IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
20. okt 2011

@lenisko1 jasne, ze volaj
@mirka2010 to uz zacina ten obranny mechanizmus..... ale verim to je jasne...

katy33
20. okt 2011

@mirka2010 Zlatinko moje, to som rada, že je vam už lepšie, len musiš pekne oddychovat, mne bolo zasa horšie v pondelok, len to som bola od 6.00 na nohach, lebo sme boli v MT a potom sme leteli do PE vybavovat pôrodnika a domov sme prišli až navečer - bruško som mala stale ako kamen, no odvtedy len ležim, akurat včera som si navarila a hotovo...Presne viem, o čom hovoriš, že mm bohužial nema čas-my sme na tom takisto, všetko vyberam a nakupujem ja cez net-tiež mi je z toho smutno, že nemôže byt toho učastný a nemôžeme si to vychutnat vyberom v obchode, ale čo už-tiež prestahovava našu prevadzku do inych priestorov - už to budu dva mesiace a to ešte stale nemaju dokončene stavebne prace, kde je ešte praca s interierom 😔 ...a to by sme chceli už od 1.11. otvorit 😕 😉 ...včera nam prave prišiel fusačik a postieločka, ešte nejake obliečky...pod barakom mame lekaren, tak som si vybehla nakupit veci do porodnice, je toho tak vela, až sa mi hlava z toho točí 😕 🙄 ....a vam už chyba len ten kočik, či? Neboj , mojenko, určite vam pride do rany taky, čo sa vam bude pačit 😉 Ale, zlatinko, radšej chodte pozriet, čo najskôr, ak sa vam bude dat, lebo nam v niektorych predajniach povedali, že čakacia doba na kočik od dodavatela môže byt aj 4-8tyždnov, no v niektorych zasa vedeli zabezpečit vybrany kočik do par dni 😉 🙂 Pozdravujeme chrustika a posielame pusinku na bruško 😲 😲 😲

katy33
20. okt 2011

@pici Mica, čo to-čo to, nehaluz, aj u vas je pod mrakom? To musi byt tym 😠 😉 ....Zlatinko, prckovia su na spravnom mieste, tak ja neviem, čo ta draždi....mysli na nich a nepodcenuj ich 😠 Milačku, ja tvojim špuntom verim, ak maš obavy, radšej si nerob ani test, kašl na neho a vyčkaj do krvi 😉
Micik, prosim ta, ako sa davaju fotky tak, aby boli vidiet tu na strane, kde pišeme a nie v albume? 😝

katy33
20. okt 2011

@alibabaa Mojenko, ja som mala zvyšenu bielkovinu v moči - ono to môže byt nejaky mini zapal močovych ciest, mechurika - si myslim, no ked vravel, že to nie je nič take, tak to je dobre, mne tiež nič nedavali, nechali to tak a o dva tyždne už to bolo vporiadku 😉 Tak teba už chytaju naladičky 😀 😀 😝

pici
20. okt 2011

@katy33 ale ved ja im verim... len sa uz trosku aj bojim. chapes nie?
davaju sa tak, ze normalne pises prispevok tak nalavo v modrom svieti odosli prispevok a na pravo vedla v nesvietiacom mas pridaj fotky, tak kliknes a pridas...

katy33
20. okt 2011

@pici Jasne, že chapem, mojenko, ale bude to tam a musi byt aspon jedna kočka, už sa vytešujem, že budeme mat komu vecičky posunut 😀 😝 A ako sa citiš - budeš si chciet robit aj ten test? Som premyšlala nad ,,dzulli,, už by mala mat malinku pri sebe-dufam, že su vporiadku 😕 😉 ...nemame na nu žiaden kontakt...
Ďakujem, už to vidiiiiim, chcem sem šupnut pre ,,apolenku,, moje štrikovacie vytvory 😀 😎

katy33
20. okt 2011

@apolenka Slniečko, tak tu su moje prve vytvory pre malinku, snad tie čiapočky aj vynosi a nebude naozaj hned taka velka 😕 🙂

majca55
20. okt 2011

@pici moja neboj budu prckovia tam kde majú byť u svojej maminky 😲 😲 ale viem presne ako sa cítiš.ja ti moc držím palčeky a prajem ti // 😵

pici
20. okt 2011

@majca55 dakujem :D vy ako pokracujete?

majca55
20. okt 2011

@pici moja som po IUI včera aj sa to bojím povedať tak uvidím 😵 doktorka včera chválila aj mm a že toho máme dosť tak dufam,že sa nás už fazulka nepustí 😲

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 a dali ti utrogestan???

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 ano dve balenia mám si dávať ráno a večer po dve tbl.a tebe nedali?

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 sakra a prečo mne nic nedali :(( a ty si kde bola ? asi nie v košiciach

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 a inak držím silno palce ja som zajtra týžden po iui už by som aj testla ale asi skoro hehe

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 ja v Martine ešte netestuj skoro je ja viem že to čakanie je dlhéééé ale musíme vydržať 😵 ktoré IUI máš? ja druhé

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 ja prve a verim že sa to podari len sa bojim aby sa to aj udrzalo lebo už dva krat odislo :(

katy33
20. okt 2011

@majca55 Ach ty tajnostkarka 😀 ...ja som ani nevedela, že už si po IUI, kt. bude ako inak-jednoznačne posledne a uspešne 🙂 😉 Držím velmi palčeky a verim, že nas tu o chvilu začnete bombardovat pozitivnymi spravičkami a foto s // ...ine tu ani nechcem vidiet a čitat 😉 Bolo vela vajušok? Tak to je užasne, možno sa tiež uchyti viac kuskov 😀 😲 😲

katy33
20. okt 2011

@lenisko1 No, mojenko, teraz čitam, že si dvakrat o fazulku prišla, podla mna to lekari v KE pokafrali, že ti nič nedali na udržanie, ja by som nabehla do lekarne a tam ich uprosila o utrogestan a nasadila 2x2 ....nehnevaj sa, ale čo je to tam za dr., ked podcenuju tvoj pripad, že sa miminka neudržali, ved prave preto ti mali nasadit niečo na udržanie 😠 😠 😠

lenisko1
20. okt 2011

@katy33 no len utrogestan mi nikde nepredaju lebo je na recept
:((

majca55
20. okt 2011

@katy33 bolo viac ale držali sa dvoch ktoré krásne dorastli 😵 pochválili aj mm za super dávku 😀 bála som sa ale pred vami som to už nevydržala chcem sa svami podeliť ako mi bude a ako dopadnem 😉

katy33
20. okt 2011

@lenisko1 Ja by som im normalne vysvetlila, čo je vo veci a uprosila by som ich, prip. by som im recept priniesla neskôr...mojenko, a neda sa ti behnut k dr., nech ti da recept?

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 a nemožeš svojho gynekologa poprosiť alebo zajsť do centra ak ho nemáš daleko?

katy33
20. okt 2011

@majca55 Oooooo, nádhera, tak aj mm bol na seba pyšny - horenos, čoooo 😀 😀 😝 Zlatinko, dobre dopadneš, uvidiš, tentokrat až do štastneho konca, ine si ani len nepripuštaj 😉 Aj budeš domka oddychovat, či?

lenisko1
20. okt 2011

@katy33
@majca55 no budem musiet asi tam zavolam len som skusila napisat do inej témy čo chodia to toho centra ako aj ale zatial mi nikto neodpísal. Chcem vedieť či aj im v tom istom centre nic nedali a tak to budem riešit

majca55
20. okt 2011

@katy33 no už som zostala doma v robote je to teraz hrozné a mm ani počuť ísť do roboty aj v centre mi povedali že radšej nech zostanem tak uvidím len sa bojím ked je to tak čerstvo aj po potrate ☹ ale v heliose sa tomu nebránili tak asi vedia čo robia 😉

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 a ináč sa ako cítiš?aj si po IUI špinila?ja áno aj dnes trošku ale vraj je to normálne 😉

majca55
20. okt 2011

@katy33 ty si aká šikulka pekné čiapočky krásne 😵

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 no ja sa citim super... nešpinila som vôbec nic zo mna nevytieklo 🙂 zacinaju ma boliet prsia a boli bola v podbrusku akurat od prveho dna po iui.. dufam, že su to dobre znamenia 🙂)

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 tak to by mohli byť dobre aj mna bolí v podbrušku 😒 vydržíš ešte týžden netestnúť?

lenisko1
20. okt 2011

@majca55 no asi nevydrzim 🙂 asi to skusim cez víkend to by mal byt v nedelu 10DPO.. a snad sa nam to podari obidvom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre