo robi :slight_smile:
12. okt 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok