• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. januára 2017 
@ketere Píš, píš, píš, lebo Ťa zje myš... :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ano stihli pred týždnom :slight_smile: akurát bolia prsia a dosť inak bruško v pohode nepichá nebolí tak neviem zatiaľ :confused: uvidíme
26. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 tak super....prska su velmi dolezite, aj ked mna do 8tt vobec neboleli :slight_smile: ale kazda sme ina....drzkam moc palce..aby malicke bolo krasne v brusku :slight_smile:
26. okt 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 dakujem si zlatá :dizzy_face: aj ty sa držkaj už to máš za chvílku :astonished: :astonished: a máš už všetko pre bábatko?
26. okt 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 joooj, ani nepis, ze to mam za chvilu...este dva mesiace :slight_smile: a budem stastna, ze malicky tam este tie v mesiaciky ostane, klop,klop, klop....aj ked brusko mam uz teraz strasne velke :grinning: no pre babatko co sa tyka oblecenia mam uz vsetko, aj kocik objednany...pride zajtra..postielku tiez uz mame, chybaju nam este veci z kozmetiky a tie veci pre mna do porodnice....ale stale bude nieco podla mna chybat :slight_smile: vsak uricte sama dobr vies :slight_smile:
26. okt 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 nič sa neboj, to postupne dokúpiš,...takže budete oslavovať Silvestra už s maličkým :slight_smile:
26. okt 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 juj to je najkrajšie obdobie :slight_smile: :dizzy_face: teším sa s tebou :astonished:
26. okt 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 Zlaticko,jeej to bude krasna oslava Noveho roka :slight_smile: tesim sa moc,moc...kedy sa stahujete? :slight_smile:
26. okt 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 este mi kazali prist na sono,uz ho snad budeme vidiet,mozno aj srdiecko budeme pocut....ale to tusim zacina bit az koncom 6teho tyzdna...tak neviem...vy mate teda aky postup?tiez chodis k Dr.Gaťovej? :slight_smile:
26. okt 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj moja tak ako sa cítiš tehulka? :slight_smile: ajja chodím ku Gaťovej super doktorka :slight_smile:
26. okt 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 moja dobre sa citim,len neskutocnem vymetam chladnicku,to nie je mozne toto.... :grinning: trosku ma picha v podbrusku...sem tam....prsia su citlive,takze ak ta bolia,tak je to dobre znamenie,verim,ze si tehu :wink: a ty ako?este tyzden co?ten druhy je horsi ako ten prvy :angry: vies ako som ja pocitila,ze sa usadilo?na druhy den po vklade ma nad ranom zobudilo strasne pichnutie v podbrusku....a od vtedy ma pobolivalo...ale vies,kazda sme ina....chystas sa robit test?
26. okt 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust asi nie ak by tak možno v utorok ale nechcem tak uvidím :wink: tie prsia hruza dnes ale aspon mam takú malú nádej :slight_smile: len vymetaj až malinké pekne rastie :dizzy_face:
26. okt 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 kedy mas dostat ms?ja teda predpokladam,ze nedostanes...bolievaju ta prsia pred ms?lebo mna ano...ale toto bola taka intenzivnejsia bolest,taka ina...hlavne vecer,ked som si dala dole podprdu a isla som spat,som mala pocit a stale mam,ze kazdy ma 10kg :grinning:
26. okt 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zubrienocka @mirka2010 @alibabaa @fomarik ..Ahojte, tak sa hlásim po morfológii. Všetko je Ok, a pravdepodobne to bude dievčatko...
26. okt 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ketere jeej to je pekne :slight_smile: gratulujem... :slight_smile:
26. okt 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust len trošku ale nie až takto riadne a ešte sa aj tak ako keby naliali sú vačšie o dosť a mám dostať o týžden hmhm tak uvidím :dizzy_face: mna skor vždy hlava bolieva a dosť až migreny mávam :frowning2:
26. okt 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere juj moja aké dobré správy :dizzy_face: teším sa stebou tak bambulku budete mať krásne :astonished: gratulujem
26. okt 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust Ahoj, my sme boli na prvej konzultácii u Dr. Krajkoviča, ten povedal, že podľa výsledkov spg buď plánovaný styk alebo inseminácia, pretože podľa nášho uroléga bola morfola v poriadku. Na10 DC som bola na ultrazuku a bola tam dr. Gáťová, v ten deň boli výsledky spg a až tu v centre zistili že morfola je 0%, ani jedná jediná schopná spermia, tak nám povedala, že jedine IVF. Budúci týždeň v piatok sme objednaný dr. Krajkovičovi a ten povie ďalší postup, bojím sa len, že budú vyžadovať jedno IUI kvôli poisťovni, čo je v našom prípade ako si už písala zbytočné. Už aby bol ten piatok, a doktor nám povedal viac, ale isté je, že naša jediná šanca je IVF a stále sa z toho neviem, akosi spamätať :frowning2: Tak dúfam, že srdiečko bude hlasne byť. :slight_smile:
26. okt 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust Ozaj ešte som sa chcela spýtať, celkom nerozumiem, tomu postupu v Heliose. Prvýkrát sme boli u Dr. Krajkoviča, keď som bola na ultrazvuku bola tam dr. Gáťová, ako vôbec viem, ktorý je môj lekár?
26. okt 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alica311 tvoj dr.je Krajkovic,ked si bola u neho na konzulatacii....rano,ked sa robi sono,tak robia dvaja lekari,lebo tam byva vela zien a jeden dr.by to nestihal....my sme mali tiez jedno IUI,no uplne zbytocne vyhodene peniaze...u nas tiez nemala ani jedna normalny tvar...ale vsetky vajka sa po opu oplodnili a vlozili mi krasne 1tkove embrijko-blastocystu....pri IVF je viac dolezita kvalita vajicok,takze to bude na tebe :slight_smile: myslim,ze u vas bude tiez len metoda ICSI,teda napichavanie vajicok....ale neboj, bude to dobre :slight_smile:hned v piatok sa pytaj na ziadost o IVF...tu treba podpisat,lebo kym to poistovna schvali trva to najmenej 1mes....mne rovne 2...medzi tym zrejme prebehne IUI...a ty podla vysledkov si ok?
26. okt 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 neboj,bude to bambulka krasna :slight_smile: len aby to neboj treti chalan :grinning:
26. okt 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no vsak to, este nevieme, ci uz s malickym, alebo este v ocakavani :slight_smile: vsak tie terminy sa nam od zaciatku uz zmenili 4 x :slight_smile: takze uvidime...ale oslavovat uz s malickym by bolo nadherne :slight_smile: to je pravda
26. okt 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dakujeme :slight_smile:
26. okt 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahojky, no stahujeme sa co najskor, aj ked si to este stale neviem predstavit,bude to vela roboty..ale tesime sa...a ty sa ako mas???? ako sa citis???
26. okt 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust no ja si to tiež myslím :grinning: len nech je to zdravučké a hádam ta bambulka na nás čaká :astonished:
26. okt 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata prosim vas... neviete,ci je kyselina listova len na predpis?dakujem
26. okt 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere no vidis....to je krasna sprava....tak dievcatko??? jeeeeeej, dalsia mala princeznicka..to ĺen ja som tu s chlapcekom....:slight_smile: aspon bude mat na vyber kopec frajeriek, hned mu poviem :slight_smile: hlavne som stastna, ze je vsetko ok.....to je najdolezitejsie :slight_smile:
26. okt 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 mojinka,len ty prosim ta nic tazke netehni...viem co je to stahovanie....uz som sa par krat stahovala,ale minuly rok pred vianocami sme sa stahovali z bytu do domu,som si myslela...ze odpadnem,to nemalo konca kraja...stale som sa pytala,ze ako je mozne,ze mame tolko kramov :grinning: ale tesim sa,ze idete uz do noveho :slight_smile: mam sa celkom fajn,len sa mi dost toci hlava a neskutocne jem :angry: :grinning:
26. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust zlatko, je uplne dostupna v hociktorej lekarni...a mas na vyber od niekolkych vyrobcov :slight_smile: ale nejdes radsej uzivat kompelx vitaminov-babyplan...ten sa uziva do konca prveho trimestra a obsahuje vsekto co ty aj babatko potrebuje :slight_smile:
26. okt 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem zlaticko....skusim,vsetko budem do seba pchat,len nech pekne rastie a je zdrave :slight_smile:
26. okt 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok