• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
baby na kasel je najlepsie: nasekat cibulu a posypat cukrom alebo medom a ked sa urobi stavicka, tak vypit... ozaj zabera :wink:
12. dec 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko aj ja sa bojím si dať tvrdú liečbu a mala by som počkať do piatku na teh. test to ma najviac štve :angry: inak už by som aj utekala dr pre nejaké lieky,len sa obávam či dovtedy sa mi to nezhorší a neliečená chrípka vie byť neplecha :pensive:
@bodka4 dakujem za receptík už som ho skúšala a mne nezabral :unamused: hapruje mi internet asi preťažená sieť či čo :confused:
12. dec 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dievcata, sice som sa dlhsie neozvala, ale citala som vas. Drzim vsetkym palceky, ktore cakaju na krvne testy. My ideme zajtra na 3 IUI. Bola som dnes na prvom kontrolnom sone na 12DC a ze sup zajtra IUI, lebo folikul bol 19mm. Nikdy som tak skoro ovu nemala, ale uzivala som fytosoju par dni a zeby mi pomohla tak na rast. Jaj, len teraz verit a byt optimista.
13. dec 2010 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm tak to moc gratulujem, budem držať pršteky aby si mala na sviatky, krásny darček. verím že tam budú //. Veď do 3 všetko naj.
13. dec 2010 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 dakujem, no budem v to verit, sice vysledok potom az v januari, ale ja vydrzim, ked uz tolko rokov sme cakali, tak uz tych par tyzdnov si pockam. Tebe sa ako dari?
13. dec 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm ja som po 3 neúspešnom IUI, čakám na výsledky z cytologie, ktoré budú 16-teho a ak nebudú zase dobré tak ma v januári čaká konizácia krčka - a potom sa snažilkovanie a aj ivf odkladá o pol roka, a ak to bude dobré tak cca vo februári začínam stimulovať na ivf.
13. dec 2010 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 Joj, to mi je luto, ale cytologia bude dobra, urcite. Neboj ten cas tak leti, ze februar je tu ako na koni. Nejak som nachladla, tak som beznalady, ked cloveku z nosa kvapka a boli z toho upchateho nosa hlava, no zajtra budem uz lezat po IUI a potom do piatku sa snad dam dokopy, lebo sa stahujeme. Horsie, ze manzelovi ani nebudem moct pomahat s balenim a nosenim. Budem sa setrit.
13. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 tak sa zda ze budeme rovnako stimulovat na ivf
13. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm tak pekne treba sa šetriť, veď on to zvládne aj sám.
13. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 a ty si po 3 IUI robila nieco specialne, co by mohlo pomoct k uhniezdeniu? resp. v com mohla byt chyba? Cytologia sa robi pri preventivke raz rocne, tebe ju robili castejsie, ked na to prisli?
13. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petuska123 no to ja este uvidim
13. dec 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm no mne ta cytologia vyšla teraz náhodou , ale ja ju mam už 2 roky zlu a tak mi doki povedal že ak aj teraz bude zlá , tak idem na konizáciu.
13. dec 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@little_miracle Ahoj :slight_smile: sem tam sem nakuknem kto ma co noveho. Ale mam teraz dost prace a uplne som zabudla ze riesime babo :slight_smile: Zajtra idem na ultrazvuk pozret ako sa mi tvoria vajicka a podla toho uvidime ci a kedy bude nase druhe IUI. Vobec to tentokrat nijak neprezivam, lebo uz som zmierena s tym, ze v 2011 ideme hned na IVF a hotovo. :slight_smile:
13. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm waw, tak to drzim palce. Ja som zajtra tiez 12 DC a idem na sono ze co nam narastlo :slight_smile: Dufam, ze mi nepovedia ze na dalsi den IUI, bo to uz mam naplanovanu sluzobku :slight_smile:)
13. dec 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@little_miracle joooj teraz som si precitala tvoj posledny prispevok a to PCO.....to mi je luto, ale na druhej strane ste aj tak planovali IVF, ci nie?
Ja som uz nejako na IUI prestala verit a ak by sme sa na tento druhy pokus aj dostali, tak od toho zazraky necakam. Vkladam nadeje uz len do IVF. My sme si tu ziadost este ani nedali schvalit, takze nam to schvalia asi az dalsi rok.
Nesmut, a neorientuj sa uz na IUI, bud trpezliva....zi vianocami, oddychuj, chodte niekam s muzikom do relax centra....do sauny, virivky...nam to pomaha moc.
13. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy33 Ahoj mne doktorka povedala, že ak po mrške nezmizne bude ju potrebné vysať tzv. punkcia cysty.
Ja som ju tam mala už aj pred zákrokom IUI, ale bola okolo 5mm a doktorka si myslela, že pregnylom pukne, ale nepukla a ešte narástla na 7mm. Dnes som konečne dostala mrchu, tak uvidím či tá niečo pomôže, ak nie tak punkcia je istá. 21.12. som objednaná na sono a podľa toho sa uvidí. A tehu. test bol samozrejme negatívny, takže v januári hor sa na IVF program. :slight_smile:
13. dec 2010 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fomarik Ahoj fomarik no dopadla som, samozrejme negatívne a s cystou ako svet. Dnes som dostala mrchu a tu cystu cítim ako na potvoru, super bolí, aspoň dúfam, že možno pukne ak nie tak punkcia istá. No čo už. Utrogestan mi pomohol aspoň v tom, že sliznicu som mala perfektne vysoko 10mm, čo je u mňa asi rekord. Všetko zlé je napokon na niečo dobré no nie? :slight_smile:
13. dec 2010 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky prosim vas dostali ste menzes aj pocas uzivania utrogestanu?
13. dec 2010 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrnous1 Zlatinko, to mi je ľúto :pensive: . neviem či ťa to aspon trosku poteší, ale ja som dnes testovala a tiež nič! Niežeby som bola nedočkavá, ale volal som do Heliosu, aké parametre mi má moj doky piatok odobrať z krvi. Povedali mi, že mi má urobiť aj sono, ale som mala pochybnosti o jeho nekvalitnom sone, tak mi na recepcii povedali, aby som testla, a ak budú // mám prísť do MT, a ak nie, tak nemusím prísť.
Budeme bojovať dalej, ale bez cýst!!!! Tie nechceme. Bože, kebyže máme tolko fazuliek ako cýst... to by bolo deťúreniec.
13. dec 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko nie, ja nie. Ani pri duphastone, ani pri utorgestane. Ja mrchu dostanem vždy na tretí den po vysadení... ako hodinky.
Nemko, ty si dostala mrchu a lebo špiníš?
13. dec 2010 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fomarik nie nie ja sa len tak pytam aby som vedela, som len chora takze sance na uspech som uz zbalila
13. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 srdiečko, to budeme asi stimulovať spolu na IVF. Držím palce, aby výsledky to 16-teho boli najsamlepšie!!!!!
13. dec 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankaknm Držíme pršteky...pfuj, pfuj.pfuj. 19mm folík je nádherný!!!!!!!
13. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko Ved som čítala, ako si zrazu ochorela. Ale to zase nie je dovod, prečo by sa to nemalo podariť, či? :wink: :wink: :wink:
13. dec 2010 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fomarik ja neviem, uz ma z tej nadchy boli brucho az mam svalovicu takze perspektiva ziadna :frowning2: ale co uz ked sa dari tak sa dari
13. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fomarik :pensive: ...a to akože , ked bol negativny, tak už nič, či čo :confused: Ešte skus neskôr testikovat, či? Juj, mi je z toho do plaču, ja som sa modlila, aby sa fazulka uhniezdila, tak tam predsa musi byt :angry:
13. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzancek22 ....takže vo štvrtok už budu vysledky, kt. budu na 100% dobre, ine si ani nepripuštaj...Novy rok sa predsa musi začat tak, ako sa patri - budeme mat všetky novoročne predsavzatie-do konca roka všetky vtom :grinning:
13. dec 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy33práve som na teba myslela a zrazu tu píšeš :confused:

13. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrnous1 Možno, ked ta potvora boli-tak sa tam s nou niečo deje a zmizne, chcem, aby zmizla :angry: A ak nahodou bude treba punkcia, to sa robi myslim-ako pri IUI-sa tam dostanu a vycucnu ju, ale ja si myslim, že ty to budeš mat určite bez toho :wink: A aj budete hned stimulovat dalej, či asi najskôr sa musi počkat?
13. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 Tyyyyyyy......to je telepatia, čoooo :grinning: Ako , mojenko v robotke, asi vam tam už začal blazinec, ja som bola dnes hladat Ježiška, a to sa už teraz neda, všade ludi....jaj, hruuuuuza :rolling_eyes:
13. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok