IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
20. okt 2011

@cmelica dufam a neprestanem snivat o nasom poklade 🙂

pici
20. okt 2011

@tinasc podari.... naladujem sa opat pozitivne :D
@sijust netestovala si?

sijust
20. okt 2011

@cmelica ahoj moja,ale celkom dobre sa mam,len tie nervy uz zacinaju trosku pracovat 😒 moc dakujem... 🙂 a ty ako?co nove?

sijust
20. okt 2011

@pici nie a asi ani nebudem... 🙂

pici
20. okt 2011

@sijust waw super :D uz sa nam to krati zejo?

cmelica
20. okt 2011

@sijust nebojkaj vsetko bude O.K a hcg bude urcite vysoke 🙂 🙂 ja cakam na mrsisko 🙂 a sup na clostyk 🙂

sijust
20. okt 2011

@pici aj ty vydrzis?nedrazdia ta doma tie testy?hm? 🙂

dasaa
20. okt 2011

Ahojte babenky tak mam to uz za sebou druhe IUI a dokonca p.doktorka mojho mm pochvalila.Tak uz len cakat 🙂

majca55
20. okt 2011

@dasaa ako sa cítiš?aj ťa niečo bolí?

dasaa
20. okt 2011

@majca55 teraz sa citim v pohode ale po IUI som sa citila tak blbo ako keby som mala dostat menzes.A ty ako sa citis ? 🙂

majca55
20. okt 2011

@dasaa trochu ma pichá v podbrušku a som aj trošku špinila včera aj dnes ale už nešpiním chválabohu 😵

dasaa
20. okt 2011

@majca55 to si 3 den po IUI vsak ?

majca55
20. okt 2011

@dasaa nie druhý včera som bola ty chodíš do Košíc?

ursula5
21. okt 2011

@sijust v pondelok držím palce, aby boli správičky len pozitívne 😉

apolenka6
21. okt 2011

Dobré ránko dievčatá! včera som sa sem nedostala,len som vás stihla prečítať odpíšem dnes... 😉 mm ked príde domov ,sa mi už tak nedá dostať k PC 😠 😀 ...aj teraz už letím do práce tak pekný deň snažilky,maminky ,čakateľky 🙂

saskaz
21. okt 2011

baby ako sa robi resp,prebieha to IUI boli to??mozte aj IP napisat ktora to ma za sebou,dik

sijust
21. okt 2011

@ursula5 dakujem moja,najdlhsie dva tyzdne v mojom zivote 🙂

mirka2010
21. okt 2011

@lenisko1 no ako chces...ak si to rozmyslis, ja ti ten utros bez problemov poslem 🙂

pici
21. okt 2011

@sijust ale drazdia a uz som aj urobila a prd makovy na nom :D

mirka2010
21. okt 2011

@sijust vies co??? tak sa nestresuj testom a nechaj sa prenaaaaaaaaadherne prekvapit krvickou.....ja neviem, ako by som reagovala na tvojom mieste, urcite by som na 14 den testla...ale to som ja...kedy mas ist na krvicku?

tinasc
21. okt 2011

@pici moja ty si testovala????

pici
21. okt 2011

@tinasc ano a biely ako sneh :D

tinasc
21. okt 2011

@pici a nie je to skoro? ozaj keď je ketko, tak koľkobunkové sa vkladajú? nevieš?

pici
21. okt 2011

@tinasc podla toho ake boli zamrazene.. ja som mala aj po PK aj bez pk, rozmrazovali tie a vkladali 8 bunkove.. no dufam ze to bolo este skoro

tinasc
21. okt 2011

@pici ale na testík bolo ešte skoro... ešte stále je nádej... 😉

ursula5
21. okt 2011

@sijust tak to poznám 😀 😀 dva týždne trvali ako 2 mesiace 😉

sijust
21. okt 2011

@pici ty si uz preco testovala?ved si povedala,ze najskor cez vik 😠 chces na holu??...ved to bolo este skoro a zvlast,ked ti vkladali 8bunkove...uz nevymyslaj a pockaj na krv...beries aj ten Duph.este?

pici
21. okt 2011

@sijust ano beriem... ale len jeden denne... no testovala som lebo som krava nedockava.. no... ako keby ste ma tu nepoznali...

sijust
21. okt 2011

@mirka2010 uz som si test kupila ale nemam odvahu,neda sa...bojim sa ☹ trasu sa mi ruky len ho drzim,nie to si ho spravit....uvidim... 😒

sijust
21. okt 2011

@pici ok,jeden staci...lebo ved to si len taky vytok mala...to bolo podla mna uhniezdovanie...nech ta ani nenapadne dnes- zajtra si ten druhy test robit... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre