IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
20. okt 2011

@lenisko1 tfuj tfuj nech nám to vinde 😵 🙂

katy33
20. okt 2011

@majca55 Tak to je dobre, že si domka aj ja som za - jednoznačne, oddych, klud, prijemne naladenie, to je najdôležitejšie 😉 Mojenko, ked sa to podarilo raz-podari sa znova, i ked viem, že sa budeš bat-strachovat, aby všetko dobre dopadlo, ale mysli na to, že to tak bude 😉
@lenisko1 Len tam pekne volaj 😉

majca55
20. okt 2011

@katy33 dakujem ti pekne moja snažím sa nato myslieť pozitívne 😵 fazulke dohováram,že nech zostane u mna 😀

sijust
20. okt 2011

@apolenka6 mojecka,ty si si teraz dala "brejk" s IVFkom?to pokazene auto si brala ako znamenie,alebo co?ja vzdy hovorim,ze vsetko je tak,ako ma byt a myslim,ze sa vam to nakoniec podari aj bez tychto procedur,tak prirodzena cesta je predsa len prijemnejsie 😀

@alibabaa zlatik,tak ty uz si v plnom prude,to sa tesim,kazdy den si blizsie a blizsie k miminku 🙂opatruj sa a vies co ti stale opakujem....vela vody!!! 😀

@majca55 moja,moc drzim palce,uvidis,teraz to uz bude na 100% 🙂

@lenisko1 urcite zavolaj do centra kvoli tomu utrogestanu....ten ti moze velmi,velmi pomoct udrzat drobceka,aj tebe drzim palce 🙂

majca55
20. okt 2011

@sijust dakujem ti moja moc 🙂 tebe sa blíži testovanie alebo počkáš na krv?

lenisko1
20. okt 2011

@sijust dakujem pekne

zubrienocka
20. okt 2011

@ketere Tak ak si len tak malo pribrala, tak sa Ti urcite podari zmestit do 12 kil. Určite je to len Tvoj pocit, ze si taka velka 🙂. O menach sme sa uz rozpravali. Mame vybratych asi 20 zenskych a ani jedno muzske 😀 😀 😀

mirka2010
20. okt 2011

@pici moja, uplne ta chapem...naozaj, mas toho za sebou uz tolko, ze niet sa comu cudovat...ale noazaj verim ze to vyslo....my ti posielame s nasim malickym tolko tehu virusikov, kolko sa len da 🙂

mirka2010
20. okt 2011

@katy33 ahoj zlticko moje...no mas pravdu s tym kocikom...ale my naozaj nemame kedy ist pozriet kocik...az mi je z toho luto....manzel je stale na dome, stale sa nieco vybavuje...a ma to stve, poriadne...lebo na kocik neostava vobec cas...ale poviem mu dnes o tej cakacej dobe, som zvedava co na to povie, ked si uvedomi, ze v podstate mame do porodu cca dva a pol mesiaca, ze kedy to chceme stihnut? inak mne to magnezium asi zabera, tuk, tuk, tuk, lebo je mi o cosi lepsie....aj v noci...aj ked strasne zle spavam....stale sa budim, hladam polohu, prevalujem a rozmyyyyyyyslam.....🙂 ale inak sa nestazujem...na buduci tyzden sme objednani na sono, aj ked nie 3D, ale tesim sa, ze malickeho zase uvidime 🙂a ked ti tvrdne brusko, co ti pomaha? mne nastastie netvrdne, tuk, tuk, tuk...za to to podbrusko vie potrapit 🙂 ozaj a kupila som si konecne dnes zimnu bundu...teda som zvedava dokedy ju zapnem, ale mam sancu aspon na mesiac a pol, potom uvidime...bola so mnou aj kamoska, co ma pred porodom a ta ju zapla, tak budem verit, ze aj ja 🙂 lebo uz som sa bala co budem nosit oblecene....a pre maleho nemame este vsetko z kozmetiky...to nas vsetko este len caka...ale vecicky uz nekupujem, to uz mam a este pridu nejake od kamosky z Belgicka, ktora mi to nakupila za mna, lebo to tam je neporovnatelne lacnejsie 🙂 no a samozrejme, nemame este vybavu do postielky....to nas este caka 🙂

alibabaa
20. okt 2011

@katy33 tak toto iste povedal aj mne... si ma potesila. idem si uvarit ten cajik co mi poradila tusim @majca55 a moja mamca.. urologicky s brusnicami.. som zvedava, ci mi bude chutit...

@sijust ano pijem vela.. az sa divim ze to celkom zvladam. len to wc mam stale nejako daleko, nie a nie sa priblizit 😠 pijem, lebo ma smadi.. aj teba smadilo?

baby, mam volat do GF ze este nemam mrchu? a uz 4 inj. za sebou??

majca55
20. okt 2011

@alibabaa vieščo mne chutí celkom ja si ho aj preventívne dávam 😵 ak máš rada bylinkové čaje tak bude chutiť 😵

mirka2010
20. okt 2011

@sijust ahoj mojenko a ty sa mi ako mas???? ani nenapises...a ja tak cakam....kedy sa uz dozvieme tu nadhernu novinku???? moc na teba myslim....🙂

mirka2010
20. okt 2011

@lenisko1 zlaticko ak chces, ja ti utrogestan poslem...mam este skoro cele balenie, minus len 6 tabletiek...tak ak by si chcela, ja ti ho bez problemov poslem 🙂

buba13
20. okt 2011

@tinka9075 @cmelica tak tento mesiac nejedm s vami na IUI... manzel je chory a dnes som sa dozvedela, ze mal zly spermiogram. isli sme zo 17mil. na 10mil. ked mi robili IUI. Nevieme cim to je, ale v decembri idem urcite, teda podial manzel nedostane antibiotika. Ta priroda je svina. Ked ja som ok, tak on nie a naopat.

pici
20. okt 2011

@mirka2010 dakujem akurat dorazili :D

sijust
20. okt 2011

@mirka2010 zlaticko,ved keby som mala novinku,ty by si bola medzi prvymi,ktorej by som to povedela 🙂 moja,tak mi dobre padne,ze na mna myslis 🙂 este som si test nespravila,bojim sa...ale zatial nespinim,ani krvavy vytok nemam....min.mes.som mala ms 20teho....podbrusko stale pobolieva,aj prsia tahaju...a neviem sice co je to kovova chut v ustach,ale stipe ma jazyk....take zvlastne to je...a este...dost casto chodim cikat...unava,bolest hlavy a zavraty su z utrogestanu...takze neviem...poviem ti,ze radsej by som si absolvovala znovu celu stimulku,narkozu a neviem co este,ako toto cakanie...je to strasna zataz na psychiku ☹ vy sa ako mate? 🙂

sijust
20. okt 2011

@alibabaa nesmadilo 😀 nemalo kedy...polozila som prazdny pohar a uz som liala dalsi....ja som si tie davky vodicky trosku zvysila 😀 kvoli tej ms by si asi mala volat do centra.... 😕

alibabaa
20. okt 2011

@pici neviem sa dovolat na recepciu.. nevies nahodou cislo konci 23 alebo 21 ked chcem volat sestrickam?

alibabaa
20. okt 2011

@pici uz netreba... skusala som ci si tu.. ale ako som zistila tak nie 🙂

@sijust tak mrcha moze prist od 1inj. najneskor do 10inj. takze som v este v limite

pici
20. okt 2011

@alibabaa no bola somo pracovne "mimo" v kupelni

alibabaa
20. okt 2011

@pici ale neprehanas to moc dufam... zlatko tebe a @tinasc do kolkych dni prisla mrcha?? od 1.inj....

pici
20. okt 2011

@alibabaa ale nie .. kdeze :D

lenisko1
20. okt 2011

@mirka2010 jeeej to by bolo super len myslis že si môzem takto sama nasadit?? že poskodit mi to n emôze?

ketere
20. okt 2011

@zubrienocka no dobre, tak teda na dievčenske sa pytať nebudem... 20 je dosť... a to chlapské je aké, ak môžem vedieť? My máme bu´d Jakub alebo Riško, ale na babu nemáme ani jedno... ja neviem... vôbec ani netušíme..

tinasc
20. okt 2011

@pici ja chápem tvoje obavy, ale treba myslieť pozitívne, viem, že je to ťažké, ale snáď sa to dá 🙂 určite tam sú drobci, alebo aspoň jeden, ale určite 🙂 mňa momentálne kvári predstava, že ak sa to aj raz podarilo, tak sa to potom už nemusí ☹ zbláznim sa z toho, momentálne ma obchádzajú hrozné stavy ☹

tinasc
20. okt 2011

@katy33 teeeda ty si šikula, tuším aj mne raz urobíš,také pekné to je 🙂 malá bude krásavica 🙂

tinasc
20. okt 2011

@lenisko1 kľudne zavolaj do centra a spýtaj sa ich, či by si nemala niečo brať, je to dosť dôležité, tak snáď len v rýchlosti zabudli...

tinasc
20. okt 2011

@majca55 určite to teraz už vyjde, uvidíš 🙂

sijust
20. okt 2011

@tinasc jasne,ze sa to podari,netrap sa prosim...

tinasc
20. okt 2011

@alibabaa a kedy čakáš mrchu? mne meškala týždeň...no takto.... v stredu som začala a až na ďalšiu sobotu mi prišla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre