IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
14. okt 2011

@tinka9075 no aj ja sa už tesím ked testneš 😉 vieščo ja mám tiež dosť roboty my zas chatku budujeme tak som rada,že nemám moc času nato myslieť 🙂 idem spať ráno sono 😎

tinka9075
14. okt 2011

@majca55 ved ti potom napíšem či sa budem tešit alebo pôjdeme ešte raz 😉 no chod si lahnút dobrú nocku 🙂

mirka2010
15. okt 2011

@apolenka6 jasne, budem sa snazit, aj ked je to tazke, lebo dokoncujeme domcek a mame sa do mesiaca stahovat a vobec si to neviem predstavit,ked teraz musim byt naozaj len v klude...ale pre maleho vsetko 🙂

lenisko1
15. okt 2011

ahojte baby, ja som bola vcera na iui tak som zvedava či to vyjde a či vôbec bola ovulka v ten den lebo ja si meriam bazalnu teplotu a dnes teplota klesla :( chcem sa spýtať či aj vám bolo zle po iui.. od vcera mi je akosi zle. Dnes som vstala a točí sa mi hlava a je mi trochu zle akoby od zaludka.. mal niekto tieto príznaky??

majca55
15. okt 2011

@lenisko1 mne bolo v ten den zle hrozne krče som mala v bruchu ale potom už len prsia boleli inak nič 😉

nikaaaaa
15. okt 2011

dnes som 12 den po 2 IUI robila som si test a bohuzial negativny :o(

majca55
15. okt 2011

@nikaaaaa skús až 14 den mne až ten po prvom ukázal ešte nádej je 😉 možno až krvička povie viac 😵

nikaaaaa
15. okt 2011

Ano ale pochybujem lebo od 9 dna mam krce

miminkad
15. okt 2011

@majca55 ahoj,trosku som sa vam sem naburala,ale vtedy si bola aj tehu?ja sice nie som po IUI,ale po IVF...len ma trosku trapi,ze nic necitim,len druhy den predmenstruacne bolesti v podbrusku a krizoch a dva dni neskutocne zavraty..

majca55
15. okt 2011

@miminkad ano bola som tehu ale žiaľ som potratila ☹ teraz sa chystám na druhé IUI?kolko si po ivf?

miminkad
15. okt 2011

@majca55 to mi je luto.v utorok sme boli na vklad.

majca55
15. okt 2011

@miminkad to je ešte skoro moja musíš si počkať 😉 a kolko si si dala vložiť?mala si aj predlžený? 😲

miminkad
15. okt 2011

@majca55 ja viem.snazim sa bubacikom prihovarat stale.dali sme si dve,dve mame zamrazene.nie,predlzeny sme teraz nemali.ze krasne rastli,tak nebolo treba.teba kedy caka dalsie IUI?dufam,ze bude uspesne 😉

majca55
15. okt 2011

@miminkad dakujem ajja tomu verím 😲 hlavne sa šetrí relaxuj a kedy si ideš urobiť test? 😉

miminkad
15. okt 2011

@majca55 sa snazim.nastastie svokra je velmi ohladuplna,aj manzel,tak len relaxujem.velmi by sme chceli,aby uz toto IVF bol uspesne...nad testom som nerozmyslala moc.mozno ani nespravim.zatial neviem.nechcem,aby ma to pokusalo.este je to skoro a ak by bola druha ciarka,tak este moze byt pregnylova.snazim sa babulkam verit,ked som sa vcera dozvedela,ze ich surodenci su uz mrazacikovia,tak verim,ze aj ti v brusku to zvladnu.v nasom CAR totiz mrazia uz az blastocysty..

majca55
15. okt 2011

@miminkad jasne ja tiež premýšlam,že po druhom IUI nebudem testovať až krv a sono nám povie 😉 držím ti moc moc palčeky a uvidíš že bolo úspešné 🙂 a kam chodíš do centra?na sono ideš kedy?

miminkad
15. okt 2011

@majca55 dakujem.aj ja tebe 🙂 my chodime do brna.na sono az keby bol pozti test,tak dva tyzdne potom.aj tak by to skor nemalo zmysel

majca55
15. okt 2011

@miminkad presne tak ja tiež nestresujem s testami len mi by bolo zbytočne zle 🙂 tak to máte dialku riadnu ja chodím do MT 😵

miminkad
15. okt 2011

@majca55 praveze na dialku je to to iste.este lepsia cesta ako do MT pre nas.no a vacsia spokojnost ako v MT.chodis do iscare alebo heliosu?

majca55
15. okt 2011

@miminkad ja chodím do heliosu som spokojná 🙂 tak uvidíme čo nás čaká 😲

miminkad
15. okt 2011

@majca55 my sme tam natrafili asi na nespravneho dr....musime dufat,ze lepsie zajtrajsky 😵 inak mas krasnu bambulku 🙂

majca55
15. okt 2011

@miminkad tak tá keby bola moja to by som chcela 🙂 je bratova zbožnujem ju 😲

lenisko1
15. okt 2011

@majca55 no ja krče nemam trochu cítim podbruško ale neskutočne sa mi toci hlava a je mi na zvracanie. Nemôzem nic cítit kazdá vôna mi vadi...ale neverim, že by to boli tehu príznaky tak skoro po iui...

apolenka6
15. okt 2011

@majca55 ahoj no ako? kolko si mala dnes vajok? bola si dnes na sono nie? 🙂

aby
15. okt 2011

@apolenka6 no to ma mrzí ale neboj už len chvílku počkáš 😉 držím prsty nech je to čoskoro a krásny víkend :0)))

sijust
15. okt 2011

@miminkad ahoj a vitaj 🙂 ja som tiez po ET...bola som v pondelok...mna teda na treti den zacalo pobolievat podbrusko,dnes uz riadne,ako ked zacina ms...a neskutocne ma bolia prsia,ale to vsetko moze byt z utrogestanu...hladkame drobceka a prihovarame sa mu kazdu chvilu,tak dufam,ze s nami ostane... 🙂 uz teraz ho milujeme najviac na svete...tak sa drz,nech vsetko dobre dopadne 🙂

tatinka
15. okt 2011

@apolenka6 ahoj moja, to bolo znamenie ze v ten den ste tam asi nemali ist🙂 neboj nic vsetko je tak ako ma byt 🙂podpisete, odslete a ..mozno sa vam zadari aj bez ziadosti ..

miminkad
15. okt 2011

@majca55 jaj,som uplne myslela,ze tvoja,tak k sebe idete 🙂
@sijust ahoj,dakujem 😉 ja som bola v utorok na ET.druhy den ma tiez pobolieval podbrusok a krize a mala som dva dni zavraty.teraz uz nic,len obcas prsia,ale to moze byt utros.a podbrusok akoby som mala napnuty.skor pocit ako pred OPU.tiez sa bubacikom prihovarame.a akeho velkeho drobca ti vkladali?nam 8bunkove.drzim palce,nech ti to vyjde 😉

sijust
15. okt 2011

@miminkad ano presne,aj ja mam napnute podbrusko,ja som take nemala pred OPU 🙂 mam tam dost velke tlaky,tak sa bojim,aby som nedostala ms ☹ my sme si davali len jedno,bola to krasna exp.blastocysta...lebo min.sobotu boli vsetky na jednej urovni,8 bunkove a do pondelka 4nevydrzali,jedno vlozili a tri mame zamrazene,tak dufam,verim,modlim sa...aby ostalo s nami,fotku zo sona mam na nocnom stoliku 🙂 pocas stimulky som sa kasala,ze to budem brat triezvo,ale toto je uplne nieco ine ako pri IUI,uz viem,ze je tam nieco z nas,nas drobcek... 🙂 vy ste neboli v Heliose spokojni,ked ste presli do Brna?

miminkad
15. okt 2011

@sijust tak potom vam davali vacsie embryjko.tie sa uhniezduju uz do troch dni.tak to vyzera nadejne u teba 😉 ja chvilami aj mam pocit,akoby som chcela mat pms bolesti,ale hned to aj prejde.mna trosku upokojuje to,ze ked sme v piatok volali do brna,ze ako to vyzera z embryjkami,tak boli dost velke na mrazenie.oni mrazia len velke embrya.tu na sk tusim aj len niekolko bunkove mrazia.v podstate sme v heliose nadseny neboli.je to dost diametralne odlisne,helios a brno.mozno sme natrafili tam len na zleho doktora...to som si aj ja stale hovorila,ze uz buddem kludnejsia,nie ako predtym.aj som,ale sem tam sa zamyslim,ze co asi robia,ci je vsetko v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre