• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

28. marca 2017 
@majca55 jaaj takze ty nemas este ani týžden za sebou.. nech ti to zbehne rýchlo... a dakujem snad sa to podarilo... drzim aj tebe silno palce... a určite ti dam vediet ako som dopadla
23. okt 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenisko1 držím ti moc moc palce :dizzy_face: :dizzy_face: a napíš aj ako sa budeš cítiť :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no jasne ze napisem ... ved dufam že aj ty napises, že aky mas novy príznak hehe... a vies čo mam este jeden neviem či príznak, ale ked mi treba len troha čurať tak mam bolest vacsiu v podbrusku ani nie tak bolest ale taky tlak skôr. Píšem ako tatar :slight_smile: tažko sa mi vysvetluju vlastne tie pocity :slight_smile:
23. okt 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenisko1 chápem niekedy sa tie príznaky a pocity nedajú ani napísať :dizzy_face: mna zatím tie prsia dosť tak uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: ideš testnuť?ja nie počkám na krv :dizzy_face:
23. okt 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dnes na teba myslíme a čakáme vysoké hcg ... :sweat_smile: :sweat_smile:
24. okt 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici srdiečko naše musíme veriť :wink: vieš ,že sme sme s tebou :slight_smile:
24. okt 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta snád ta @tinasc upokojila ,krásne ti to napísala :slight_smile: neboj budete v poriadku !!!
24. okt 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak dobré ránko !!!znovu pondelok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa :slight_smile: :slight_smile: Dakujem, ja som to radšej "negúglila", aby som nebola ešte viac v strese :slight_smile:
24. okt 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka Ahoj, no to mi odľahlo.... tak teda ešte musíme chvíľku vydržať :wink: idem v stredu do poradne, tak uvidím, čo povie doky..
24. okt 2011 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 Ahoj, dakujem za podelenie sa o skúsenosti...a si je to individuálne :unamused: neviem čo budeme mať, idem teraz v stredu do poradne a aj na morfo, tak hádam by už mohlo byť niečo vidieť... čítam, že budeš mať chlapčeka? aké bude meno? Už sa Ti to kráti :slight_smile:
24. okt 2011 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahoj Lucka ! ako sa máte nepíšeš,verím,že si užívate malú Livinku ..ozaj? @dzuli08 už asi porodila aj ti písala? hovorila,že dá tebe vedieť :confused: :slight_smile:
24. okt 2011 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust držím dnes palčeky :slight_smile:
24. okt 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj tebe dobré ránko a pekný týžden prajem :slight_smile: :dizzy_face: aj všetkým babulkám :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ketere tak ja som ti to "vyguglila" aby si nemala zbytocne stresy ... :slight_smile: ja som dnes bola na prvom sone 4dc a stresovala som tam jak sisina. ked som dr. davala protokol tak sa mi ruky triasli jak hovado.. :frowning2: ale ved celkom pohoda. len ja sa v strese zabudam pytat... :sweat_smile: tak teraz iba viem co mam pichat a neviem ako to tam vyzera.. :frowning2:
24. okt 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tiez prajem krasne dobre ranko :slight_smile:
24. okt 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa ahoj.... snad to tak bude, teda ja tomu verim na 100%... dnes budem volat o vasledky, a ked dnes este nebudu, tak vo stvrtok budem volat zase. Akonahle sa dozviem, hned sem pisem... drz mi palce :sweat_smile:
24. okt 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 verim tomu, ze je vsetko v naj poriadku... moje malicke musi byt ok, ved tak ho lubim, strasne moc
24. okt 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa ešte raz ďakujem a držím päste, nech rastú aj folíky a nech je už konečne babatko v brušku... som trošku mimo.. ideš na ivf?
24. okt 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere Ako Ti zavidim, ja este musim tyzden pockat. Daj vediet, som zvedava...ale urcite zbytocne hystericime, ako vzdy :grinning:
24. okt 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere hej, 1ivf.. som taky posero, zo vsetkeho neznameho mam strach.. ale ved zvladnem.. dnes mi pridali k dipherelinu gonal a v piatok si mam volat kedy cez vikend mam prist na kontrolu

@tinasc cez vikend sa krv neberie, ze? fiha.. som sa jej vyhla.. sa mi nechce verit.. ktory den ti robili punkciu? buduci tyzden vo stvrtok mam jedno megadolezite stretko.. aj s mm. tak dufam ze to nepadne na stvrtok.. a muz je potrebny iba kym da matros, ze? potom moze ist a vratit sa pre mna.. to by aspon stihol on.. ked nepridem ja snad to preziju.. aaaach clovek mieni, zivot meni... ta blba mrcha vsetko meni nie zivot.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka jasné, že dám vedieť :slight_smile: hneď v stredu večer alebo vo štvrtok ráno píšem :slight_smile: už sa neviem dočkať :wink:
24. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa :grinning: tak držím päste a posielam veľa veľa veľa tehu vírusíkov :grinning: :grinning: daj vedieť potom, ako to vyzerá :slight_smile:
24. okt 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketere ahojky, vobec nemas za co :slight_smile: ja som tiez bola okolo toho 20tt taka v oacakavani, ze kedy uz bude maly kopkat, ale ono to pride a cim bude vacsi, tak to bude krasnejsie....my si teraz v tomto obdobi najviac uzivame vlnenie bruska a poriadne kopceky na brusku, ked malicky kopka...je to naozaj to najkrajsie, co som doteraz zazivala :slight_smile: takze este chvilku vydrzat a budes citit to iste :slight_smile: daj potom vediet, co cakate....meno este nemame uplne rozhodnute, takze si pockame az do porodnice :slight_smile:
24. okt 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 už sa na to veľmi teším :slight_smile: v stredu sa ozvem, dúfam, že budeme múdrejší :slight_smile:
24. okt 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa ale berú krv, aj cez víkend neboj :slight_smile: ja som mala punkciu na 17DC, vklad na 19.. tak teda nech ti to nevyjde na to stretko, ale keby náhodou... hej manžel ráno dá materiál a potom príde pre Teba tak cca. okolo 13.00...
24. okt 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no čo ako výsledky??? som napätá :grinning: :grinning:
24. okt 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 @pici @katy33 @ursula5 @majca55 @tinasc @apolenka6 @alibabaa @walta @dzuli08 @cmelica @zuzanka7834 @fomarik @adikasala @miminkad babulky moje tak sme tehotni :slight_smile: HCG 980...sliznica 16mm :slight_smile: dakujem vam vsetkym za vasu podporu strasne si to vazim!mam vas vsetky moc rada :slight_smile:
24. okt 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@sijust gratulujem :slight_smile:
24. okt 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 mojka,na teba som zabudla prepac prosim,tolko vas tu mam :slight_smile: moc dakujem :slight_smile:
24. okt 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok